Sari la conținut

PT NOII VENITI PE FORUM


robychopper
 Share

Postări Recomandate

va salut pe toti.....cite o data apare cite unul nou pe forum...si ce imi place ca este asa de ENTUZIASMAT ca a gasit un forum unde sa vorbeasca si el...cred ca ar fii in stare sa raspunda la TOATE topicurile din forum.....ei nu se gindesc ca sunt anumite teme care noi aici pe forumul chopperistilor le discutam la ORDINEA ZILEI....asa ca ei incep sa raspunda la toate TOPICURILE POSIBILE care se vad pe prima lista.....si acum noi care intram de foarte mult timp pe aici...ce drac sa facem ne punem sa cautam un topic care era la ordinea zilei:)))) :banana: de ne ia dracul....

oricum ma bucur ca apar noi membrii pe forum si sper sai intelegem...sau macar sa ne inteleaga si ei pe noi :cheers:

VA SALUT CU RESPECTE ROBY

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cautam cautam da nu ii CERTAM  :cheers:

nu e vorba de certat nici de cum....daR ANUMITE REGULI TREBUIE RESPECTATE...CUM AR FII RESPECTAREA SUBIECTULUI UNUI TOPIC.....

NU A ZIS NIMENI SAI CERTAM:) :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma bag si eu ca musca-n... sa zicem lapte. Poate am inteles eu gresit, sau nu stiu, da' ideea e ca am gasit asta by Roby egzact inainte de a citi acest topic si ma gandeam ca ar trebui cineva sa ma lumineze, ca parca e undeva p-aici o urma de contrazicere sau nu cu "ordinea zilei" asta.

 

 

Undeva pe la capitolul "cum a fost prima data..."

 

Robybiker: "felicit ca intrati si pe topicurile mai vechi....asta inseamna ca forumul este rascolit bine de tot de unii... asa ar trebuii sa faca multi pt ca sunt multe chestii interesante postate mai demult"

 

Ca sunt "nou venit", nu prea postez dacat cand zic io ca-i cazu, (va) citesc mult si nu vreau sa supar pe nimeni. :friends:

 

Numa' bine la popor, da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce am zis mai sus era o chestie spusa asa mai in gluma...nuti fa probleme daca vrei sa raspunzi...la ceva mai de mult...chiar este ok...... :laugh: ca noi care intram mai de mult ne stim topicurile...asa ca nu e nici o problema.....dar mia placut entuziasmul unora care au intrat si au inceput sa citeasca mai tot....asa imi place...sa studieze lumea ce sa scris pe aici..pt ca sunt multe chestii interesante si de cultura generala despre choppere.....

va salut :friends: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e rau Roby asta,e ca un pittbull...hahahahaha :cheers:

 

 

B.

ma black uitate la poza din avatar a ta si atunci iti vei da seama cine e mai PITTBUL dintre noi :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
roby, ce e aia yamaha fj 1200 din 83, arata-ne si noua ,eu unu sunt curios.

klaus nu am pus poza aici pt ca nu este un chopper...dar uitate in linkul asta o vezi si cit am dat pe ea si de ce am luato.....

/index.php?showtopic=15907

salut :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ha ha ce trasnmaie facusi bai roby, dao dracu de treaba ca e groasa rau de tot, sa gasesti cat mai repede un container in care sa aiba loc toate rahaturile de pe ea (eventual cu totul) si sa pastrezi motoru, apropo, cu Evo al tau cum ramane ca ideea era tare rau de tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O SA VINA SI ALA INCET INCET...asta lam cumparat cu 200 in lipsa de ocupatie...si este un monstru de mare motorul cu toate ca nu e pe gustul meu....stii ce am facut am vindut bicicleta chopper ce o aveam cu 500 euro si am zis sa nu pierd banii sau sai cheltuiesc aiurea..asa am luat pe asta cu 200 euro si numi cere de mincare este jos la bloc sub terasa...mai surubaresc la el din cind in cind :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai facusi bine omule, bravo, o sa iasa un chopper tun din mainile tale, la 200 parca mi-as fi luiat si eu o asa troaca, oricum eu zic ca ar iesii un foc de tabara meserias din motociucleta asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

, la 200 parca mi-as fi luiat si eu o asa troaca,

mai klaus auzi tu zici troaca:) gindestete ca e motor de 1200 4 ilinie si este modelul vechi....este un 1200 cit casa de mare cu tractiune pe lant...racire la ulei pe radiator ,ambreiaj hidraulic .....numai motorul dat jos de pe cadru si curatat tot aluminiul..punindul pe un cadru rigid cu rezervor mic...se vede ditamai dracia de motor si are axele cu came sus arata fain...cu toate ca stii si tu ca numi place motorul in linie dar la banii ce am dat pe el ce mai vrei....in stare de functionare

salutare :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...