Sari la conținut

Intrunire Enduro-sibiu


Postări Recomandate

Clubul EMA Sibiu va invita sa participati in perioada 28-30 septembrie la "degustat" cateva trasee de enduro de la soft la hard.

Cei mai buni vor fi premiati si nu numai ei. -premii atractive

Evenimentul va avea loc pe Valea Sadului (Zona Rau Sadului) si include distractie, foc de tabara, barfe enduristice ,mici ,bere,muzica ...surprize

Vom revenicu detalii(costuri ,cazare,etc)

Pentru inscrieri si mai multe informatii sunati la -0742-463217 -Victor

-0746-777772 -legendaru BOBO

Insa mare atentie Lupu bantuie prin Padure. aaauuuuuuu :scratch: :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oki wolf....valcea vine ...din pacate fara mine si ade :) suntem in concediu in germania...amanunte sa stie si baietii mei ce sa pregateasca..inclusiv tipul terenului ptr gume(nu de alta dar le este lene sa le schimbe atunci sau sa le care de la valcea).... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pretul aproximativ pt tot "sejurul" este de 190 lei . pretul cuprinde inscrierea 50 lei+ cazare vineri seara +sambata seara + 5 mese. mai multe informatii pe www.enduro-sibiu.ro

 

--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 08:04 -------------
in legatura cu cazarea: exista camere cu 3 ,5 ,6 paturi fiecare camera are dusul ei propriu. va asteptam

 

--- Mesaj completat în 19 Sep 2007 08:06 -------------
va promitem un weekend de neuitat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am fost in concediu si cand m-am intors cu toata oboseala de 2000 de km am intrat pe valea sadului sa vad ce fac copii...atasez niste poze de "action" prinse pe miorita cu baietii veseli..

PS am asistat printre altele la un zbor al unui exc de 200 care a trecut peste pilotii-spectatori fara sa ii atinga si s-a oprit in gardul cabanei pe coborare dupa vreo 20 de metri prin aer....minunat....pilotul a scapat fara zgarietura si capra doar cu ghidonul rupt...

post-15042-1191146811_thumb.jpgpost-15042-1191146976_thumb.jpgpost-15042-1191147166_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost foarte frumos, m-am simtit foarte bine. Locatie de vis, mancare excelenta, traseele de sambata foarte faine, iar joaca de duminica a fost super, inclusiv celebrul Tziki-Tzaki care pe mine m-a dovedit dupa o scurta perioada. Bravo celor care l-au terminat si curajosilor de au urcat pe Mioritza.

Hai cu poze si filme ca s-au facut o gramada :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In numele clubului E.M.A. multumesc tuturor celor care au participat la prima editie a "Enduro-Sibiu" - Valea Sadului 2007. Fara voi eforturile noastre ar fi fost in zadar.

Multumim pentru cuvintele frumoase si ne bucuram ca v-ati simtit bine.

post-15906-1191301713_thumb.jpg

post-15906-1191301728_thumb.jpg

post-15906-1191301749_thumb.jpg

post-15906-1191301763_thumb.jpg

post-15906-1191301775_thumb.jpg

post-15906-1191301792_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...