Sari la conținut

Cizme Axo Boxer-pareri De La Cei Ce Folosesc


Postări Recomandate

se rezolva si mirosul cumperi un spray ptr incaltaminte il dai pe tot inauntru si ai scapat garantat de miros costul sprayului nu depaseste costul unui deodorant mediu........:D

[/quote

 

:lol: :D sper sa scap...de mirosul de :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca tot dai banii pe modelul pro2 ar fi pacat sa nu iei si "sosetele" alea. Te feresc de bataturi, mai au niste gel pe la rotula...etc, per final castigi confort, care zic eu ca e important.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iti coc picioarele si ti se uda ne intrand in apa numai de la transpiratie........nu cred ca se poate numii confort.

pe vremea asta friguroasa,da,inseamna confort dar trebuie sa te gandesti ca pe motor mergi mai mult vara sau ma rog pe vreme mai calda.

daca este frig iti poti pune ciorapi mai grosi si este ok.

parearea mea

 

--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 15:47 -------------
:cheers:) cred ca trebuie sa facem un topic separat cum si in ce fel se incing picioarele si cum miros si cum se unda...:lol:))

cel mai bine iti cumperi ce crezi tu ca iti vine bine,ca si daca se incing si tu zici ca este ok,atunci nu are nimeni nimic de spus

cel mai bun lucru este cel care il preferi tu....

dar atentie oxtar au un nr in minus fata de ce porti de obicei,adica trebuie luate mai mari cu un nr

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand iti coc picioarele si ti se uda ne intrand in apa numai de la transpiratie........nu cred ca se poate numii confort.

pe vremea asta friguroasa,da,inseamna confort dar trebuie sa te gandesti ca pe motor mergi mai mult vara sau ma rog pe vreme mai calda.

daca este frig iti poti pune ciorapi mai grosi si este ok.

parearea mea

 

<small>--- Mesaj completat în 22 Nov 2007 15:47 -------------</small><br/>:cheers:) cred ca trebuie sa facem un topic separat cum si in ce fel se incing picioarele si cum miros si cum se unda...:lol:))

cel mai bine iti cumperi ce crezi tu ca iti vine bine,ca si daca se incing si tu zici ca este ok,atunci nu are nimeni nimic de spus

cel mai bun lucru este cel care il preferi tu....

dar atentie oxtar au un nr in minus fata de ce porti de obicei,adica trebuie luate mai mari cu un nr

 

ok mi-am luat cizme(oxstar tcx-pro2)..asa ca faptul e consumat si astept sezonul urmator..va doresc multa bafta si fara apa in cizme.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu Boxer. Comode. Excelente de supermoto / de oras. Nu indoaie portiere, le perforeaza de-a dreptul. Arata bine. Totusi, n-as vrea sa ma vad prins cu ele intre un bolovan si motor pe coclauri, la mama naibii. Pentru astfel de aventuri, recomand piciorul de lemn. Cel mai sigur!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu Boxer. Comode. Excelente de supermoto / de oras. Nu indoaie portiere, le perforeaza de-a dreptul. Arata bine. Totusi, n-as vrea sa ma vad prins cu ele intre un bolovan si motor pe coclauri, la mama naibii. Pentru astfel de aventuri, recomand piciorul de lemn. Cel mai sigur!

...

 

.....pey, Sanchez, hai sa ne facem niste picoare de lemn! eu as vrea de alun...! ce zici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...

 

.....pey, Sanchez, hai sa ne facem niste picoare de lemn! eu as vrea de alun...! ce zici?

mie financiar imi merge bine ..asa ca o sa imi comand de mahon cu intarsii de lemn de trandafir...aaa si le vreau sculptate..asa o sa arate si bine si o sa miroase frumos mereu... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...