Sari la conținut

:) lichidare de stoc


fhchth
 Share

Postări Recomandate

o sa mai vin cu poze ...pt bogdan nu am vandut inca kapitanul ..sunama sa vb ....

pot sa vind shi doar caroseria la 300 euro ca aia imi iau motorul la 200 ..daca vrei cu totul sunama ..

o sa mai bag poze ..cu witkopul piesel;e la sokol ...

ps VA ROG AJUTATIMA SA SCAP DE TOTUL ...INTREBATI PE LA PRIETENI ..ETC ..PRETZURILE SUNT LA UNELE LUCRURI USHOR DISCUTABIL

BASTY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceai ceva de o roata cromata pe 16".....????

 

 

B.

pai are o rata de spate pe 16 da vrea 200 de euro este la acelasi pret ce as gasio eu aici completa cu cauciuc butuc disc si pinion:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmmm,ma tot gandesc la o modificare la vulkanu meu....sa-i pun roata cu disc de frana....dar e prea mult deocamdata pt mine...

la roata de HD pe 16",se poate pune pinion de lantz??? cate gauri de prindere are???

 

 

B.

are 5 gauri si se poate pune ca am vazut la multi pe aici black....dar iti zic un sfat sa iesi mai ieftin.....iati doar un butuc de harley cu disc....si il spitezi dupa aia pe cercul de harley.....daca gasesti unul ieftin pe ebay si iti vind eu un cerc pe 16...ne intelegem noi

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...