Sari la conținut

Accident Bl. Iuliu Maniu (Lujerului/Cora)-30.10.2007


FrozenHaxtor
 Share

Postări Recomandate

propun sa-l cautam pe cisternist si sa-i rupem oglinda.

 

 

Va Multumesc pt cele mai sus scrise si va anunt k sunt bine am dekt mana stanga luxata si ma dor muschii de la bazin in jos. Accidentu s-a intamplat in felul urmator .Fiind p banda a 2 a m-am uitat in spate sa vad dak s apropie ceva sa ma duc p banda a 3 a in fata mea era un camion d la coca cola kre nu mi permitea sa vad in fata .. in timp de ma duceam dp banda a 2 a p a 3 a ... mi-a aparut brusc in fata mashina d la adp kre statea fix p mijlocu benzii. Am apucat sa iau mainile de p ghidon si sa ma ridic dupa sa.Motoru s-a dus sub camion si yo am ramas p chestia aia unde tin ei apa .... noroc k am avut casca k dak nu eram in vacanta :ok:)) Va multumesc inca odata si sa nu mai auzim d accidente ;) daca mai are cineva poze d la fata locului inafara d astea m-ar bucura dak mi le=ar trimite si mie .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

soseaua pe care mergi ti-o da statul.

faptul ca ai carnet de sofer implica faptul ca stii sa citesti .. te-a invatat statul pe gratis (daca nu ai diploma nu poti avea carnet de sofer) si mai sunt multe pe care ti le da statul. cand nu ti le va da, vei merge 200km si evi plati 10 euro taxe de drum pe segmentul ala. atunci o sa vezi cum e sa nu iti dea statul nimic :pow:

 

faza cu numarul era evident o gluma, pe care eu chiar o apreciez...

 

iar legat de chestiile gen: bravo motociclistului : pentru ce ? ca a intrat in curu unei masini ?

 

si fireste replica : de ce uda dom'ne strada.. ce cauta masina aia pe strada? e strada.. poate unu stationa de urgenta acolo .. se pot intampla multe.. nu suntem putini ipocriti cand pana si la un accident ca asta incercam sa aruncam o parte din vina asupra altora ?

 

cumparati-va frate strada sau mergeti pe circuit...

 

asa-i cum zici tu "frate" ;) .... Cand o sa treci prin unele chesti cu STATU ptr. simplu fapt ca RESPIRI.... o sa imi dai dreptate........ :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai, felicitari ca ai reusit sa te catapultezi la timp, ca si eu am patit cva de genu cu "conserva" si nu am reusit sa franez la timp nici cu amandoua picioarele pe frana si nici cu frana de mana trasa ;) .Rezultatul:

post-10383-1193850642_thumb.jpg

P.S. nu am buton de catapultare la "conserva" si nici airbagul nu mi s-a deschis :ok:

Asta ete....sper cu motorul sa nu am astfel de greseli(da nici altele)

Better luck next time!!!! :pow:

Editat de Lexus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...