Sari la conținut

Cumpar Atas


Alex_83
 Share

Postări Recomandate

Asa cum spune topicul cumpar atas de Dnepr MT11 sau de alt model dar sa se potriveasca si sa nu aibe tractiune pe el.. In stare buna, functional si aventual nu prea scump.

Pot sa vin si ceva mai departe pt el, dar nici pana in satu mare...

Scuze ca nu am postat la bursa, dar acolo nu prea are sanse.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum spune topicul cumpar atas de Dnepr MT11 sau de alt model dar sa se potriveasca si sa nu aibe tractiune pe el.. In stare buna, functional si aventual nu prea scump.

Pot sa vin si ceva mai departe pt el, dar nici pana in satu mare...

Scuze ca nu am postat la bursa, dar acolo nu prea are sanse.

 

Salut! Am un ataÂş de IJ Planeta 5. Nu Âştiu dacă se potriveÂşte la Dnepr, dar cunoscătorii sînt rugați să-Âşi dea cu părerea Âşi să ne informeze Âşi pe noi. AtaÂşul este la Plopeni, jud. Prahova, s-ar putea să fie cam ruginit, este roÂşu, deci va trebui să-l vopseÂşti oricum, dar este funcțional Âşi nu prea scump (ne înțelegem noi). În principiu, pe 14-15 luna asta trec p-acolo Âşi mă uit la el, îi fac poze Âşi îți arăt în ce stare e. Sper să nu fie prea tîrziu pentru tine Âşi sper să ți se potrivească. AÂştept un PM, ceva...

 

Toate bune! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kamaz merge perfect in toate prinderile cu mentiunea ca este atas de Ij, nu de Nipru. Faptul ca este mai usurel inseamna ca iti trebuie mai multa atentie la condus.

Incearca aici pt atas de Nipru, zici ca vb din partea lui Paul: 0723379427 Bogdan. Daca el nu-l da intreaba-l ca mai are un prieten cu atas.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kama3, frate, pt cicloburu bag mana in foc, e baiat super fain, il cunosc personal, si e serios, asa ca, daca faceti vro afacere, poate va prind ca nu ma chemati la beutura :) :scratch:

 

@cicloburu: sa imi dai 50 de mii ca ti-am facut reclama :what: maaa...da pana i-l vinzi lu kama3, nu mai bine il punem sa mergem la intrunire? :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da nu merge o lada de bere in locul sacului cu nisip? sau daca tot trebuie sac macar sa fie cu aur.

..merge foarte fain un butoias de ala de bere de 35 de litri( tot ma batea gandul sa-i fac un suport :) ) si o pompa de aia de combustibil , model vechi cu levier...

sau de ce nu, doua butoiase?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am primit poze de la Plopeni. Din nefericire, ataÂşul arată destul de rău! Pozele sînt făcute cu un telefon, deci sînt destul de slabe, dar vă dați voi seama în ce stare se află. Dacă mai este cineva interesat îl rog să mă caute pe privat.

 

 

 

 

 

Toate bune! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa cum spune topicul cumpar atas de Dnepr MT11 sau de alt model dar sa se potriveasca si sa nu aibe tractiune pe el.. In stare buna, functional si aventual nu prea scump.

Pot sa vin si ceva mai departe pt el, dar nici pana in satu mare...

Scuze ca nu am postat la bursa, dar acolo nu prea are sanse.

Am un atas de nipru mt11.0727966363

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...