Sari la conținut

HELLS ANGELS


robychopper
 Share

Postări Recomandate

este unul din Cluburile mari si invidiate, si la sonny barger s-a schimbat stilul motorului ca si parul pe capul lui, oare si noi la batrinete o sa avem motor cu parbriz??? a citit careva cartea lui sonny barger??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

este unul din Cluburile mari si invidiate, si la sonny barger s-a schimbat stilul motorului ca si parul pe capul lui, oare si noi la batrinete o sa avem motor cu parbriz??? a citit careva cartea lui sonny barger??

berry .......,sonny are parbriz la motor pt chestia care are la git...nu poate merge fara parbriz ...a avut cancer la git si a fost operat si acum are un aparat pus la git si un orificiu deschis... de aia merge el cu parbriz pe harley :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby are dreptate,dar si Bery....

as vrea sa citesc si eu cartea lui Sonny,dar de unde???

daca o are careva,vreau o copie....sau exista pe CD???

 

 

B.

am sa mio cumpar si eu dar sa stii ca este groasa...de copie nu se poate ca sunt o gramada de pagini.....versiunea este in spaĂąola si engleza....si acum ma gindesc in ce limba sa o cumpar......dar sigur va fii in engleza daca o gasesc.....la ei la other place le au de vinzare........tre sa vad la cit siti zic pretul....ok salut black :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...