Sari la conținut

Luc ZX-r


Pierrooradea
 Share

Postări Recomandate

Multa sanatate :cheers: si spor la munca!

Bine ai venit in clubul nostru, celor care au picat cel putin o data :cheers: . Nu o lua ca si pe o urare buna. Eu am cazut de cel putin 10 ori anul acesta dar nu pe asfalt ci pe iarba moale si matasoasa si urmele numai pe iarba se vedeau, bla bla bla....

Stii ca si eu am patit-o ca si tine anul trecut pe liniile de tramvai :cheers: . Pe asfalt nu mai am ce cauta sub 15 grC, off-road e inca ok desi eu mi-am pus motorul la iernat acum 2 saptamini. Dar acum incepe munca cea grea, intretinerea motorului, schimbarea pieselor defecte, etc...

Mai povestim noi in WE.

 

Daca ai nevoie de ajutor :cheers: si de sfaturi bune stii unde ma gasesti :cheers:

Salut tuturor motociclistilor ADEVARATI.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Feri! Noi sa fim sanatosi :cheers: . Tii minte cind povesteam noi acu doua saptamini ca vreau sa-mi vopsesc motoru? Acu chiar trebuie sa o fac :cheers: . Vorbim in weekend,poate imi dai niste idei de cum sa-l vopsesc, oricum iarna e lunga. Bine ca sintem cu totii ok la sfirsit de sezon, asta e cel mai important :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Admin
bine ca n-ai patit nimic grav, nici tu, nici kawa.

 

Eu acum 2 saptamani mi-am facut de lucru pentru iarna asta, intr-un mod asemanator cu tine, doar ca nu a fost vina mea...

 

 

numai bine in continuare

santy

detaliaza ... sper ca aveati amandoi CASCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...