Sari la conținut

intra careva pe TOPICURILE MAI VECHI????


robychopper
 Share

Postări Recomandate

am o intrebare...citi dintre voi intrati sa vedeti si topicurile mai vechi...macar sa le citit nu si sa raspundeti la ele....

......eu sfatuiec pe noi membrii care intra in acest forum sa citesca si topicuri sunt multe ...folositoare...si chiar de interes in a modifica un motor...eu personal am si pus niste schite pt fabricarea furcii springer..si suportul pt frina disc si etrierul pe o furca springer .......

.........adevarul este ca merita sa citi topicuri mai vechi........

........citi dintre voi ati citit topicuri de acum un an?????????????

salut roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am o intrebare...citi dintre voi intrati sa vedeti si topicurile mai vechi...macar sa le citit nu si sa raspundeti la ele....

......eu  sfatuiec pe noi membrii care  intra in acest forum sa citesca si topicuri sunt multe ...folositoare...si chiar de interes in a modifica un motor...eu personal am si pus niste schite pt fabricarea furcii springer..si suportul pt  frina disc si etrierul pe o furca springer .......

.........adevarul este ca merita sa citi topicuri mai vechi........

  ........citi dintre voi ati citit topicuri de acum un an?????????????

salut roby

 

Tu chiar suferi de lipsa de ocupatie.

 

Cand ti-am propus ca posturile cu solutii tehnice sa se pastreze separat ai zis ca vorbesc prosti, acum iara intrebi lumea de ce nu rasfoieste posturile pana peste un an vechime?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu chiar suferi de lipsa de ocupatie.

 

Cand ti-am propus ca posturile cu solutii tehnice sa se pastreze separat ai zis ca vorbesc prosti, acum iara intrebi lumea de ce nu rasfoieste posturile pana peste un an vechime?

da mai avent ai ceva inpotriva:)....nu mie viata prea usoara de o luna jumate nu lucrez...asa ca nu am ocupatie ....si singurii care imi tineti de urit sunteti voi......

intrebarea am puso ...foarte bine ...pt ca sunt multi noi care tre sa caute si ei ...ca sa poata vedea anumite chestii....nu totul asa pus pe tava .....

nu mio lua in nume de rau...dar sunteti singurii in ultima luna cu care disc si imi pierd timpul....si mai o chestie sii cind lucram stateam pina noaptea sa pun toicuri interesante si de folos pt voi

eu cred ca pot face ce vrea cu timpul meu...si sa mil dedic ....forumului chopperistilor.... :cheers:

respecte roby :cheers: :cheers: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lunea asta ce vine am sa plec o luna la madrid ....si o sa va dati voi seama ca o sami simtiti lipsa ca nu o sa mai am computer la dispozitie ca acum ...cal am acasa

va salut :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu intru :cheers:

 

ba chiar la unele imi vine sa si raspund, uneori, dar ma abtin :cheers:

nu te abtine...scrie ce vrei atit timp cit topicurile ramin deschise))

incerca :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta da stapanire de sine!

 

mie trebuie sa recunosc nu-mi iese tot timpu'... :cheers:

:cheers:

 

pai am mai vazut atentionari gen 'vezi, mai, ca ai raspuns la un topic de un an' si m-am gandit ca 'nu se poarta' :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am sa fac cum zici tu, ca doar n-o fi foc, dar acum nu mai stiu la ce voiam sa raspund, dar eu oricum incerc sa ma pun la curent cu ce s-a scris mai inainte, asa ca poate mai gasesc cate ceva care mi se pare interesant

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai am mai vazut atentionari gen 'vezi, mai, ca ai raspuns la un topic de un an' si m-am gandit ca 'nu se poarta'

O atenţionare de-asta cred c-am făcut eu, dar era la un anunţ în care se vindeau nişte căşti parcă, anunţ care nu mai era de actualitate.

 

Nu se supără nimeni dacă se răspunde unui topic mai vechi, de-abia revine în lumina reflectoarelor :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...

Uitre un topic, care merita etentie si acuma...

Cu toate ca eu am pus acest topic, ma bucur ca lai readus la viata. Lumea care mai intra pe aici sasi mai aduca aminte ca sunt multe topicuri mai VECHI care ar merita readucerea lor LA VIATA... Sunt multe pt interesul TUTURORA.....Multe chestii la care poate unii ce vin mai noi VOR GASII RASPUNSURILE LA ANUMITE CHESTII SI SFATURI PE TOPICURI MAI VECHI

 

VA SALUT

L&R

roby

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fii o sugestie buna, sa caute prin topicuri mai vechi , si doar dupa aia sa posteze intrebari, sau alte chestii.. sun multe informatii in topicurile vechi, ar fii pacat sa ramana uitate!

 

exista o rugaminte in topicul din susul paginii --- PENTRU NOU VENITI PE ACEST FORUM

informatii despre grupul chopperistilor --- care recomanda acest lucru :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...