Sari la conținut

Yamaha GTS 1000 ABS


Carturaru'
 Share

Postări Recomandate

Baietzi, imi trag asa ceva in 2 sapt. Are cineva idee daca mai exista vreuna pe la noi? Ca de fabricat SIGUR nu se mai fabrica.... e un fel de legenda din cauza suspensiei fatza. Merci de reply-uri

post-6-1109888123_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ce am citit si eu prin forumuri, n-a avut succes din cauza pretzului destul de high pe vremea aia... si din cauza faimoasei suspensii fatza, care e super-misto, mai ales la drum lung.... era un BMW cu suspensie gen RADD, dar nu mai stiu modelul. Ce mai e cool la motorul asta e Electronic Fuel Injection (choke-free, deci), ABS pe fatza si spate... stiam si eu ca mai are cineva asa ceva, dar nu s-a aratat inca... merci de urari, anyways, e singurul motor care mi-a placut mai mult decat V-Max-ul... de care am fugit din cauza pretului si a suspensiei fatza, care cica e cam de kko, prea slaba pentru asa o huiduma de 1200cc....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

culmea, cica e super-manevrabila la unghiuri mici, in curbe la low speed. Dar va zic dupa ce mi-o iau cum e de fapt treaba :friends:

Editat de andreicristian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaai!Ce-i tancul ala?Hai sa te "injur" si eu:vedea-te-as cu monstrul ala intre picioare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai iti dai seama, cum da un pic de soare, iti fac burn la B1TV, scuzati expresia:))))))))))))))) Ca tot nu fumezi:) Poate-l combin pe Pepe cu Shar-Pei-ul meu:))) Desi n-am sanse sa-l invatz pe motor, e prea drakos:) High bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Da, am gasit vreo 10 pe www.mobile.de . Ajung pe la 5-7.000 E, in functie de an... s-au facut pana prin '99-2000. Dar ti-l recomand, e super-misto pentru un touring

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci mult de tot pt. urari... trebuie s-o mai reconditionez un pic, necesita mici reparatii de fibra si o eventuala vopsire, ca sa arat cu adevarat k lumea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...