Sari la conținut

Mobra


Denis TM
 Share

Postări Recomandate

hmmmm....ok, casca, manusi, etc...foarte frumos, da de mobre cine dracu sa mai zica ma ceva cand aici numai de mobre nu se vb? :bigstar: incercati si voi la sectiunile pt echipamente, pe bune ca nu degeaba e sectionat frumos forumu asta :D

 

sa incerc sa readuc putin la linie de plutire topicul asta, in speranta ca va veti reveni din chatuiala, pun o intrebare....care v-ati ridicat ma cu mobra pe o roata, involuntar?s-a intamplat sa si cadeti din cauza asta?

dat fiind ca mobra-i naravasa, cunosc multi care s-au imprastiat pe asfalt din cauza gazului si ambreiajului...eu unu nu am patit-o, recunosc...

 

PS: ma Denis, astia de la Aprilia te platesc bine ca le faci reclama?Oi intelege eu ca esti fan, dar daca ai stii ca totusi faci publicitate pe un forum public, pt care cineva ar lua ceva cascaval din asta, ce-ai alege?Ai pastra "semnatura" asta imensa?Iti iese ceva?Ca atunci, inteleg....era mai eficienta aia mica de-o aveai inainte...pe bune... :bigstar:

knd am inceput sa ma dau pe mobra mea nu aveam ambreaj dloc pe ea si ma ridicam mai tot timpul pe o roata :(

uite pe la jumatatea clipului astuia un necunoscator de mobra cum se ridica pe o roata involuntar Editat de ionescu_george_bz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 313
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

knd am inceput sa ma dau pe mobra mea nu aveam ambreaj dloc pe ea si ma ridicam mai tot timpul pe o roata :P

uite pe la jumatatea clipului astuia un necunoscator de mobra cum se ridica pe o roata involuntar

 

 

Da e un pic nebun si cu fundul gol :bigstar: :bigstar: :D :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da merge ipecabil ... pretul a fos de 2 mil .. i cu numere vechi are acte in acte arata ca i de 49 cmc :D probabil va intra in modificari daca nu se va duce la altcineva :(

numa bine!!! :ok:

:eek: Bravo inca o data bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...