Sari la conținut

Sharlatanie on line!


schilaci
 Share

Postări Recomandate

In editia din Decembrie a revistei "BSH", am ajuns si la, ca sa-i zic asa,'raspundem cititorilor'.Totul ok pina mi-au dat achii de un articol in care un oarecare tip a fost facut sa creada ca-si cumpara motorul vietii sale de la un tip de undeva din Dublin.Fac baietii decursurile de rigoare, trimite englezul avansul dupa care...m.uie!Tzeapa cu sclipici!

Ce mi-a sarit in ochi a fost numele vinzatorului:Cozmin Constantin cu e-mailul:cioaraspania@yahoo.com

Pagubasul nu specifica nationalitatea mirlanului dar pentru noi nu e greu de inteles de unde este.

Asta ,asa ca sa va feriti, cine stie...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici discutia dintre mine si un presupus vanzator online de motoare :

/index.php?showtopic=11228

In afara de tepele cu motoare astia n-au nimic in comun cu motociclismul(cred ca au vazut motoarele pe care le "vand" doar in poze)

A doua zi dupa ce am discutat cu ala din valcea am vazut la stiri ca i-au prins pe unii tot din valcea care se ocupau cu chestii deastea numai ca "vindeau" alt tip de bunuri.

Editat de binox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care trimite bani pe buna incredere, e fraier, dar o ciora ca asta trebuie prins, legat de Moto si tras 10 Kilometri, daca ar supravietui ar stii dupa aia sa se fereasca de tot ce are dea face cu Motociclism.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...