Sari la conținut

Carti Tehnice Moto!


RENEGADE
 Share

Postări Recomandate

Nu iti accepta ca destinatarul coletului sa fie diferit de titularul cardului. Trebuie sa fie aceeasi persoana.

Adresa de pe cardurile romanesti nu se verifica la plata. E verificat. Am facut mai multe comenzi si la fiecare am pus alta adresa de billing. Plata a fost efectuata cu succes de fiecare data. Oricum, problema despre care vorbsc apare inainte sa introduci informatiile de plata, deci nu are nici o legatura cu cardul ci doar cu destinatia.

Nu-mi trebuie dovezi de la tine, se prea poate ca asta vara sa mai fi mers inca, insa acum se vede clar ca nu mai livreaza in Romania.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Falsa problema. AMAZON LIVREAZA IN ROMANIA FARA PROBLEME. Cardurile BancPost functioneaza perfect. Am intrebat admin-ul amazon.com

Misterul este urmatorul: sunt prohibite livrarii in anumite tari, inclusiv Romania, articolele cu risc marit la transport - frauda, deteriorare, etc. Dealtfel amazon.com vinde in regim de consignatie anumite produse second-hand care sunt barate de catre vanzator spre tarile de care am pomenit.

 

 

In alta ordine de idei daca are cineva manualul pentru Honda Shadow VLX600 si este dispus sa mi-l imprumute sa-i fac o fotocopie as fi foarte fericit.

 

Multumesc,

 

Stefan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

romania fiind pe lista neagra (prietenii stiu de ce), trebuie sa-i suni, sa vada ca esti serios, si odata ce ai cont la ei verificat, n-o sa mai fie probleme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...