Sari la conținut

Cine Are Yamaha R6 -2003


pinnutz_789
 Share

Postări Recomandate

salut cine are yamaha r6 -2003, rosie? si stie care este codul culorii pentru rosul ei?? am de vopsit rezervorul si imi trebuie urgent codul culorii pentru ea?? unde il pot gasi? in carte sau oriunde in alta parte? sau daca il stie vreo cineva??

 

Salut,

Vezi ca cei de la laboratoarele de preparare vopsea auto au cataloage cu codurile culorilor pentru majoritatea tipurilor de motociclete. Incearca la cel de langa intersectia Lizeanu sau la Piata Gorjului. Pentru 30 ron iti prepara tot ei si un spray si nu te mai doare capul.

Am inteles din intrebarea ta ca vrei doar codul dar poate iti foloseste informatia asta totusi la ceva. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Vezi ca cei de la laboratoarele de preparare vopsea auto au cataloage cu codurile culorilor pentru majoritatea tipurilor de motociclete. Incearca la cel de langa intersectia Lizeanu sau la Piata Gorjului. Pentru 30 ron iti prepara tot ei si un spray si nu te mai doare capul.

Am inteles din intrebarea ta ca vrei doar codul dar poate iti foloseste informatia asta totusi la ceva. :blink:

merci oricum, dar nu sunt din Bucuresti, sunt din Tecuci, de asta :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...