Sari la conținut

Accident


catutza
 Share

Postări Recomandate

Intai de toate a mai fost filmul :o

Apoi scuteristul a intrat deampulix (se vad marcajele de pe zona unde trebuia sa ajunga - susul imaginii- ca reprezentau o strada principala, masina venea de asemenea pe o strada principala)

CUlmea e ca la cat sange ii curgea de pe umarul stang si cu piciorul ala... tot el era cu scandalul. Deh, adrenalina :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu filmuletul, cand l-am vazut mi-a stat inima in gat in momentul impactului, :cheers: am crezut ca e grav, dar cand am vazut ca se ridica asa repede si incepe sa tipe sincer m-a bufnit rasul, nu-mi venea sa cred ce se intampla. Mare bulan a avut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai scormoneste prin comentarii. Eu l-am vazut mai demult si era unu ce a tradus ce urla tipul cu scuterul. Plus... la un mom. dat incepe brusc traficul. Nici urma de masina in mom. accidentului si apoi trec toti din stg si dreapta. Deci ? Se pare ca sunt semafoare. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... si eu sunt convins ca erau semafoare .. iti vine sa razi cand vezi faza ... dar motociclistul ala a avut zile ... si un foarte mare NOROC ! ... putea sa fie mortal ..la ce '' echipament standard '' avea pe el .... cred ca a fost mai norocos si a avut sanse mai mari decat la o loterie !!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

au incercat si ei sa vada care tre primul dar tantia aia a accelerat mai mult ... se vede si dupa vorbele adresate de catre scuterist. (nu s-au inteles). :cheers: :o :D :lol: :-L :P

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 17:15 -------------</small><br/>mie imi place ca poarta discutia de la distanta.

ati observat ca se uita la adidas daca cumva i s-a luat vopseaua?

 

<small>--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 17:18 -------------</small><br/>da pe asta nu l-o fi vasut conservara???? doar venea din fata si trebuia sa-i acorde prioritate

 

 

a pai grecoaicele sunt tari in materie de masini urmariti aici

 

--- Mesaj completat în 17 Aug 2007 17:28 -------------
ia uitativa si la mopedist http://www.youtube.com/watch?v=t-vaP9C-1P0...ted&search=

Editat de catutza
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...