Sari la conținut

ROBY PREMIAT


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

vedeţi mă polizoriştilor şi enduriştilor că tot băieţii buni ia premii :P

Diploma Utilizatorul Anului 2004

se acorda lui Robybiker pentru

activitatea benefica de pe forum

roby.jpg

Na, să vă daţi cu :blink:

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oricum cred ca am adus multe chestii interesante forumului si sincer numi vine sa cred ca miau dat o diploma ,,,am ramas fara cuvinte cind am intrat acum citeva minute......

respecte pt toti motociclistii din tara indiferent de ce club apartin

saluare de pe meleagurile barcelonei :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, atit adminului/moderatorilor (pentru initiativa) cit si premiatului :P

 

 

vedeţi mă polizoriştilor şi enduriştilor că tot băieţii buni ia premii

 

Asa e , ai perfecta dreptate, din pacate pentru noi (ma refer la vitezistii pe care-i cunosc) in loc sa ne preocupe mai mult partea constructiva ne tinem mai mult de altele, poate ego`urile sunt mai mari, who know`s ?. Oricum inca o data felicitari si poate iau si altii acest premiu ca pe un exemplu, sa-i spunem de "constructivitate" in sinul unei comunitati.

 

Toate cele bune si inca o data FELICITARI :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari, atit adminului/moderatorilor (pentru initiativa) cit si premiatului  :P

 

 

 

 

Asa e , ai perfecta dreptate, din pacate pentru noi (ma refer la vitezistii pe care-i cunosc) in loc sa ne preocupe mai mult partea constructiva ne tinem mai mult de altele, poate ego`urile sunt mai mari, who know`s ?. Oricum inca o data felicitari si poate iau si altii acest premiu ca pe un exemplu, sa-i spunem de "constructivitate" in sinul unei comunitati.

 

Toate cele bune si inca o data FELICITARI  :blink:

eu zic ca si pe motoarele de viteza se poate lucra enorm de mult ....se pot modifica o gramada...faruri..scarite....si mai ales ca dintrun speeder se poate face un streetfighter de nuti poti imagina doar vointa si ambitie sa ai

 

oricum iti multumesc pt felicitari

salut B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci si din speedere se poate chopperii ceva uitati aici un CBR900 RR sc 22 cu cadru model din 1992 si lucrarea facuta intre anii 2003.2004 si asa ca numi spuneti mie ca din speedere nu iasa ceva interesant:)))))))))) :blink:

post-24-1104587575_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...