Sari la conținut

Mobra


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

Am deschis acest topic pentru noi(toti cei care au mobra sau hoinar) laudativa fiecare cu mobrele voastre si puneti poze ca vreau sa vad care e cea mai frumoasa :hug: numai bine :lol: asfalt uscat :D si salutari cu faru' daca merge sau daca ai ;) :D :)

 

--- Mesaj completat în 14 Sep 2007 23:23 -------------
Poze cu a mea ink nu ii gata ca nu ii pusa frana fata dar na uitatio :)

post-21692-1189801390_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 313
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

iote si a mea dar mai am mult de lucrat la ea :)

poza e veche e d p la mijlocul verii de atunci am mai facut cate ceva pe la ea spre ex am fac sa poata sa stea si pasagerul am schimbat parti din amortizoarele fata k erau praf etc.. :lol:

post-20898-1189801619_thumb.jpg

Editat de ionescu_george_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hoinar din 82 proaspat vopsit ... la iarna intra in modificari ...o chestie ciudata o sa iasa din el .... ceva pt. off-road un fel de cross ...

:lol:

 

 

Ma mie imi place cum arata Hoinarul e a tau??tu park ai zis ca ai Zundapp nu hoinar dar poate .........na :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma mie imi place cum arata Hoinarul e a tau??tu park ai zis ca ai Zundapp nu hoinar dar poate .........na :lol:

 

 

 

zundapp... ;) :) ...

 

cu asta ne-ai dat gata pe toti satana :D

 

 

ps:nici hoinarul nu e al lui nu-tzi fa griji :)

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: park aveai mobra aia chopp :) erita

 

 

o am dar am lasat mobrele deoparte demult...ce-i drept a fost si pt mine un inceput mobra(trebuie sa recunosc) :)

nu ma apuc sa sustin sau sa scriu nush ce despre mobra pt k a trecut.... ;)

post-13995-1189851710_thumb.jpg

post-13995-1189851821_thumb.jpg

post-13995-1189851894_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o am dar am lasat mobrele deoparte demult...ce-i drept a fost si pt mine un inceput mobra(trebuie sa recunosc) :lol:

nu ma apuc sa sustin sau sa scriu nush ce despre mobra pt k a trecut.... :)

 

N-o mai inclina ca-i curge tot uleiu ;) ...

 

Promit c-o sa-i fac poze si la a lu tata...(acu o reconditioneaza) :) , pe care de altfel, am deprins si eu "pilotatu" de moto...pe la 15 ani...

O amintire frumoasa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hoinar din 82 proaspat vopsit ... la iarna intra in modificari ...o chestie ciudata o sa iasa din el .... ceva pt. off-road un fel de cross ...

:)

Hai nu ma inebuni satane :D !

ti-ai luat motor? :) :lol: FELICITARI!..... ma bucur pt tine insfarsit ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra de vanzare in stare de functionare inmatriculata fara itp si asigurare,pret 300 ron Timisoara

 

 

--- Mesaj completat în 15 Sep 2007 14:53 -------------
nu as vinde-o dar am nevoie de bani ca vreau sa-mi iau un dnepr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce mobra ai antemiu ??? mobra 50s sau hoinar ?? :) :lol:

Mobra 50S de care sunt foarte mandru... nu stiu cum se facea ca in talon era culoarea rosie, dar pe "viu" nu prea era :D ... asa ca s-a pus taica-miu pe vopsit... :hug: vrea s-o foloseasca el, e super oricum pt oras, consum mic, mobilitate... si cum nu-si permite un scuter(defapt nu vrea)...

Motoreta pt care am un mare respect, MOBRA ... :) ;)

TRAIASCA MOBRA!!! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mobra 50S de care sunt foarte mandru... nu stiu cum se facea ca in talon era culoarea rosie, dar pe "viu" nu prea era :( ... asa ca s-a pus taica-miu pe vopsit... :lol: vrea s-o foloseasca el, e super oricum pt oras, consum mic, mobilitate... si cum nu-si permite un scuter(defapt nu vrea)...

Motoreta pt care am un mare respect, MOBRA ... :) :lol:

TRAIASCA MOBRA!!! :D

 

 

numai bine ca o venit toamna si ma apuc si pana la vara o fac d e merge zbici :) ;) dar o sa lucru doar vinerea si sambata :D :D ;) :-L :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zundapp... :lol: ;) ...

 

cu asta ne-ai dat gata pe toti satana :D

ps:nici hoinarul nu e al lui nu-tzi fa griji :)

:) :D cred ca ai dreptate!!!!

daca stau bine sa ma gandesc tu cred ca ai toate motorele de pe acest forum :hug:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

zundapp... :lol: ;) ...

 

cu asta ne-ai dat gata pe toti satana ;)

ps:nici hoinarul nu e al lui nu-tzi fa griji :)

:) :D auzi, oare nu cumva satan pe mobra avea harley davinson,night train, ala ros ???? :D :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zundapp ks 50 si daca nu credetzi nu ma intereseaza .... ori cum ala o sa ajunga la custom_4_ever....... o sal vedetzi la el foarte curand .... hoinarul lam luat de 3 saptamani de la Itza de langa turda cu un mil ... si nam tate motoarele .... am zundapp hoinar simson ... si posibil un ij 56 ...dar zuindappul i ca si dat la custom :)

hai norock !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am zundapp ks 50 si daca nu credetzi nu ma intereseaza .... ori cum ala o sa ajunga la custom_4_ever....... o sal vedetzi la el foarte curand .... hoinarul lam luat de 3 saptamani de la Itza de langa turda cu un mil ... si nam tate motoarele .... am zundapp hoinar simson ... si posibil un ij 56 ...dar zuindappul i ca si dat la custom :D

hai norock !!!

da? :) wowwww deci chiar ai motor, ...nu-mi vine sa cred, dar :) tot nu t cred!!!! :lol: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...