Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Salut.

Este vreun posesor de zxr 400 pe aici care e dispus sa faca o fapta buna si sa ma lase sa stau pe motor, eventual sa ma dea si o tura sa vad cum merge? as vrea sa imi iau si eu unul. Cine e dispus il rog sa imi dea un PM. Dau si niste beri pe urma :love:

Va multumesc

Editat de rhadoox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Poate ar trebui sa se faca o lista neagra cu acesti incompetenti.

Vreau sa va spun sa aveti grija la masina cu nr SB 01 ALE, un Rav gri model mai nou.

Pentru ca 2 motociclisti, Adi si Alex au oprit la trecerea de pietoni pentru a acorda prioritate pietonilor, maimuta din masina cu fufa langa el, vroia sa se urce pe Adi. Ca, cum draga a avut tupeul sa opreasca la trecere. Apoi, am vazut cu ochii nostrii,eu si Ramo, cum tot acel idiot i-a depasit la milimetru dorind sa ii dezechilibreze pe baieti de pe motoare. Si tot ala cu gura mare.

S-a sunat la Politie, dar nu s-a facut nimic. Adica te duci si faci o plangere si poate poate. Pai nu asa. Trimiti un echipaj de politie si investighezi, din moment ce ai primit o seziare in care s-a comunicat ca viata ti-a fost pusa in pericol. Dar la noi, niciodata!!!!

Ma mir ca in cazul lui Mihut s-a miscat ceva.

 

Sunt foarte curioasa de acel individ de 2 bani, oare va plati pentru fapta comisa asupra lui Mihut?

 

Cine le da permisul de conducere la acesti incompetenti? Care nici macar de prioritate nu au auzit?????

Si pana la urma unde este dreptatea?

Oare ar trebui sa circulam cu tancul prin oras?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebui sa se faca o lista neagra cu acesti incompetenti.

Vreau sa va spun sa aveti grija la masina cu nr SB 01 ALE, un Rav gri model mai nou.

Pentru ca 2 motociclisti, Adi si Alex au oprit la trecerea de pietoni pentru a acorda prioritate pietonilor, maimuta din masina cu fufa langa el, vroia sa se urce pe Adi. Ca, cum draga a avut tupeul sa opreasca la trecere. Apoi, am vazut cu ochii nostrii,eu si Ramo, cum tot acel idiot i-a depasit la milimetru dorind sa ii dezechilibreze pe baieti de pe motoare. Si tot ala cu gura mare.

S-a sunat la Politie, dar nu s-a facut nimic. Adica te duci si faci o plangere si poate poate. Pai nu asa. Trimiti un echipaj de politie si investighezi, din moment ce ai primit o seziare in care s-a comunicat ca viata ti-a fost pusa in pericol. Dar la noi, niciodata!!!!

Ma mir ca in cazul lui Mihut s-a miscat ceva.

 

Sunt foarte curioasa de acel individ de 2 bani, oare va plati pentru fapta comisa asupra lui Mihut?

 

Cine le da permisul de conducere la acesti incompetenti? Care nici macar de prioritate nu au auzit?????

Si pana la urma unde este dreptatea?

Oare ar trebui sa circulam cu tancul prin oras?

 

Din pacate asa e cum a zis Bya, imi venea sa sar din masina cand vedeam um se apropie ala de Adi si Alex cu ditamai masina facea tot opturi tampitu naibii, din pacate tanc nu pot sa imi iau dar o bata tot imi pun in masina si sa ii fereasca domnuu pe aia ce mai fac pe smecherii in treafic ca jur ca le crap capu :love: :laugh: asa merita si tampitu ce la lovit pe Mihut, niste ipocriti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate asa e cum a zis Bya, imi venea sa sar din masina cand vedeam um se apropie ala de Adi si Alex cu ditamai masina facea tot opturi tampitu naibii, din pacate tanc nu pot sa imi iau dar o bata tot imi pun in masina si sa ii fereasca domnuu pe aia ce mai fac pe smecherii in treafic ca jur ca le crap capu :love: :laugh: asa merita si tampitu ce la lovit pe Mihut, niste ipocriti.

 

 

Cata ura d-le ! Au trecut pe langa voi Sintele Sarbatori cum trece apa pe langa rata. Iertati , eventual rugatii sa va loveasca din nou .

Mi-e mila de sufletele voastre :lol:))

 

 

hahaha

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata ura d-le ! Au trecut pe langa voi Sintele Sarbatori cum trece apa pe langa rata. Iertati , eventual rugatii sa va loveasca din nou .

Mi-e mila de sufletele voastre :love:))

 

 

hahaha

 

Inseamna ca te-ai facut bine la manutza. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Inseamna ca te-ai facut bine la manutza. :lol:

 

sper sa mai am numai 2 saptamani de abstinenta :love:

 

L.E. la cap nu am sanse :laugh:)

Mesaj completat

Inseamna ca te-ai facut bine la manutza. :lol:

 

sper sa mai am numai 2 saptamani de abstinenta :lol:

 

L.E. la cap nu am sanse

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sper sa mai am numai 2 saptamani de abstinenta :lol:

 

L.E. la cap nu am sanse :lol:)

Mesaj completat

 

 

sper sa mai am numai 2 saptamani de abstinenta :lol:

 

L.E. la cap nu am sanse

 

Hmmmm? Abstinenta bat-o vina!

 

Cap? Care cap? :love: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata ura d-le ! Au trecut pe langa voi Sintele Sarbatori cum trece apa pe langa rata. Iertati , eventual rugatii sa va loveasca din nou .

Mi-e mila de sufletele voastre :love:))

 

 

hahaha

 

Normal ca e ura si tocmai ca sa intamplat toate astea in jurul sarbatorilor cum spui tu lor nu le-a pasat, mie sincer mi=e mila de sufletele lor ca au asa multa indiferenta......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare .

 

Ma macina faptul ca unui frate i s-a ciordit motorul.Ce misto ar fi ca , comunitatea asta mare si frumoasa sa "detina " o motocicleta pentru astfel de cazuri. Sa o imprumute la unul care i s-a furat moto , la altul care a avut un accident si uite asa sa ne ajutam ceva mai mult intre noi . Dar nu iese reclama :) haha

 

Numa' bine , rau la nimeni .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa stii ca nu e o idee proasta! Cei care aveti doua motoare, ia bagati la cap! Stai asa... si tu ai doua motoare, nu? :P

 

 

cine vrea are de ales intre naked si chopper .Dream on ! mai am numai banditul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Grija mare maine, 30 aprilie, pe viteza. Pe DN 1 si DN7 vor actiona 10 radare in cascada.

Asa ca, daca plecati in week-end, tineti gazu' mai mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...