Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Nu te lua de pletosi ca santem multi pe aici :laugh: pun pariu ca te "face" ramochop :D

 

Rah baiatule de stiam...credeam ca s-au tuns toti si poarta uniforme cu numar matricol mai nou. Am trimis si eu niste spioni mai noi, dar astia vad ca se uita doar dupa gagici la intruniri...Au zis ca sunt doar gagici pe acolo.

 

Nu stiu cine este Rambociop asta.

Mesaj completat

YES YES..scandal ! mi-am luat popcorn si bere !

 

Chelule sa nu te mai iei de mine ca te incing. Apai poti bea bere sa te racoresti cata vrei!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te lua de pletosi ca santem multi pe aici :laugh: pun pariu ca te "face" ramochop :D

 

 

Rah baiatule de stiam...credeam ca s-au tuns toti si poarta uniforme cu numar matricol mai nou. Am trimis si eu niste spioni mai noi, dar astia vad ca se uita doar dupa gagici la intruniri...Au zis ca sunt doar gagici pe acolo.

 

Nu stiu cine este Rambociop asta.

Mesaj completat

 

 

Chelule sa nu te mai iei de mine ca te incing. Apai poti bea bere sa te racoresti cata vrei!

 

 

Esti rau mha ! fi rau ca iti cumpar lantz:) .

Am vorbit serios cu berile :P 5 beri !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti rau mha ! fi rau ca iti cumpar lantz:) .

Am vorbit serios cu berile :laugh: 5 beri !

 

Ai mai luat unul mah si tot tu l-ai folosit sa se rodeze. L-ai pus pe mulineta.

Taci si bea bere ca te incing.

Mesaj completat

Am rugamintea ca amenintarile sa nu mai fie trimise prin posta nesemnate. Macar puneti cate un x acolo. In mare, va stiu care sunteti si cati sunteti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...vrei sa-ti rup iarasi falca?

 

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

Mesaj completat

...vrei sa-ti rup iarasi falca?

 

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

Mesaj completat

 

 

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

 

... tremuri? ...intelegeam intrebarea ta si daca o postai doar odata

 

...da functioneaza Triumphul,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

Mesaj completat

 

 

a aparut Bruce Lee, dupa o perioada lunga de tratament anti-inflamatoriu...

apropos..., iti mai functioneaza Triumphul?

 

Cam mult pentru replica...ai imbatranit maestre. Sau poate, te inunda testosteronul dintre plombe. Cred ca te potrivesti cu Axel, vedeti care aveti mai mult. Stabiliti care e femeia si care barbatul. Daca ai fost atent, el spunea anterior ceva ca -i place pe la bot, era ceva in legatura cu tine si cu el, ii era dor de tine etc.

Mesaj completat

Sincer, ma asteptam la ceva mai consistent din partea ta. Aveai brand cladit bine, incredere maxima din partea spectatorilor. Ceva comenzi iti dau daca doresti.

Mesaj completat

hai bimbo mai repede cu replica, nu stau dupa tine o saptamana pana cauti in horoscop ce sa scrii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam mult pentru replica...ai imbatranit maestre. Sau poate, te inunda testosteronul dintre plombe. Cred ca te potrivesti cu Axel, vedeti care aveti mai mult. Stabiliti care e femeia si care barbatul. Daca ai fost atent, el spunea anterior ceva ca -i place pe la bot, era ceva in legatura cu tine si cu el, ii era dor de tine etc.

Mesaj completat

Sincer, ma asteptam la ceva mai consistent din partea ta. Aveai brand cladit bine, incredere maxima din partea spectatorilor. Ceva comenzi iti dau daca doresti.

 

...nu mai cobor la nivelul tau

 

...cind vei stii

- elocutio

- virtutes elocutiones - latinitas

- perspicuitas

- ornatus

- aptum (si pe asta pun mare pret)

 

poate mai vorbim...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...nu mai cobor la nivelul tau

 

...cind vei stii

- elocutio

- virtutes elocutiones - latinitas

- perspicuitas

- ornatus

- aptum (si pe asta pun mare pret)

 

poate mai vorbim...

 

bine. ti-ai dezamagit suporterii. sa nu mai cobori de pe pamant, nu e groapa facuta inca sa ai unde cobori. ma bucur ca ai inceput sa te cultivi. inceput promitator. unii faceau latina la 10 ani...nu la inghesuiala.

pa-rty!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine. ti-ai dezamagit suporterii. sa nu mai cobori de pe pamant, nu e groapa facuta inca sa ai unde cobori. ma bucur ca ai inceput sa te cultivi. inceput promitator. unii faceau latina la 10 ani...nu la inghesuiala.

pa-rty!

...ce te nelinisteste?

...nu te supara, dar suferi de mult?

... se pare ca traiesti pe luna, .........ah da, pe luna inca nu s-a descoperit viata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...ce te nelinisteste?

...nu te supara, dar suferi de mult?

... se pare ca traiesti pe luna, .........ah da, pe luna inca nu s-a descoperit viata!

 

hai sa facem un pact: iti spun eu ce sa pui in replica, ma pun in ipostaza ta, caci vad ca esti obosit. ma plictisesc, serios!

Mesaj completat

nu te mai recunosc bimbo! esti altfel. uzura morala se simte. sper ca nu si fizica. ar fi pacat. parca erai altul, iti punea cineva la dispozitie ce sa scrii? aveai un marius moga sub birou?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa facem un pact: iti spun eu ce sa pui in replica, ma pun in ipostaza ta, caci vad ca esti obosit. ma plictisesc, serios!

Mesaj completat

nu te mai recunosc bimbo! esti altfel. uzura morala se simte. sper ca nu si fizica. ar fi pacat. parca erai altul, iti punea cineva la dispozitie ce sa scrii? aveai un marius moga sub birou?

...sincer, multumesc mult ca iti faci griji pentru mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa facem un pact: iti spun eu ce sa pui in replica, ma pun in ipostaza ta, caci vad ca esti obosit. ma plictisesc, serios!

Mesaj completat

nu te mai recunosc bimbo! esti altfel. uzura morala se simte. sper ca nu si fizica. ar fi pacat. parca erai altul, iti punea cineva la dispozitie ce sa scrii? aveai un marius moga sub birou?

 

 

...sincer, multumesc mult ca iti faci griji pentru mine.

 

Intr-o seara, un batran indian ii explica nepotului sau ce lupta teribila se da in interiorul fiecarei persoane.

 

Si ii spunea asa :

 

Exista in fiecare dintre noi doi lupi.

 

Lupul Raului. El este furia, gelozia, invidia, tristetea, regretele, aroganta, cupiditatea, vinovatia, inferioritatea, minciuna, orgoliul, superioritatea si egocentrismul..

 

Lupul Binelui. El este bucuria, pacea, iubirea, speranta, linistea, modestia, bunatatea, bunavointa, generozitatea, adevarul si compasiunea.

 

Dupa o clipa de gandire, nepotelul il intreaba :

 

''Bunicule... si care lup castiga?''

 

La care batranul ii raspunde simplu :

 

 

 

'Cel pe care il hranesti'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule de halloween sa te maschezi in indian :laugh:)

 

Voi chiar nu il intalegeti pe dodomotox. ii invidios pe voi .

vrea sa fure : la axel nevasta, la cotizo aparatu de tensiune, la bimbo triumfu, la ramona talentul de pe ringul de dans si mie parul .

Fiti toleranti :D . Iubiti-va !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule de halloween sa te maschezi in indian :laugh:)

 

Voi chiar nu il intalegeti pe dodomotox. ii invidios pe voi .

vrea sa fure : la axel nevasta, la cotizo aparatu de tensiune, la bimbo triumfu, la ramona talentul de pe ringul de dans si mie parul .

Fiti toleranti :D . Iubiti-va !

 

Bine domnu' Mircea Radu de la emisiunea ''Caravana Iubirii".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunicule de halloween sa te maschezi in indian :laugh:)

 

Voi chiar nu il intalegeti pe dodomotox. ii invidios pe voi .

vrea sa fure : la axel nevasta, la cotizo aparatu de tensiune, la bimbo triumfu, la ramona talentul de pe ringul de dans si mie parul .

Fiti toleranti :D . Iubiti-va !

 

parul deja ti l-am luat. tre sa ma grabesc, cu aparatul de tensiune caci duminica e zi de targ la obor. triumfu' era al lui marius moga. de celelalte capitole, nu mai vorbiti va rog.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...