Sari la conținut

pentru chopperisti!


Blackrider
 Share

Postări Recomandate

la mine nu mai e nevoie...cred. :cheers:

 

pentru cei care nu s-au prezentat, cred că nu e nimic ruşinos în a spune măcar: "bă fraţilor,io nu am motor, da aş vrea să-mi iau un chopper ....dacă pot să ajut cu ceva sunt de aici, din localitatea lu' peşte"

 

 

şi cred că la profil (în cazul în care clickuiesc pe nick) se poate pune o poză cu deţinătorul nickului în carne şi oase, să cunoaştem şi noi omul ...măcar din poză...aviz Blackrider :banana: :banana: :banana:

Numai bine!

Editat de lupalb
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici la mine nu cred ca mai e nevoie, decat poate pentru nou veniti. :cheers:

Am datele la profil, anyway: Emil aka Mielu, motor - ala de la profil, 30 de ani, grafic designer, bucurestean cu derivatii brasovene, roacker... etc.

Pasionat de motoare de multi ani, posesor doar de vreo 3 ani, permis de asemenea.

 

Bafta tuturor si drum uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai si eu...N-am foto digital (doar pe telefon,care nu se pune...)asa ca poze mai la vara...Dupa ce fac motoreta "brici"! Oricum,bucurestenii ma stiu...Ala cu catzelu'pe motor! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Si la mine poza e la profil + una trucata la avatar( :banana: Halford sa traiasca),plus completat la topicul "Hai sa ne cunoastem"(cred ca asa-i zicea).Oricum , nume Berengea Aurel Flavius zis Relu(de aici BeRelu :what: ),ardelean din judetul Bistrita-Nasaud.Pasionat pana peste cap de choppere, muzica rock si fete :cheers: .Dar deocamdata neavand bani pentru asa ceva(chopper ma refer), (o veni si ziua aia, mai intai sa termin si io facultatea) ma multumesc cu un nipru luat din banii munciti de mine o vara intreaga.Arata naspa rau, dar dupa inca o vara de munca si economii la sange sper sa fac ceva de care sa fiu mandru.

 

bafta si sa ne intalnim sanatosi pela intruniri. :banana:

 

p.s.-asa arata nipru in momentul cumpararii :banana: ,dupa ce il termin o sa pun o poza sa vedeti cum arata.

post-24-1109595323_thumb.jpg

Editat de BeRelu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-am adresat celor care nu au scris NIMIC la profil...

nu m-am referit neaparat la poza si CV......doar sa completati la profil sub avatar.

prezentarile de la "hai sa ne cunoastem" sunt altceva,eu vorbesc aici doar de chopperisti si cei care mai posteaza aici....

 

o sa pun si poza in profil mai Lupule,daca vrei tu,mai la primavara o sa fac o poza....vrei nud???hehehe

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BLAK, scuze, daar ma simt, avand in vedere ca sunt cel mai nou aici.....(cred)

 

Dar numai poze du motoru am :banana: , in rest sunt din Cj, mai multe______intreaba. :cheers:

nu trebuie sa intrebam noi...trebuie sa te preinti tu...experienta care o ai,,,si restul..poti scrie ce vrei tu de cuviinta sa stim si noi cine esti si restul....in limita care crezi tu ca este de cuviinta :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca trebuie sa ma repet: m-am adresat mai ales celor care nu au scris NIMIC la profil....

cei care vor,pot sa scrie mai multe despre ei,fiecare cat considera.

eu nu pun intrebari...voi ar trebui sa completati datele lipsa....asa ar fi frumos.

 

 

 

B.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vad ca trebuie sa ma repet: m-am adresat mai ales celor care nu au scris NIMIC la profil....

cei care vor,pot sa scrie mai multe despre ei,fiecare cat considera.

eu nu pun intrebari...voi ar trebui sa completati datele lipsa....asa ar fi frumos.

 

 

 

B.

unii vor sa fie in ceata...sau mai bine zis prefera sa fie in ubra sa nu se stie nimic despre ei:))) :friends: nu inteleg eu de ce....ca doar nu suntem pe mirc :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

SALVE !!!!!!!!! ANDREI MA NUMESC SUNT DIN BUCURESTI , MERG PE MOTOR DE PE LA 16 ANI PRIMA CONSTRUCTIE A FOST O BICICLETA CU MOTOR DUPA AIA A URMAT O BATRANA DOAMNA DIN 74 ( MOBRA 50) URMATA DE UN IJ JUPITER 3 LA CARE AM IMPINS DE IMI IESEAU OCHI DIN ORBITE IAR ACU MA MANDRESC CU UN SIMSON SPORT CHOPARIT . NE VEDEM PE LA INTRUNIRI

 

:grinbandit: :banana: :laugh:

 

 

ASFALT USCAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...