Sari la conținut

Va Multumesc Pt Ajutor!


Postări Recomandate

Azi am plecat sa ma plimb pt ca a trecut cv vreme de cand nu am mai iesit la o plimbare si a fost o zi cu ghinion din pacate :bounce: motorul sa oprit brusc la 5km de casa :moto:

Nu aveam altceva de facut decat sa merg pe langa el...bine nu asta ma enervat :hug: dar faptul ca 2 motociclisti au trecut pe langa mine si nici macar nu au intors capul sa vada ce se intampl.Poate i intelegeam daca aveau viteza dar mergeau destul de incet :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

erau de 125 ? de ai facut topicul aici ? Nimeni nu are obligati fata de tine , ca te-a lasat motoru in drum .

 

exact....c?la tine s-a oprit cineva cand ti s-a rupt cureaua? :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de cat erau...dar macar puteau sa opreasca si sa ma ajute poate sa ma ia pana acasa de unde puteam eu sa fac ceva in legatura cu asta

 

Eu asa am facut cand a fost nevoie dar vad ca multi nu stiu ce inseamna asta :D

 

--- Mesaj completat în 31 Aug 2007 14:21 -------------
stiu sigur ca unu era de 125!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu de cat erau...dar macar puteau sa opreasca si sa ma ajute poate sa ma ia pana acasa de unde puteam eu sa fac ceva in legatura cu asta

 

Eu asa am facut cand a fost nevoie dar vad ca multi nu stiu ce inseamna asta :D

 

<small>--- Mesaj completat în 31 Aug 2007 14:21 -------------</small><br/>stiu sigur ca unu era de 125!!

Poate ca se grabeau sau aveau altceva de facut.Taxi will do it :moto: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca se grabeau sau aveau altceva de facut.Taxi will do it :bounce: :D

stai linistit...ai mers putin...

eu am mers 30KM pe langa, am trecut pe langa 3 vulcanizari...nici unu n-a vrut sa se bage sa-mi faca si mie pana... iar motociclistii care au trecut p langa mine...nici nu s-au uitat la mn, desi eu i-am salutat...

Editat de m3talik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si io am patit la fel cu scuteru cand mi sa rupt cureaua la vanatori si a trb sa vin pe langa scuter si pot sa zic k au trecut destui scuteristi si kiar 2 motociclisti dar nu sau oprit!de atc nu ma mai intereseaza de cel de langa mine!daca il vad k are probleme il las singur!ma doare in(cuvant urat) de el si ce mtor are el,indiferent cine ar fii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da si te simti destul de urat in momentul in care ei trec pe langa tine si nici macar nu intorc capul sau sa opreasca macar sa te intrebe ce se intampla :bounce:

imi pare rau pt u. dar ai reusit sa repari motorul? asta conteaza acum. sa nu mai fii nevoit altadata sa mergi pe langa el. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am reusit :moto: cred ca e carburatorul pt ca sa oprit d o data si am tras pe dreapta...in garaj acum am vazut o mare balta de benzina :hug:

off. imi pare foarte rau pentru tine. daca nu reusesti sa o repari incearca sa o duci la un service. nu poti sta cu ea asa ca pierzi mult timp si nu prea mai ai mult timp sa te dai cu ea ca vine toamna si sunt cam multe ploi, apoi iarna :D :bounce: vezi ce poti face. intreaba-i pe cei cu mai multa experienta, poate te ajuta ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...