Sari la conținut

AM ALTA PAGINA ACUM


robychopper
 Share

Postări Recomandate

NOUA MEA PAGINA ALT NUME ALT ARANJAMENT IN PAGINA SI GUESTBOOKUL

 

http://robychopper.4t.com/

DACA

sper sa va placa....va salut ROBY.

CHOPPERS FOREVER :banana:

in poza asta se vede o mica diferenta intre cel original si cel chopperit :cheers: :banana:

post-24-1108662972_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby, m-ai terminat. Asa arata motorul tau inainte? N-am cuvinte...

tu cum crezi ca putea sa arate un simson awo original...?? nu este al meu in poza aia doar ca semana foarte mult cu ala...si pot sa zic ca arata mai jalnic de cit ala era tot vopsit negru avea ataj si nici macar nu functiona,si nu avea capacele de la chiuloase cind lam cumparat in 97 am dat vreo 250 de marci pe el cu o gramada de piese de schimb...era plin atajul de piese si pari de motor

salut roby :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

am alta pagina facuta si mult mai bine aranjata si numele mai scurt si aranjarea pozelor si guest bookul puteti vedea cine mia lasat mesaje acum e cu totul incadrata altfel

este http://robychopper.4t.com/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Albumul 1 e de 2 ori pus pe site.

Ce cautau aceste motoare pe langa simsonul tau????

cu stima fricz

pai ce cautau sunt nite prieteni

si unele trea sa le pun in alta galerie

stiu ca sunt puse unde nu trebuie dar asta se rezolva

 

ok salut :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-mi spui te rog unde a fost facuta a doua poza din galeria a doua??? Tipul cu parul lung e un bun prieten...

mersi

PS e mult mai bine asha siteul.. succes in continuare! nice bike by the way :laugh: :friends: :cheers: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poti sa-mi spui te rog unde a fost facuta a doua poza din galeria a doua??? Tipul cu parul lung e un bun prieten...

mersi

PS e mult mai bine asha siteul.. succes in continuare! nice bike by the way :bier:  :friends:  :cheers:  :laugh:  :laugh:

pai poza aia nu mai tin minte este facuta la o intilnire dar sincer nu stiu la care...are citiva ani poza am luato eu de pe pro-bike acum vreo 3-4 ani :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mersi Roby!

intre timp am aflat shi eu de tipul cu motorul... e chiar interesant.. a scos motorul dintr-n mini-bus volkswagen, shi l-a bagat pe un cadru de motor.. nu prea o ajuns departe cu el(la 2 intilniri..) nu se poate inscrie.. ieri am fost sa-l vad.. prafuit.. shi enorm.. dar mai exista.. tipul acuma modifica un nipru.. incepe sa arate bine...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...