Sari la conținut

Povestea Mobrei Mele (mbr)


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ce ai mai baete cu omu`??? :crack: :crack:

 

O promisiune(o zis ca imi vinde mobra si sa ii dau un pana schimbatoare) si iam trimis-o prin posta si acum pe mess nu mai intra si nici la tel nu mai ii de gasit :crack: asta e pe mine ma doare ca o zis ca imi vinde mobra :crack:

 

Ma duc acum sa vad daca am arcul :crack:

LATER EDIT:Iti trebe doar arcul sau toata piesa?

LATER LATER LATER EDIT:Vand Porbagas glisant pentru mobra 50s :crack: si capac de pinion de plastic

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da iam zis ca io vand dar de la timisoara la Lugoj sunt cativa km si io nu am cu ce sa io si duc acasa in fata portii.Draga tenis daca ai cu ce venii dupa ea vino!! si nu e cazu sa ne certam :crack:

 

--- Mesaj completat în 04 Jan 2008 21:00 -------------
Iar pe mes nu am intrat ca nu am avut net acasa pana acum dar dc nu mai sunat ca ai avut nr.meu? numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da iam zis ca io vand dar de la timisoara la Lugoj sunt cativa km si io nu am cu ce sa io si duc acasa in fata portii.Draga tenis daca ai cu ce venii dupa ea vino!! si nu e cazu sa ne certam :crack:

 

<small>--- Mesaj completat în 04 Jan 2008 21:00 -------------</small><br/>Iar pe mes nu am intrat ca nu am avut net acasa pana acum dar dc nu mai sunat ca ai avut nr.meu? numa bine

 

Pai ma.....adi ti-am zis acum pe mess,daca vin dupa ea mi-o dai? :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca ai toata piesa si nu iti mai trebuie poti sa o trimiti cu totu! daca nu macar arcul... :crack:

P.S. Si nu va mai certati!!!! :crack: :crack: :crack: :crack: :crack:

 

Pana acu am cautat dupa ea dar :crack:

O sa mai caut si maine adica azi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot cauti vezi si tu ce piese mai ai si fa o lista daca poti si daca vrei :crack:

 

Piese in sine n-am,am carcase-le de la motor niste pinioane si de vanzare un porbagaj glisant si capac de pinion de plastic,hai pe mess sa iti dau 2 poze sa-le pui aici. :crack:

PS:Stiam ca am vazut un arc cum vrea @ best_biker09

Editat de Denis MBR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Piese in sine n-am,am carcase-le de la motor niste pinioane si de vanzare un porbagaj glisant si capac de pinion de plastic,hai pe mess sa iti dau 2 poze sa-le pui aici. :D

PS:Stiam ca am vazut un arc cum vrea @ best_biker09

 

se mai aude ceva de arc sau nu.......................... :bigstar: :P :lol: :lol: :lol: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De obicei este in luna mai, in fiecare an am nimerit sa fie exact la o saptamana dupa festivalul de muzica rock topT de la noi din Buzau care se tine de obicei pe la mijlocul lui mai :wink: :makeout:

 

Atunci e bine,motoare,rock,motoare :P :makeout: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratzi mobristi am mai spus si pe celalalt topic mobra dc.nu face cineva un nou topic pt.cei cu mobre nemodificate standard?!...acolo sa poata puna si poze.Face cineva? dupa ce o sa-mi inscriu motoreta caut un motociclist din Timisoara sa aiba si el acte in regula si sa vina cu mine pana in Ardeal cu motoarele. :wink: cam nebuneasca idea dar e ambitia mea de mic visul meu si curand se va implinii o sa ajung acolo si singur daca nu ma insoteste nime!!!!!! :P numa bine si drumuri uscate tuturor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai fratzi mobristi am mai spus si pe celalalt topic mobra dc.nu face cineva un nou topic pt.cei cu mobre nemodificate standard?!...acolo sa poata puna si poze.Face cineva? dupa ce o sa-mi inscriu motoreta caut un motociclist din Timisoara sa aiba si el acte in regula si sa vina cu mine pana in Ardeal cu motoarele. :P cam nebuneasca idea dar e ambitia mea de mic visul meu si curand se va implinii o sa ajung acolo si singur daca nu ma insoteste nime!!!!!! :makeout: numa bine si drumuri uscate tuturor

 

Este topicu' Mobra tot de mine facut si e pt toate mobrele :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este topicu' Mobra tot de mine facut si e pt toate mobrele :wink:

Bah:)).... nu se mai gata o data cu mobrele astea ca deja m-am saturat :makeout: :makeout: :makeout:

 

in jurul localitatii mele de ex., pe o raza de 20km :makeout: ...... tot ce a fost mobra (si au fost multee) sau dus la remat de altii si de mine :makeout: :makeout: ..... :P ...... ultima e pe la mine prin curte! :makeout:

 

 

Cred ce am sa o duc.... nu mai am bani de o sambata la vre-un club :banana: :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bah:)).... nu se mai gata o data cu mobrele astea ca deja m-am saturat :makeout: :makeout: :makeout:

 

in jurul localitatii mele de ex., pe o raza de 20km :banana: ...... tot ce a fost mobra (si au fost multee) sau dus la remat de altii si de mine :makeout: :makeout: ..... :wink: ...... ultima e pe la mine prin curte! :makeout:

Cred ce am sa o duc.... nu mai am bani de o sambata la vre-un club :banana: :makeout:

 

 

Nu a inceput sa miroasa domne? :P Biata de ea...ultima e la tine in curte...sa te iei de mana cu Denis si sa va duceti la remat impreuna pe motoare!

 

PS: Are aia la tine acolo manele noi frate? :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...