Sari la conținut

kawa 636


Smeagol
 Share

Postări Recomandate

aloha

m-au apucat pandaliile

vreau sa-mi trag neon sub motocicleta

ma gandesc unde sa-l pun, la capatu din spate al carenei este un loc liber parca anume lasat pt astfel de treburi

e in forma dreptunghiulara pe mijloc cum e carena

ce parere avetzi ?

unde gasesc asa ceva ?

ce am nevoie exact si cat ma costa

e vreo problema dpdv legal ?

exista anumite culori care se pot folosi ?

cat ma costa treaba asta ?

 

bag si poza cu locatia gaurii respective

 

ce culoare merge cel mai bine cu verdele motocicletei ?

post-6-1102761722_thumb.jpg

Editat de Smeagol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic mai intai sa nu te mai plangi cand iti cere lumea 600 de mii pe doua scarite, sa gasesti cartea de identitate a vehicolului, sa platesti taxele ptr inmatriculare si talon ( a doua oara fabuloasa suma de 600 de mii).....si dupa aia sa te gandesti la tuning....asta daca nu vrei sa iti montezi neonul din scara blocului pe rezervor....dar vezi ca o sa consume bateria si iti consuma mai multa benzina :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum sa nu fiu ma acid cand tu iti iei( sau poate doar visezi ca iti iei) motor de multe mii de euro si te plangi de cat te-ar costa un neon.....si intrebi ce ar merge cu verde....iti spun eu ce ar merge.....un maro cu musca din partea casei....sti cat te costa? IAR 600 de mii, deci pe langa multele mii de euro ptr mobra, o sa mai fie nevoie de inca 1,8 milioane lei sa o ai asa cum vrei tu....cu scarite, inscrisa pe numele tau si cu neon sa dea bine cand ti-o lua talonu si iti da amenda ( aprox 600 de mii)....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevaru adevarat este ca esti invidios

ca mi-am luat si eu motor ca al tau

:laugh:

coxane las ca ne-om intalni la o bere si o sa-ti treaca supararea

adevaru e ca nu mai am banii

am strans eu pe astia cu chiu cu vai si am ramas chel

acum normal ca intreb fiecare chestie

spre diferenta de tine eu a trebui sa rup de la gura, ce sa-i faci, nu toata lumea e grof ca tine

adevaru e ca am luat imprumut banii sa platesc RAR-u, radierea si imatricularea, nu stiu daca imi va ramane si de numere preferentiale adica CJ 88 COX

:baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Salut..

S-o stapinesti sanatos,scula frumoasa,ce sa mai..

Multi km fara incidente..

Insa la partea cu neonul eu zic sa te mai gindesti..

Mie personal imi pare de-a dreptul de prost gust asa ceva.

Sa tiganesti frumusete de motor cu turcismele alea ieftine mi se pare penibil!!!Fiecare cu parerea lui insa,nu as vrea sa te supere opinia mea,stii vorba aia,nu dau cu parul!!

LUIGI VICOL

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevaru adevarat este ca esti invidios

ca mi-am luat si eu motor ca al tau

:baldy:

coxane las ca ne-om intalni la o bere si o sa-ti treaca supararea

adevaru e ca nu mai am banii

am strans eu pe astia cu chiu cu vai si am ramas chel

acum normal ca intreb fiecare chestie

spre diferenta de tine eu a trebui sa rup de la gura, ce sa-i faci, nu toata lumea e grof ca tine

adevaru e ca am luat imprumut banii sa platesc RAR-u, radierea si imatricularea, nu stiu daca imi va ramane si de numere preferentiale adica CJ 88 COX

:hug:

:laugh:

Tare rau, te tine?

:what:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un sfat ce merita incercat......(din auzite).........nu mai cumperi tot dispozitivul ci numai neonul si un capat il legi la masa si celalalt la o bujie....... :laugh: ......in felul acesta ai si neon eftin, si lumina albastra, si efect stroboscopic...... :baldy:

 

....nu e o gluma, de mers merge teoretic......nu stiu practic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer yo mi-am pus neon si ma costat 40 de euro!dar l-am cumparat eu din germania si are si releu cu on\off si semnalizare (dak ar fi fost si pe ritmuri de muzik :laugh:) )

dar am mai vazut ceva kre zic eu k ar arata mishto pe kawa tau...sunt un fel de neone mici cat un pix si care se fixeaza pe spitele rotii!Ele se incarca la lumina si tin vro 5-6 ore parca!si se vad super smeker!!Dak tiai pune niste dalea verzi sar vedea super knd ai rula pe strada

Parerea mea

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...