Sari la conținut

Excursie Cu 125!


Postări Recomandate

Avand in vedere ca vineri am fost pana la cheia si mi-au placut serpentinele de mi-a rasarit sufletul, as dori sa fac propunerea pentru adevaratii pasionati de ture frumoase sa mergem saptamana aceasta la un tur! Plecarea este din Bucuresti dar probabil nu ne suparam daca se adera la grup pe drum! Daca aveti vreo propunere in afara de a mea, astept aici! De mentionat viteza de drum pana in Ploiesti 80-90!!Pe serpentine nu ne facem griji pentru ca ne tinem unu de altu! In general 125! Va salut si astept doritorii :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca sunt in rodaj ca as fi mers cu cea mai mare placere........cand plecati?

pot doar sa va urez plimbare placuta cu asfalt uscat si fara pietris....si multa bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci eu as vrea sa fie ceva mai lung! Din Brasov sa mergem spre Fagaras! Transfagarasan - Curtea de Arges -Bucuresti! Deci oameni care vor plimbari lungi da extrem de frumoase!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as merge si eu din Bucuresti, dar nu pot decit de simbata cam ora 10... la cit e intilnirea si unde?

 

--- Mesaj completat în 08 Aug 2007 12:31 -------------
traseul poate fi spre munte, dar si spre mare, eventual Bulgaria-Varna, cu iesire din tara prin Ruse ... va bagati? (daca trec inundatiile din Bulgaria)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e cazu de mare pentru ca te plictisesti pe drum!! Dar oricum hai sa nu denaturam topicu!motoMitelu plecarea pe la 7-8!! Putem pleca si sambata! No problem!! :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat ca sunt in rodaj ca as fi mers cu cea mai mare placere........cand plecati?

pot doar sa va urez plimbare placuta cu asfalt uscat si fara pietris....si multa bafta

fratie,tu cu ..curbele nu prea sunteti prieteni

magheru ramane baza ptr tine :burnout:

 

 

bobica daca ziceai mai devreme...duminca asta am fost pe cheia si au fost si 2 125`uri cu noi ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am fost vineri! Si ma gandeam sa mai fac traseu o data, dar sa continui! Sa fie ca un fel de circuit! Am zis k ajungem in Bv si de acolo spre Fagaras si sa intram pe transfagarasan, curtea de arges si poate in loc de autostrada,prin Campulung si Targoviste, ajungand undeva pe la 8-9 seara in bucuresti!Traseu aproximat de mine pe la 600-700 km! Nu il simti pentru ca e mereu ceva nou!! Cu siguranta merge facut!!Hai cu doritorii!!!Mergem cand vreti voi dar plecarea dimineata la 7 din otopeni !!!

 

Hai poate ne vedem azi la arc si vorbim!!!

Editat de bobica15
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mitelule s-a amanat pentru marti:D!!!!Sper sa poti!!!O mica controversa:P ! Voiam sa ii cer nr de tel politistei :burnout: !!!Mai vorbim !!!Sper sa se mai stranga lume:P!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa o facem in weekendul urmator!Asa o sa fim toti pregatiti!Sper ca o sa mai vorbiti cu alti prieteni si poate ne strangem pana la urma!!!Deci sambata 18/08/2007 ramane plecare la ora 8:00 din otopeni de la Agip!Traseul il mai discutam!!Sper sa fie vreme frumoasa!!! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca o sa o facem in weekendul urmator!Asa o sa fim toti pregatiti!Sper ca o sa mai vorbiti cu alti prieteni si poate ne strangem pana la urma!!!Deci sambata 18/08/2007 ramane plecare la ora 8:00 din otopeni de la Agip!Traseul il mai discutam!!Sper sa fie vreme frumoasa!!! :lol:

Daca reusesc sa imi schimb cauciucul pana atunci (ca acum este u fel de slick) vin si eu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine !Si eu am amanat pentru ca nu am mai reusit sa imi fac comanda de placute decat luni!!!Deci de marti incolo e bine pt mine! Dar asteptami si oamenii cu serviciu sa vina :lol: !!Mai vorbim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai ramane pe weekend !!!sambata cred ca ar fi ok!!! :)

 

--- Mesaj completat în 15 Aug 2007 17:17 -------------
Deci pana acum motomitelu a spus ca vine si stablin a zis k ar veni!!Ramane aceeasi zi de sambata!!!Eu ma gandeam pe la 8 sa fie plecarea!!!Deci hai acum pe ultima suta graiti.....

 

 

 

ps: Daca vreti sa vorbim (0751186606) sau " bobica15 "!!!Sper sa fim mai multi

:moto:

 

--- Mesaj completat în 16 Aug 2007 20:19 -------------
Deci cu parere de rau.....anunt anulata excursia de sambata(cel putin din partea mea!!!)!!!Imi pare rau ca m-am pregatit cu frane cu nebunii, ca sa aflu ca sunt obligat sa merg la o nunta:( !!Imi pare sincer rau pentru toti care s-au bazat ca se va merge!!!Totusi ramane in picioare pentru orice zi de luni in colo!!!Sper sa nu fi incurcat pe nimeni!!!Salutari si inca o data scuze!!! :lol:

 

--- Mesaj completat în 16 Aug 2007 22:36 -------------
Schimbare!!!ramane in picioare!!! :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...