Sari la conținut

UN CHOPPER CU SPIRIT TINAR


robychopper
 Share

Postări Recomandate

cum am promis,cind ma intorc din madrid am sa postez noi CHOPPERE ....

deci aici va prezint un chopper care ma last fara cuvinte...sper sa va placa :baldy: :laugh:

dati clic pe poza sa o vedeti mai clar si mai mare:))))) :what:

post-24-1102363263_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sa nu mai vorbim de rezervorul care il are si cadrul care este pe din afara rezervorului care ii da un aer de clasic dar in acelasi timp modern:) :laugh:

post-24-1102363472_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ai revenit. Pune-ne mai multe poze, asa ca de Mos Nicolae! :hug: Hai ca mi-am pus ghetele la usa garajului. :laugh:

ai rabdare ca azi o sa se unple ghetele sigur :what:) :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.... si strugurii-s acri... :laugh:

ce spun eu şi ce înţeleg alţii

vezi întâi o motocicletă cu transmisie pe cardan şi apoi fă comentarii pertinente şi nu persiflante

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce spun eu şi ce înţeleg alţii

vezi întâi o motocicletă cu transmisie pe cardan şi apoi fă comentarii pertinente şi nu persiflante

deci sa mor eu daca are sens sa pun vreu topic nou cind va vad ca discutati asa fara sens:))))) imi piere cheful sa mai pun vreun topic :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci sa mor eu daca are sens sa pun vreu topic nou cind va vad ca discutati asa fara sens:))))) imi piere cheful sa mai pun vreun topic :laugh:

Hai mă că ai şi tu dreptate!

Nu mai postez aiurea, da ma enervat postatu asta cu strugurii acrii!

Promit! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi întâi o motocicletă cu transmisie pe cardan şi apoi fă comentarii pertinente şi nu persiflante

Ce ar trebui să văd la o motocicletă cu transmisie pe cardan? Te rog luminează-mă şi pe mine, aşa ca să nu mor prost...

şi apoi fă comentarii pertinente şi nu persiflante

Şi ce comentariu pertinent ai fi vrut să fac în legătură cu ce ai spus...?

Odată cu postul acesta vreau şi un răspuns de la ăla, şi după aia promit că am să fiu cuminte :laugh:

 

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tipul care a facut choperul se numeste HANK YOUNG

motorul este de 1700 cc si 103 cai si are cutia de viteze facuta de cei de la BAKER in 6 trepte,roata spate de 250 furca springer este un springer de pe un flat head din 1933 bineinteles modificata,si sub surprindrea exact ca si la chopperele de prin tara....FARUL este de la un vechi tractor american....asa ca si baietii din afara folosesc piese de la tractoare:))))) aa si mai un secret pe spate frina cum se vede pare a fii un tabur de frina enorm....da asa este dar este doar carcasa in interiorul carcasei este adaptata o frina disc ...oricum idea de tambur ii da un aer clasic motorului

cam atit:))) :baldy: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...