Sari la conținut

Stupidity Inc.


matei_matei
 Share

Postări Recomandate

scurt:

 

incepator, i-am schimbat toba aseara cu cea originala doar sa vad cum se aude, dau o tura pe langa bloc pt un soundcheck, imi sare un caine din stanga si alearga pe langa motor, ma uit la el pt o secunda, cand am aruncat privirea inapoi in fata eram un pic deja intrat in curba. Franez mai brusc si ma inclin in acelasi timp :) :hug:

 

carena dreapta zgariata si sparta in cateva locuri, semnale dreapta fata si spate rupte, toba originala zgariata si indoita inauntru, scarita dreapta spate rupta, carena fata usor zgariata dreapta

o julitura mica in genunchiul drept

 

lesson learned

curva asta nu iarta

take care

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lesson learned

 

 

ai invatat in "the easy way".

data viitoare stii! :)

 

bafta in continuare.

 

btw, cum se aude toba schimbata?

Editat de jonlup
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scurt:

 

incepator, i-am schimbat toba aseara cu cea originala doar sa vad cum se aude, dau o tura pe langa bloc pt un soundcheck, imi sare un caine din stanga si alearga pe langa motor, ma uit la el pt o secunda, cand am aruncat privirea inapoi in fata eram un pic deja intrat in curba. Franez mai brusc si ma inclin in acelasi timp :) :hug:

 

carena dreapta zgariata si sparta in cateva locuri, semnale dreapta fata si spate rupte, toba originala zgariata si indoita inauntru, scarita dreapta spate rupta, carena fata usor zgariata dreapta

o julitura mica in genunchiul drept

 

lesson learned

curva asta nu iarta

take care

Ptiu, hal draku caine, poat era fan Honda!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

scurt:

 

incepator, i-am schimbat toba aseara cu cea originala doar sa vad cum se aude, dau o tura pe langa bloc pt un soundcheck, imi sare un caine din stanga si alearga pe langa motor, ma uit la el pt o secunda, cand am aruncat privirea inapoi in fata eram un pic deja intrat in curba. Franez mai brusc si ma inclin in acelasi timp :finger: :baldy:

 

carena dreapta zgariata si sparta in cateva locuri, semnale dreapta fata si spate rupte, toba originala zgariata si indoita inauntru, scarita dreapta spate rupta, carena fata usor zgariata dreapta

o julitura mica in genunchiul drept

 

lesson learned

curva asta nu iarta

take care

 

mai bine tineai pt tine intamplarea asta

nu stiu daca te ajuta in vreun fel ca ai spus si celorlalti... :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine tineai pt tine intamplarea asta

nu stiu daca te ajuta in vreun fel ca ai spus si celorlalti... :finger:

 

sigur nu a spus-o ca sa se ajute pe sine :baldy: evident ca nu avea cu ce.

 

ce nu ai priceput tu e ca a spus-o ca sa-i ajute pe alti inceparori. :baldy: si bine a facut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sigur nu a spus-o ca sa se ajute pe sine :finger: evident ca nu avea cu ce.

 

ce nu ai priceput tu e ca a spus-o ca sa-i ajute pe alti inceparori. :baldy: si bine a facut!

 

 

tu ai dreptate, pricep mai greu.

eu nu as fi scos un sunet in locul lui. :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai dreptate, pricep mai greu.

eu nu as fi scos un sunet in locul lui. :finger:

daca nimeni n-ar povesti despre tot felu de intamplari, poate nu ai sti ca frana de urgenta se face cu fatza, spatele si frana de motor, sau poate pana nu te dadeai pe jos nu iti dadeai seama ca marcajele dintre benzi sunt alunecoasa.

eu cred ca orice fel de patzanii sunt de povestit ca poate cineva care citeste trage niste concluzii, cu siguranta ca cel care povesteste le-a tras deja...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai dreptate, pricep mai greu.

eu nu as fi scos un sunet in locul lui. :finger:

 

pai normal ca nu ai fi scos vreun sunet ca "iti patai blazonu"

nu am scris ca sa cer ajutor, bani pentru spitalizare sau sange donat (doamne fereste), evident nici ca sa ma laud, ci ca sa dau un exemplu negativ, la fel cum zicea si holyfart (ce nick?!) si io am priceput unele chestii din povestirile mai mult sau mai putin rusinoase ale unora de aici

 

ce-ar fi daca forumu asta ar fi plin de posturi de genul "cat ati bagat cel mai mult pe motor", cum exista unul deja, sau posturi gen sbz.ro, unde am citit zilele trecute ca unii vroiau sa faca un concurs in care sa vada cat poa sa prinda maxim in pasaju de la unirii.. ??

Editat de matei_matei
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai normal ca nu ai fi scos vreun sunet ca "iti patai blazonu"

nu am scris ca sa cer ajutor, bani pentru spitalizare sau sange donat (doamne fereste), evident nici ca sa ma laud, ci ca sa dau un exemplu negativ, la fel cum zicea si holyfart (ce nick?!) si io am priceput unele chestii din povestirile mai mult sau mai putin rusinoase ale unora de aici

 

ce-ar fi daca forumu asta ar fi plin de posturi de genul "cat ati bagat cel mai mult pe motor", cum exista unul deja, sau posturi gen sbz.ro, unde am citit zilele trecute ca unii vroiau sa faca un concurs in care sa vada cat poa sa prinda maxim in pasaju de la unirii.. ??

daca as povesti toate pataniile mele pe motor, fara exagerare, ti-ar lua o saptamana sa citesti.

e ok, sa fii sanatos!

P. S. : oricum, bun titlu ai dat la topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...