Sari la conținut

Intalnire Motociclisti


camachicho
 Share

Postări Recomandate

Ma gandeam ca daca tot am deschis de curand o crasma langa Arc, sa facem un obicei dupa intalnirea de joi (sau cand vreti voi) sa va adunati la noi.

Locatia se numeste Jadoo e pe Nicolae Racota (intrare din Clucerului) la nr.3 (langa restaurantul libanez)

Eu ma gandesc la un meniu al motoclistului la un pret prietenos asezonat cu muzica de profil.

Orice sugestie e binevenita.

 

--- Mesaj completat în 23 Nov 2007 09:19 -------------
M-am hotarat. Va astept miercurea viitoare cu un meniu surpriza doar pt voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai pune niste explicatii ca nu se intelege prea bine (pentru cei ce nu sunt familiarizati cu zona), eventual de la Arc spre Jadoo...

 

PS Motocioclistii se intalnesc la arc miercurea...si prefera carnatii de plescoi in orice menu...:cheers:

 

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect

Sa va dau ceva explicatii:

De la Arc mergand spre 1Mai la primul stop stanga pe Clucerului. inca 200m se face un scuar pe mijlocul strazii unde sunt parcate multe conserve. Pe dreapta este Restaurantul Beirut iar in stanga lui se afla Jadoo (are un banner galben in fata).

Un snitzel specialitatea casei cu cartofi (OK! pt tine si un carnat plescoi) si o bere sau suc 20 RON meniul.

Aaaa.. si asta e intr-o prezentare "supriza" ca sa va mearga la suflet. Doar sa spuneti cand va asezati la masa ca vreti meniul motociclistului (daca nu se prind ospatarii dupa look)

M-as bucura daca mi-ati spune cand si cati veniti ca sa ma gasiti "pregatit".

Muzica de buna calitate va asezona pe masura papica.

 

--- Mesaj completat în 26 Nov 2007 19:35 -------------
Adresa exacta: Nicolae Racota nr.3 (pt cei cu gipies)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...