Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,9k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

am vrut să mă dau pe centură.. inaugurarea nu? cucu... nu s-a dat drumul... cică prin 20 aÂşa.. Âştie cineva altceva? oricum să-i .... în .... că ABIA AÂŞTEPT SĂ NU MAI VĂD TIRUL LA LUCRU-N GEAM....ufff

Mesaj completat

mda... s-a dat drumul... cred că-i dau o tură...

ieri de dimineata si dupamasa circulau tiruri pe centura la intersectia cu drumul spre Agnita ... legaturile cu orasul par inchise si nu au marcaje si nici parapet... ieri am vazut 2 camioane pe Constitutei, posibil venite dinspre Medias... cred ca nu au acces decat dinspre Cristian si Mohu

Oricum lucrarea decenala e pe "ultima suta" :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mda... mai vad sporadic de la lucru cate un camion prin geam... dar 10% din ce era... :) cand o sa vad 0%? oriricum a scazut un pic traficul in oras... se simte...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

mda...nu ar strica ceva reduceri

 

chiar...ce se intampla...a trecut aproape 1 sapt....si nu mai apare nici o postare noua...cat de mica ar fi ea..

toti is in concediu??

nici macar bunicu' cu bancurile nu mai are activitate

Editat de sergiulik22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt deja prețuri bune la toate...

Âşi cu postatul de acord e concediu....

 

dar un sait sa vedem si noi produsele nu stie nimeni sa le faca la baietii aia? de exemplu mi-e rusine sa merg la magazin sa ma consult cu baiatul ala cu cioc. ma intimideaza cand vad ce blana are pe barbie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dar un sait sa vedem si noi produsele nu stie nimeni sa le faca la baietii aia? de exemplu mi-e rusine sa merg la magazin sa ma consult cu baiatul ala cu cioc. ma intimideaza cand vad ce blana are pe barbie.

 

:) tare....baiatul ala.."cu cioc"..e jerry_mcrie. a postat chiar inaintea ta.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gata,am revenit din spitalele romanesti dupa o perioada de 10 zile de internare din cauza unei pneumonii.sper sa fiu in forma :)

 

 

pff...numa cu spitalele sa nu ai treaba...k e durereee

bine ai revenit..si...insanatosire grabnica. vezi sa nu intri in noul an, bolnav....ca dupaia la anu... sti si tu vorba aia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Free Bikers Hunedoara va doreste ca anul ce vine sa va aduca mai multe zambete decat impotriviri, mai multe reusite decat infrangeri si mai multe impliniri decat v-ati gandit vreodata. LA MULTI ANI si Asfalt Uscat!!

 

post-41724-1293798684_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

fain proiect au astia acolo...si planuri marete. ma bucur ca se mai gasesc si pe la noi oameni care se implica...si fac ceva intr-adevar placut.

de ce numai pe valea oltului(predeal,sinaia,azuga) sa aiba amenajat klumea...lasa sa avem si aici la noi partii...si ce trebuie, daca tot e cea mai "inalta" statiune din tara

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fain proiect au astia acolo...si planuri marete. ma bucur ca se mai gasesc si pe la noi oameni care se implica...si fac ceva intr-adevar placut.

de ce numai pe valea oltului(predeal,sinaia,azuga) sa aiba amenajat klumea...lasa sa avem si aici la noi partii...si ce trebuie, daca tot e cea mai "inalta" statiune din tara

esti "praf" la geografie :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri, vazandu-l pe jerry_mcrie calare la -7 C, mi-am adus aminte de bancul cu "1 Mai"...

 

 

"1 Mai nebun ca asta nu gasesti!"

 

Bravo omule! Calare 365/365

Editat de manach
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...