Sari la conținut

Accident Mortal Bihor


P   T   R
 Share

Postări Recomandate

On topic: condoleante familiei si prietenilor!!! :cheers: :o :D :lol: Sanatate maxima fetei!!!

Off topic:La fiecare accident scris pe forum se ajunge la polemici dintrastea. Fiecare vrea exclusivul, ''vai un accident hai sa postez repede sa fiu primul sper ca n-a aflat nimeni inaintea mea'' Omul a platit pentru greseala lui, a platit un pret prea mare pentru momentul lui de adrenalina, care i-a pus capat zilelor. Nu-l cunosc pe baiat, dar asta nu ma face sa nu zic nimic legat de reactia multora de aici'' asa ii trebuie'' selectie naturala'' si mai stiu eu. Eu vad ca singura deosebire intre baiatul asta si ceilalti ''mototastaturisti'' el mergea cu motorul. Nu cred ca e vre-un motociclist care sa nu se fi urcat fara casca vreodata. Eu unul am mers fara casca pe distante mici insa nu fac din asta o obisnuita. Hai sa lasam lucrurile asa cum sunt, sa-l lasam pe baiat sa se odihneasca in pace!!! Cred ca cel mai bine ar fi ca atunci cand intr-un post se ajunge la polemici dintrastea sa INCHIDA un admin postul. Iar noi sa avem parte de asfalt uscat, bulan exagerat, si momente frumoase calare pe motor, sau pe tastatura....cum vrea fiecare!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-Smecheria si Prostia au pretul lor tot timpul.....dar combinate ...pretul este dublu. El a platit pretul......si ce a facut?

-Pentru ca suntem toti oameni este normal sa i spunem R.I.P. , dar trage cineva concluzii din asta?......macar noi care suntem aici sa le tragem.

-Odihneste te in pace tinere..........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off topic:La fiecare accident scris pe forum se ajunge la polemici dintrastea. Fiecare vrea exclusivul, ''vai un accident hai sa postez repede sa fiu primul sper ca n-a aflat nimeni inaintea mea'' Omul a platit pentru greseala lui, a platit un pret prea mare pentru momentul lui de adrenalina, care i-a pus capat zilelor. Nu-l cunosc pe baiat, dar asta nu ma face sa nu zic nimic legat de reactia multora de aici'' asa ii trebuie'' selectie naturala'' si mai stiu eu. Eu vad ca singura deosebire intre baiatul asta si ceilalti ''mototastaturisti'' el mergea cu motorul. Nu cred ca e vre-un motociclist care sa nu se fi urcat fara casca vreodata. Eu unul am mers fara casca pe distante mici insa nu fac din asta o obisnuita. Hai sa lasam lucrurile asa cum sunt, sa-l lasam pe baiat sa se odihneasca in pace!!! Cred ca cel mai bine ar fi ca atunci cand intr-un post se ajunge la polemici dintrastea sa INCHIDA un admin postul. Iar noi sa avem parte de asfalt uscat, bulan exagerat, si momente frumoase calare pe motor, sau pe tastatura....cum vrea fiecare!!

 

Ai dreptate, eu sugerez sa-i ridicati o statuie ca doar este un erou !!!! :cheers:

 

In viata mea nu m-am urcat pe motocicleta fara casca, si garantez ca nici nu o voi face !!! Rusine sa-mi fie.

Cred ca asta inseamna ca nu sunt motociclist adevarat.

 

Mi se rupe inima pt fiecare biker accidentat, sau omorat in accidente, dar pt asta mi se rupe altceva !!!!!

 

:o

 

Despre proasta ce sa mai zicem, unora chiar nu le pasa de viata lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On topic: condoleante familiei si prietenilor!!! :o :D :lol: :-L Sanatate maxima fetei!!!

Off topic:La fiecare accident scris pe forum se ajunge la polemici dintrastea. Fiecare vrea exclusivul, ''vai un accident hai sa postez repede sa fiu primul sper ca n-a aflat nimeni inaintea mea'' Omul a platit pentru greseala lui, a platit un pret prea mare pentru momentul lui de adrenalina, care i-a pus capat zilelor. Nu-l cunosc pe baiat, dar asta nu ma face sa nu zic nimic legat de reactia multora de aici'' asa ii trebuie'' selectie naturala'' si mai stiu eu. Eu vad ca singura deosebire intre baiatul asta si ceilalti ''mototastaturisti'' el mergea cu motorul. Nu cred ca e vre-un motociclist care sa nu se fi urcat fara casca vreodata. Eu unul am mers fara casca pe distante mici insa nu fac din asta o obisnuita. Hai sa lasam lucrurile asa cum sunt, sa-l lasam pe baiat sa se odihneasca in pace!!! Cred ca cel mai bine ar fi ca atunci cand intr-un post se ajunge la polemici dintrastea sa INCHIDA un admin postul. Iar noi sa avem parte de asfalt uscat, bulan exagerat, si momente frumoase calare pe motor, sau pe tastatura....cum vrea fiecare!!

 

Imi pare rau, dar ceea ce spui tu aici nu prea are legatura cu ideea de forum. Daca rubrica Accidente ar servi numai la datul cu RIP ar fi = 0 !!! Pe un forum fiecare are dreptul sa-si exprime o parere, personala, corecta sau nu. E si asta intr-un fel un exercitiu de democratie, in sensul cel mai larg al cuvantului. Daca ai impresia ca el mergea cu motorul si altii care scriu pe aici, nu, ei bine, te inseli. Sunt de acord cu tine pana la un punct - mergea cu motorul, asa e, dar mergea periculos, pentru el si pentru altii si se vede ce a iesit. Personal, am probabil mai multi ani de motor cati a avut el de viata.

In alta ordine de idei, iti sugerez sa nu mai crezi anumite chestii, chiar daca tu le faci intr-un anumit fel. Eu nu cred, eu sunt sigur ca exista multi motociclisti care nu s-au urcat niciodata pe motor sa plece fara casca. Poate doar sa faca poze !!!!

Ideea principala a acestor posturi e ca noi, daca suntem in stare, sa invatam fiecare din aceste situatii nenorocite, ce sa NU facem pentru a nu ne pune vietile in pericol. Ale noastre si ale celorlalti.

 

Bafta maxima !!! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

;) mda... NO COMMENT, ... DA' SI AIA PROA.TA DE GARAIE SA SE SUIE PE MOTOR DE VITEZA FARA CASCA :rock: .. LA CE SE GANDEA?! "LAS' CA MERGE CU 50KM/H, NU MAI MULT" :D SELECTIE NATURALA "TATA", CA DACA INTRA CRET.NUL ALA CARE-I MORT IN MINE , "MA PUPA RECE SI PE MINE MAMA "... DEJA CAND AUD DE ACCIDENT IN CARE MOTOCICLISTUL NU AVEA CASCA, NU MA MAI INTERESEAZA :-L ALA NU-I MOTOCICLIST CI UN CAC.NAR CARE ARE PREA MULTI BANI, SI S-A SUIT PE MOTOR NUMAI CA SA-SI SATISFACA EL PLACEREA STUPIDA DE A SE DA IN SPECTACOL :o !ADICA LA RESTUL LUMII NU SE GANDESTE?! DACA INTRA INTR-UN MOTOCICLIST CORECT? CARE CIRCULA CORECT , CARE ESTE ECHIPAT CORECT , SI PE CARE IL ASTEAPTA O FAMILIE ACASA, UN COPIL, SAU IL IUBESC PARINTII CA PE OCHII DIN CAP,CA POATE E SINGURUL COPIL AL LOR! DE TREBURILE ASTEA-I DOARE IN COUR PE VITEJII ASTIA CARE SE SUIE PE GIXXERE PUTERNICE SI IMPRESIONEAZA PE GAGICILE DIN SPATE(PASAGERELE :P ) PAI SA FACA ASTA IN SUFRAGERIE LA EL ACASA, NU PE DRUMURI PUBLICE , CA ALTII NU-S VINOVATI DE IMBECILTATEA LOR! :moto:

 

A PRIMIT CE MERITA , NICI NU MA DOARE CAPU' DE EL...

DATII TARE MAH TERIBILISTILOR , POATE SE MAI CURATZA LUMEA DE VOI....

CA EU SIGUR NU VREAU SA MA CURATZ DIN CAUZA VOASTRA :D

:lol:

:sick: :cheers:

yeap cam asa ceva s-a intamplat acu' o luna in ungaria cand un idiot a vrut sa filmeze cat de tare poa' sa mearga si intro curba a intrat pe contrasens omorand un motociclist :kiss: care circula regulamentar la viteza regulamentara!!!!!! pe care il astepta acasa o sotie si un copil..... ;)

Insanatosire pasagerei...... data viitoare sigur va purta casca..... daca se va mai urca vreodata pe motor... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On topic: condoleante familiei si prietenilor!!! :smoke: :ok: :P :ok: Sanatate maxima fetei!!!

Off topic:La fiecare accident scris pe forum se ajunge la polemici dintrastea. Fiecare vrea exclusivul, ''vai un accident hai sa postez repede sa fiu primul sper ca n-a aflat nimeni inaintea mea'' Omul a platit pentru greseala lui, a platit un pret prea mare pentru momentul lui de adrenalina, care i-a pus capat zilelor. Nu-l cunosc pe baiat, dar asta nu ma face sa nu zic nimic legat de reactia multora de aici'' asa ii trebuie'' selectie naturala'' si mai stiu eu. Eu vad ca singura deosebire intre baiatul asta si ceilalti ''mototastaturisti'' el mergea cu motorul. Nu cred ca e vre-un motociclist care sa nu se fi urcat fara casca vreodata. Eu unul am mers fara casca pe distante mici insa nu fac din asta o obisnuita. Hai sa lasam lucrurile asa cum sunt, sa-l lasam pe baiat sa se odihneasca in pace!!! Cred ca cel mai bine ar fi ca atunci cand intr-un post se ajunge la polemici dintrastea sa INCHIDA un admin postul. Iar noi sa avem parte de asfalt uscat, bulan exagerat, si momente frumoase calare pe motor, sau pe tastatura....cum vrea fiecare!!

omule,nu cred ca exista un motociclist pe forum care abia asteapta sa posteze ceva despre un accident numai de dragul de a fi primul ci mai repede pt a afla altii din categoria "in bermude fara casca" poate se lipeste ceva de ei. daca avea casca poate nu se termina asa. iar pretul cel mai mare il platesc familiile celor doi si fata daca-i ajuta Dumnezeu sa scape ca cine stie cu ce sechele ramane. el s-a dus si gata, nu mai conteaza pt el dar sigur avea familie si prieteni care-i simt lipsa :agree:

. :) :) R.I.P.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...