Sari la conținut

Scuteristi In Trafic Dar In Restul Timpului ?


Grigu
 Share

Postări Recomandate

ce observ pana acum pe acest topic:toti stelistii asculta manele!....si pentru cristi.....din formatie o sa-ti faci orchestra pana la urma....ca pe aici cam toata lumea canta la cate ceva.... :smoke:

ahaa chiar ca toata lumea canta la ceva ,sau cel putin a cantat :ok: io de exemplu am facut 3 ani de vioara ...bine cand eram la varsta la care hotara mama pt mine :P oricum acuma nu cred ca mai stiu mare lucru ...vioara o am inca acasa in caz ca impleticim de o formatiee :agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ah da ca uitasem..."cant" si in prezent la ceva: platane :smoke:. Imi doresc sa devin dj in timpul facultatii :agree:, dar mai e drum lung pana atunci :P

 

Si daca tot e un topic legat de prietenii, nu cred ca am mai vazut pana acum un post in legatura cu asa ceva: lasati-va si voi id-urile de mess. Al meu e anton_rolly, add me :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi mai plac serpii superveninosi,tarantulele enorme...crocodilii,hipopotamii...sa provoc leii si sa dau in cap la ursi....imi mai place sa ma joc gingas cu pestii piranha si sa mangai scorpionii...ca alte pasiuni - dezamorsarea bombelor nucleare si bungee-jumping de la 20 km inaltime,de pe statia orbitala internationala....

 

...just joking....:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asteptam si un dirijor!!!!!!....CV-urile se depun pe adresa de mail a lui cristigrig...... :agree: :smoke: :ok:

ce sa fac daca nu sunt microbist...

ma sacrific :ok:

P.S. :ok: Paul, esti gelos? Hai ca o sa facem manele simfonice sa venim sa-ti cantam la balcon ca sa mergi cu scuterila la Vulcanii Noroiosi.

:)

:P

P.S.2 sau il punem pe Paul dirijor, oki? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

manele?....dar eu nu ascult asa ceva!....cat despre fotbal,cred ca te-ai simtii ca pestele in apa printre baietii din Nuova Guardia :agree: :smoke: :ok: :P :ok:

:) maybe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce observ pana acum pe acest topic:toti stelistii asculta manele!....si pentru cristi.....din formatie o sa-ti faci orchestra pana la urma....ca pe aici cam toata lumea canta la cate ceva.... :smoke:

 

 

:ok: .....eu nu ascult manele nici nu i suport pe cei care asculta.....daca vrei suporteri manelisti coboara din 41 mai spre Piata Crangasi in partea aia......

 

--- Mesaj completat în 27 Aug 2007 06:53 -------------

:agree: stime, armonii, partituri n-am mai incercat de jde mii de ani... :P

la ce canti?

 

 

muzica e un subiect inchis pentru mine.....iti zic mai multe daca vom iesi pe undeva candva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:smoke: .....eu nu ascult manele nici nu i suport pe cei care asculta.....daca vrei suporteri manelisti coboara din 41 mai spre Piata Crangasi in partea aia......

 

<small>--- Mesaj completat în 27 Aug 2007 06:53 -------------</small><br/>

muzica e un subiect inchis pentru mine.....iti zic mai multe daca vom iesi pe undeva candva....

si pt mine a fost inchis mult timp. doar acasa ca hobby.

de cateva zile cica cant cu za duff ( sa vad ce-o iesi ) :ok:

ar fi super marfa un proiect "scuteristic" :P

pai hai sa iesim intr-o zi la o plimbare sau la o bere, ceva...

:agree:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si pt mine a fost inchis mult timp. doar acasa ca hobby.

de cateva zile cica cant cu za duff ( sa vad ce-o iesi ) :smoke:

ar fi super marfa un proiect "scuteristic" :ok:

pai hai sa iesim intr-o zi la o plimbare sau la o bere, ceva...

:agree:

 

pai poate iesim la un suc pe joi-vineri asa...pana miercuri sunt in Ilfov si miercuri e Sfantul Meci....vorbim pe forum si poate mai vin si altii (Rombaer d abia asteapta ...si altii ..vedem)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

pai poate iesim la un suc pe joi-vineri asa...pana miercuri sunt in Ilfov si miercuri e Sfantul Meci....vorbim pe forum si poate mai vin si altii (Rombaer d abia asteapta ...si altii ..vedem)....

eu repet in fiecare zi mai putin sambata si duminica de la 5 la 10 ( in oct intram in studio ) deci im free in weekend :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad ca toata lumea pasionata de muzica paici...Mie imi place muzica sa o ascult nu sa o cant.Am si eu chitara dar nu ma prea atrage...i complicata treaba cu corzile nici nu le stiu acorda bine...

Dar de ascultat ascult orice fel de muzica buna dar imi place in special Rocku vechi(Pasarea colibri etc),

Country,manele,blues, hause..

 

Imi plac: oamenii sensibili, vinurile de soi, animalele, culorile, fetele blonde (in special), rockul vechi si house-ul bun, rapul scris cu cap, folclorul autentic si concertele unde nu se sare, localurile linistite, cluburile cu muzica hause, marea, muntele, trenul de noapte, noaptea in general, singuratatea in doi.

 

Detest: plozii de bani gata, teribilismul, zgomotul, moda, sa-ti placa ce place si altora, alcoolul tare in cocktailuri, muzica simfonica, scriitorii de supermarket (vezi Coelho, Dan Brown si cateva nume din postmodernismul autohton), non-valorile care ies in evidenta, lipsa de bun simt si de bun gust, raspunsurile previzibile gen “urasc minciuna”, Occidentul si valorile lui, limba germana, mancarea necondimentata, tigarile, sa nu am tot timpul din lume, grupurile mari, “toleranta”, “libertatea” si “democratia”.

Editat de don' juan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu detest uniforma scolara care tocmai a devenit obligatorie :) ... :) (nea' nicu power! celor din ministerul invatamantului li s-au ancasat bujiile la cap :lol: ) invat la un liceu respectabil si prin urmare e relativ placut sa ma evidentiez, dar nu asa... materialul ala irita ingrozitor si nasturii cad de 3 ori pe saptamana. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu detest uniforma scolara care tocmai a devenit obligatorie :D ... :) (nea' nicu power! celor din ministerul invatamantului li s-au ancasat bujiile la cap ;) ) invat la un liceu respectabil si prin urmare e relativ placut sa ma evidentiez, dar nu asa... materialul ala irita ingrozitor si nasturii cad de 3 ori pe saptamana. :)

 

cica si in scoala mea a devenit obligatorie... dar cine draq isi ia ? mai bine imi tin banii si imi iau un combinezon de piele :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...