Sari la conținut

EU SI BONO in vizita la atelierul


robychopper
 Share

Postări Recomandate

stiu ca nu prea am ce cauta aici :huh: dar imi place foarte mult cum a iesit motorul, contrastul intre negru si marginile metalice este super, si cand imi iau si eu un mz vreau sa-i fac si eu asa ceva, sa vad de unde fac rost de un tub de vopsea neagra rezistenta la temperaturi foarte mari (pt. tobe auto cred) si marginile aripioarelor m-a gandesc sa le slefuiesc frumos cu polizorul sau cu un slimpu schmiergel ca sa luceasca frumos, ce parere aveti ? va iesi frumos sau o sa iasa ceva tiganesc...pt. ca nu pot sa suport tzigania :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi,vezi ca unele poze is foarte neclare,n-are rost sa le mai pui ca nu se intelege nimik.

 

B.

auzi mai black da stiu unele nu sunt chiar asa de clare...din cauza ca sa miscat aparatul...dar in momentul care le maresti se vad mult mai bine...nu stiu ce program ai tu de vazut pozele dar la mine se vad foarte clar cind le maresc de 2 ori.....nu inteleg de ce atitea nemultumiri.....trimitemi pe mail nemultumirile....daca chiar asa nemultumit pt ca vad ca doar tu comentezi tot timpul...no offence salut :moron:

deci eu am facut posibilul sa pun pozele.......nu ma obligat nimeni sa le pun....leam pus pt voi.....si daca chiar vor fii o gramada de reclamatii ca ale tale nu mai pun nici o poza

si daca ai nevoie de ceva......trimitemi mail...pe robychopper@yahoo.com :huh: :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu ca nu prea am ce cauta aici :huh:  dar imi place foarte mult cum a iesit motorul, contrastul intre negru si marginile metalice este super, si cand imi iau si eu un mz vreau sa-i fac si eu asa ceva, sa vad de unde fac rost de un tub de vopsea neagra rezistenta la temperaturi foarte mari (pt. tobe auto cred) si marginile aripioarelor m-a gandesc sa le slefuiesc frumos cu polizorul sau cu un slimpu schmiergel ca sa luceasca frumos, ce parere aveti ? va iesi frumos sau o sa iasa ceva tiganesc...pt. ca nu pot sa suport tzigania :wave:

da il poti vopsi cu vopsea rezistenta la caldura...si sfatul meu e sa dai dupa accea cu smirglu ca iasa mult mai bine......salut si bafta :ph34r: :drums: :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...