Sari la conținut

Mare pericol! MC Trust Germania si/sau Belgia


dara
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 402
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • Admin

Acum e usor sa despicam firul in 4. Atunci s-au scris multe, majoritatea la nervi si la scurt timp dupa evenimentul cu pricina.

 

Intre timp lucrurile s-au rezolvat, Cosmin s-a impacat cu MC Trust, l-au despagubit, ei si-au rezolvat problemele intern. Noi am tras invataminte, ei au tras invataminte.

 

Speram ca anul asta sa vedem progrese la capitolul organizare si atmosfera la intruniri.

 

Vreme buna sa avem, ca de atata apa si ploaie il visez pe Bacovia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: cunosc catziva membri din Trust MC (Romania, Germania) si am fost la intrunire anul trecut in Timisoara, atmosfera a fost foarte pasinica, organizarea a fost profesionala, n`am vazut nici o bataie, dar daca a fost o bataie nu inteleg comentarile negative de la oamenii care nu au fost acolo. Care nu stiu cine este vinovat, sa-si tzina gura. Toata lumea site ca in timpul unor petreceri, cu alchool, sunt posibile lucruri din astea, sa faca o discriminare internationala pentru toti membri sau un club, este un semn al mintilor inchise, si o frica primitiva de motociclisti din alte tzari care nu sunt prea mandri ca sa vina in vizita pentru o intrunire de motociclisti din Romania, unitate si fraternitate este legea. Rad de oamenii care spun sa mearga la politie si in spate sa vorbeasca numai de rau de politie, rusine pentru asta. :lol:

 

Wolfi

post-13-1114429357_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...