Sari la conținut

Piaggio vespa ET2 50


punki
 Share

Postări Recomandate

Cu First Bike m-ati lamurit am vizitat reprezentanta ,am vazut finisajele ...never...

Sunt un nou posesor al unui Piaggio sus mentionat si sunt curios la parerile voastre.Se poate ,,accelera" un pic mai mult? -si daca da cum? Este noua ce imi recomandati

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu ai carnet, las-o asha, sa nu ai probleme!!!!

daca ai, du-te la service-ul de care apartzin magazinele Piaggio shi te rezolva ei, fara sa pierzi garantzia!!!!

eu am scuter peugeot ludix shi cei de la serviceul peugeot, mi-ar fi scos limitarea, dar nu am cat.A

 

:grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am un peugeot speedfight2... service peugeot zici?! in bucuresti? nu stiam ca exista. eu ma duceam la service suzuky, care cica au niste contracte cu peugeot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Limitarea din variator este o saiba (intre semifuliile variatorului pe axul ambielajului) .

Limitarea din admisie -in general intre carburator si "galeria" de admisie se micsoreaza diamertul gurii de admisie.Trebuie marit diamertul de admisie.

Limitarea din evacuare - la mica distanta de cilindru, pe teava de esapament exista o ramificatie infundata .Trebuie eliminata.

Limitare electronica nu cred ca are. Daca are trebuie sa cumperi o aprindere (bobina) fara fara limitare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...