Sari la conținut

Hai sa ne laudam


Postări Recomandate

din pacate nu ma pot lauda decat cu un ghidon nou, si cu o intretinere extrasezon cum zice la manual....aaaa, si cu un chef de mers ceva de speriat, abia astept sa vina zilele alea insorite de primavara.

foxule..nu l mai intepa pe om, ca i dai motiv sa ti raspunda si se buleste si discutia asta.zi cu guma aia spate cramponata ce si cum ai facut la ea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contrar asteptarilor, cand vine vremea buna ies si eu pe 2oua roti. Nu conteaza ce, prietenii stiu.

Iar vis-a-vis de sezon, voi incerca sa inscriu la start echipa la fiecare etapa de rallyraid.

Va astept sa ne cunoastem si sa avem vreme buna. Bineanteles ca voi plange la start la mariile voastre sa nu ma depasiti prea tare. O sa-mi iau ziare sa citesc atunci cand o sa treceti pe langa mine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contrar asteptarilor, cand vine vremea buna ies si eu pe 2oua roti. Nu conteaza ce, prietenii stiu.

Iar vis-a-vis de sezon, voi incerca sa inscriu la start echipa la fiecare etapa de rallyraid.

Va astept sa ne cunoastem si sa avem vreme buna. Bineanteles ca voi plange la start la mariile voastre sa nu ma depasiti prea tare. O sa-mi iau ziare sa citesc atunci cand o sa treceti pe langa mine.

:bier: :bier: :cheers: :friends: :laugh: :laugh: :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...