Sari la conținut

Mare pericol! MC Trust Germania si/sau Belgia


dara
 Share

Postări Recomandate

Pacat.

In opinia mea evenimentul a fost unul regretabil in care mare vina o poarta Trust-ul. In momentul in care clubul care organizeaza o astfel de intalnire nu este in stare sa mentzina ordinea atunci ar trebui sa se lase de intruniri. Daca totul a inceput shi de la invitatzii "importantzi" atunci situatzia este mult mai grava.

Chiar daca risc sa generalizez am o vaga impresie ca aceshti "strainezi" considera Romania o tzara in care pot sa vina shi sa "mardeasca" tot ce gasesc in cale. Sunt sigur ca in tzara lor de bashtina sunt mult mai cumintzi ... shi chiar daca nu sunt ... in Ro sa fie! Shi pentru ca trebuie demonstrat ca acest lucru nu este posibil trebuie urmat cursul firesc si legal adik politzia.

Sincer sunt sceptic daca un membru al Trust din RO ar fi facut acelash lucru la o intrunire din Germania lucrurile ar fi ramas la fel. Mai degraba cred ca ar fi infundat o pushcarie.

Nici o persoana nu merita tratamentul acesta cu atat mai mult in cazul in care se intampla in tzara lui shi batut de straini. Nu e asha ca suna de cacao.t cand te gandeshti la rece?

 

Am ajuns la conluzia ca "strainezii" au atitudinea asta din cauza noastra.

 

Si oricum cred ca am scris cam mult despre un subiect care a fost foarte comentat, lucru pe care-l apreciez pentru ca denota capacitatea de intzelegere a forumishtilor a imensei gresheli pe care clubul din TM la facut. Poate ca asta este un eveniment din care totzi vom invatza shi vom evita pe viitor.

 

@dara ... insanatoshire grabnica prietenului tau shi sa shti ca totzii suntem alaturi de voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 402
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

.........dupa mine cea mai mare pierdere e tot a Timisoarei ,dupa ce ne-am muncit si chinuit atitia ani sa reusim sa avem si noi o intilnire (...noi bikeri),  la timisoara care a venit de abia in 2002,acum din 2 venimente (intilnirea si ultima petrecere) sa distrus totul ,cine o sa mai vina la  tm ?        ...........

...............................................................................pacat :laugh:

eu tot timpu la petrecerile voastre :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la urma mai trebuie sa treaca si o iarna si pina la prima frunza-iarba mai toti o sa si uitam de cum si ce si cine si cum a facut. dar asta

.........dupa mine cea mai mare pierdere e tot a Timisoarei ,dupa ce ne-am muncit si chinuit atitia ani sa reusim sa avem si noi o intilnire (...noi bikeri), la timisoara care a venit de abia in 2002,acum din 2 venimente (intilnirea si ultima petrecere) sa distrus totul ,cine o sa mai vina la tm ? ...........

chiar n-o prea inteleg, de ce trebuie sa batem toba sau pieptul cu caramida de cine ce si cum a facut ????? :laugh: :baldy: :what: :hug: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-a vorbit la predeal despre un anume COZO de pe site...

 

dragi prieteni, nu mai faceti afirmatii despre persoane pe care nu le cunoasteti...

 

anii mei de motociclism si cunostintele in aceasta materie nu sunt subiect de discutii..

cine vrea sa afle ceva , ma gaseste la 0722.363 183..

 

putem oricand sa vorbim, sa ne certam, sa ne batem, sa ... ce vreti voi...

sa ne tragem cu motoarele... ORICE...

 

dar nu vreau ca persoane care nu ma cunosc sa faca afirmatii despre mine..

 

multumesc..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incepea si in romania sa fie fain fenomenul moto...dar...totusi cu parere de rau spun ca au dat-o in bara cei cu pricina...si in nici un ccaz nu ma refer la cel batut...

cumva e tipic romanesc ..cu toate ca nu romanii au facut-o ..dar au participat cumva...

e de jale... oameni...

sper sa fie ultima intamplare de genul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU UNUL VREAU SA-MI CER MII DE SCUZE DACA AM SUPARAT PE CINEVA CU POSTARILE MELE.....DE ALTA DATA N-AM SA MAI POSTEZ...............ASA LA INTAMPLARE..........ATUNCI POSTASEM LA UN MOMENT DE FURIE.............IMI CER SCUZE INCAO DATA :laugh: :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat.

In opinia mea evenimentul a fost unul regretabil in care mare vina o poarta Trust-ul. In momentul in care clubul care organizeaza o astfel de intalnire nu este in stare sa mentzina ordinea atunci ar trebui sa se lase de intruniri. Daca totul a inceput shi de la invitatzii "importantzi" atunci situatzia este mult mai grava.

Chiar daca risc sa generalizez am o vaga impresie ca aceshti "strainezi" considera Romania o tzara in care pot sa vina shi sa "mardeasca" tot ce gasesc in cale. Sunt sigur ca in tzara lor de bashtina sunt mult mai cumintzi ... shi chiar daca nu sunt ... in Ro sa fie! Shi pentru ca trebuie demonstrat ca acest lucru nu este posibil trebuie urmat cursul firesc si legal adik politzia.

Sincer sunt sceptic daca un membru al Trust din RO ar fi facut acelash lucru la o intrunire din Germania lucrurile ar fi ramas la fel. Mai degraba cred ca ar fi infundat o pushcarie.

Nici o persoana nu merita tratamentul acesta cu atat mai mult in cazul in care se intampla in tzara lui shi batut de straini. Nu e asha ca suna de cacao.t cand te gandeshti la rece?

 

Am ajuns la conluzia ca "strainezii" au atitudinea asta din cauza noastra.

 

Si oricum cred ca am scris cam mult despre un subiect care a fost foarte comentat, lucru pe care-l apreciez pentru ca denota capacitatea de intzelegere a forumishtilor a imensei gresheli pe care clubul din TM la facut. Poate ca asta este un eveniment din care totzi vom invatza shi vom evita pe viitor.

 

@dara ... insanatoshire grabnica prietenului tau shi sa shti ca totzii suntem alaturi de voi.

bine ai zis ca e vina noastra

suntem doar niste bietii fraieri la care le sclipesc ochii dupa margele colorate si ne pierdem capu repede repede

cine dreq le-a dat voi in primu rand sa vina aici, noi .......

arabii, turcii, chinezii, italieni, toata murdaria lumii se scalda la noi

sunt muritorii de foame si datornici in tarile lor dar aici sunt mari si tari

trag tzepe de miliarde la sta dupa care pleaca inapoi

ne foot femeile, ne bat prietenii iar noi le suflam in currrrrr

ce am castigat din asta ?

blugii ieftini, adidasi si tenisi care se rup in primu sezon, mincare si beutura proasta si scumpa si multe si multe inca ......

colac peste pupaza UE si NATO

ne milogim la toti sa ne primeasca in sanu lor sa o ducem si mai rau

ne pun tot felul de conditii si ne obliga sa ne batem joc de noi si de tara noastra

mama da prost e romanul

altzii pun ei conditii sa adere

ar trebui sa ne vedem de ale noastre iar cand vom fi pregatiti ne vor ruga ei sa aderam

adevaru e ca suntem o tara de oameni prosti si lenesi, se vede la tot pasu, daca nu ma credetzi stati sa vedetzi cine va fi presedinte pe urmatorii 5 anii

abia astept sa plec dreq din tara asta

voi revenii la anu si la multii ani

pa

 

p.s va rog nu stergetzi postul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne bagand in discutie faza cu "vreau o moto furata si mama ce cojos sunt" si revenind la topicul de baza de aici: CE MASURI S-AU LUAT DOMNILOR ? SAU PRACTICATI LEGEA TACERII IN IDEEA CA SE VA UITA ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.........dupa mine cea mai mare pierdere e tot a Timisoarei ,dupa ce ne-am muncit si chinuit atitia ani sa reusim sa avem si noi o intilnire (...noi bikeri),  la timisoara care a venit de abia in 2002,acum din 2 venimente (intilnirea si ultima petrecere) sa distrus totul ,cine o sa mai vina la  tm ?        ...........

...............................................................................pacat :laugh:

fi sigur ca vor vom venii destui, nu-ti face tu probleme

christ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ai zis ca e vina noastra

suntem doar niste bietii fraieri la care le sclipesc ochii dupa margele colorate si ne pierdem capu repede repede

cine dreq le-a dat voi in primu rand sa vina aici, noi .......

arabii, turcii, chinezii, italieni, toata murdaria lumii se scalda la noi

sunt muritorii de foame si datornici in tarile lor dar aici sunt mari si tari

trag tzepe de miliarde la sta dupa care pleaca inapoi

ne foot femeile, ne bat prietenii iar noi le suflam in currrrrr

ce am castigat din asta ?

blugii ieftini, adidasi si tenisi care se rup in primu sezon, mincare si beutura proasta si scumpa si multe si multe inca ......

colac peste pupaza UE si NATO

ne milogim la toti sa ne primeasca in sanu lor sa o ducem si mai rau

ne pun tot felul de conditii si ne obliga sa ne batem joc de noi si de tara noastra

mama da prost e romanul

altzii pun ei conditii sa adere

ar trebui sa ne vedem de ale noastre iar cand vom fi pregatiti ne vor ruga ei sa aderam

adevaru e ca suntem o tara de oameni prosti si lenesi, se vede la tot pasu, daca nu ma credetzi stati sa vedetzi cine va fi presedinte pe urmatorii 5 anii

abia astept sa plec dreq din tara asta

voi revenii la anu si la multii ani

pa

 

p.s va rog nu stergetzi postul

esti mai rau decat ei, incep camasile maro din nou? dar bine ca esti lasi si fugi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care anunta senin si fara alte comentarii ca se vor duce la intalnirile MC Trust (precizare : nu zic eu sa nu se duca, nici n-as avea cum), am o intrebare : cum vedeti toata situatia?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Incredibil ce va mai place sa bateti apa in piua..

Pariez ca incepe sezonul urmator de motociclism,trece intilnirea de la Timisoara si voi tot despre acel incident discutati..

Chiar nu realizati penibilul situatiei???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare dreptate ai l.u.v., ca asa de multa cerneala sau toner ar trebui pt a tipari tot ce s-a zis aici ca nu n-ar ajunge apa de pe bega sa ne spalam pe miini de atata scris. si cind stai si te uit .... pentru ce? :laugh: zau asa :baldy: sint incidente mult ma urite in viata de zi cu zi dar ne impiedicam de fapte de betie, si tare rau imi pare ca se consuma asa de multa energie pt asa ceva in loc sa facem lucruri mult mai constructive si mai organizatorice privind viata si placerea de a fi motociclist aici in tara asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uit .... pentru ce? :baldy:            zau asa  :what:  sint incidente mult ma urite in viata de zi cu zi dar ne impiedicam de fapte de betie, si tare rau imi pare ca se consuma asa de multa energie pt asa ceva in loc sa facem lucruri mult mai constructive si mai organizatorice privind viata si placerea de a fi motociclist aici in tara asta.

Adevarul e ca pt ce , nu ? Ca si-a furat-o unul aiurea si apoi a si fost trimis acasa de organizatori. Da, e-adevarat, mori copii de foame in Sudan, sunt lucruri mai grave in lume. Insa asta e o scuza sa se accepte ce s-a intamplat acolo ? :laugh:

 

Cat despre "lucruri constructive mai organizatorice privind viata si placerea de a fi motociclist aici in tara asta" in caz ca nu ti-ai dat seama, cei care au scris tone de randuri vor ca tocmai acest gen de manifestari sa fie evitate. Tocmai ca sa-ti fie tie bine ca daca vii la o intalnire organizata de clubul X nu ajungi acasa batut sau intr-un sac de plastic sa te pupe maica-ta rece.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MAH CHRIST

tu care pana mea de clona esti

hop si tu cu user nou intri si comentezi ???

pentru cunostinta ta generala nu sunt las, pot sa o si demonstrez oricand vrei tu si oriunde :laugh:

cat despre cacao asta de tzara, lasa, ramai tu aici sa te foota prostii in poponeata ca io imi vad de ale mele, cand o fi ceva serios am sa revin

am o singura viata, nu-mi convine sa imi bat joc de ea si nici altzii nu-mi convine sa o faca

deci ... pa si pu la revedere

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca pt ce , nu ? Ca si-a furat-o unul aiurea si apoi a si fost trimis acasa de organizatori. Da, e-adevarat, mori copii de foame in Sudan, sunt lucruri mai grave in lume. Insa asta e o scuza sa se accepte ce s-a intamplat acolo ?  :laugh:

 

Cat despre "lucruri constructive mai organizatorice privind viata si placerea de a fi motociclist aici in tara asta" in caz ca nu ti-ai dat seama, cei care au scris tone de randuri vor ca tocmai acest gen de manifestari sa fie evitate. Tocmai ca sa-ti fie tie bine ca daca vii la o intalnire organizata de clubul X nu ajungi acasa batut sau intr-un sac de plastic sa te pupe maica-ta rece.

 

Subscriu!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mare dreptate ai l.u.v., ca asa de multa cerneala sau toner ar trebui pt a tipari tot ce s-a zis aici ca nu n-ar ajunge apa de pe bega sa ne spalam pe miini de atata scris. si cind stai si te uit .... pentru ce? :laugh:            zau asa  :baldy:  sint incidente mult ma urite in viata de zi cu zi dar ne impiedicam de fapte de betie, si tare rau imi pare ca se consuma asa de multa energie pt asa ceva in loc sa facem lucruri mult mai constructive si mai organizatorice privind viata si placerea de a fi motociclist aici in tara asta.

ce lipsuri ai mai omule .... chiar nu le realizezi ? ...

 

evenimentul nu e comparabil cu Hiroshima, de acord, dar este acel precedent pe care noi, majoritatea, nu il doream sa fie creat ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

IVAN DNEPR

 

 

ca sa creem ceva avem nevoie de timp, iar timp am avut berechet...

ce s-a intamplat.....s-a intamplat....

ideea este....cum vom folosi timpul ramas....din ce reiese din acest topic e numai ura....so, take it easy...

hai sa vedem ce o sa facem la vara....

IVANE...ne vedem la vara sa un mic si un pahar cu vorba...

poate ca o discutie amicala va scoate din noi ceva bun.....

 

 

Shaq

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu urmaresc scandalul pe forum. Am sa incerc, pe cat pot, sa nu le doresc celor care afirma ca n-a fost mare lucru, ci chestii la betie, sa li se intample acelasi lucru, cu tot cu numar de batausi, si apoi sa poata spune ca nu-i bai...eh, m-au batut si pe mine unii, dar nu-i nimic, s-a mai intamplat, e ceva normal.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...