Sari la conținut

Numai Poze


soso-bum
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu ma trag pe poponeata,dar nu ma pasioneaza mania asta a ta ,dar se pare ca nu ai inteles nimic din ce am sctis .Asta e . :wink:

el nu are manie pe nici unul ,dar aude ca tot se vorbeste de el ca nu stie sa mearga ca nu stie pe o roata,dar vine vara si sa vedem care stie si care nu stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma viespe..tot orasul stie numai eu tzaranul nu am aflat...e greu la noi la padure cu internetul, telefoanele mobile etc. :wink:

daca te-ar duce capul macar atat incat sa iti dai seama de substratul unei propozitii...de fapt...scuze..e deja prea mult pentru tine :kiss: am vrut sa spun ca uneori o propozitie POATE SA AIBA INTELESURI ASCUNSE :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma viespe..tot orasul stie numai eu tzaranul nu am aflat...e greu la noi la padure cu internetul, telefoanele mobile etc. :wink:

daca te-ar duce capul macar atat incat sa iti dai seama de substratul unei propozitii...de fapt...scuze..e deja prea mult pentru tine :kiss: am vrut sa spun ca uneori o propozitie POATE SA AIBA INTELESURI ASCUNSE :)

iara a aparut un fazan din padure.... :lol: .de cine esti pus sa scrii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da ma viespe..tot orasul stie numai eu tzaranul nu am aflat...e greu la noi la padure cu internetul, telefoanele mobile etc. :wink:

daca te-ar duce capul macar atat incat sa iti dai seama de substratul unei propozitii...de fapt...scuze..e deja prea mult pentru tine :kiss: am vrut sa spun ca uneori o propozitie POATE SA AIBA INTELESURI ASCUNSE :lol:

:) :lol: :lol: :lol: :) :lol: :) :P :blbl: :( :(

ce tot au astia cu tine mai viespe?cu ce ai gresit tu asa de tare incat toti sunt impotriva ta? vad ca ai facut pace cu red,doar ai luat motor de la suzuki....dar ceilalti? trebuie neaparat sa le dai un jack..ca sa le treaca supararea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu de fapt sunt cealalta personalitate a ta viespe :kiss: cea desteapta....si sunt doar temporar pe aici...nu prea am loc in creierashul tau de atatea verze, fluturi, grauntze si alte resturi...ai putea sa iti faci inca un cont sub numele me,myself&viespea albastra :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...io zic k toti :kiss: sa fim prieteni, ce rost are sa ne legam de unu sau de altu? oamenii difera intre ei, nu totii suntem la fel si motocicleta este sau ar trebuii sa fie acel ceva care ne leaga...zic io.

 

PEACE

 

:wink:

Editat de szl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...io zic k toti :kiss: sa fim prieteni, ce rost are sa ne legam de unu sau de altu? oamenii difera intre ei, nu totii suntem la fel si motocicleta este sau ar trebuii sa fie acel ceva care ne leaga...zic io.

 

PEACE

 

:wink:

 

Tu care esti SZL?

Sa vedem vreo poza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...