Sari la conținut

Paste - 1 Mai In Grecia (tasos, Olimp, Meteora)


bcristian
 Share

Postări Recomandate

si nu-ti doresc sa stii ce nasol e sa mergi pe un scuter prost pe piatra aia cubica
Eu n-am inteles inca de ce multi merg pe mizeria aia de sosea cu piatra cubica spre Arc. Eu dupa 2 incercari am renuntat, ca totusi imi mai trebuie rinichii o vreme :kiss:. Desi vin prin Victoriei, prefer sa ocolesc pe Mihalache > Averescu.
Nu se poate o intalnire programata din timp intr-o carciuma populata de motociclisti si unde sa se puna rock?
Pai eu ce ma chinui sa fac aici? :what:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

parerea mea e sa opriti in zona obiectivului 5 ca sa vedeti Veroia (Veria) si apoi zona 6 la poalele Olimpului in Livadheron (Vlaholivadia).

Destul de aproape de Meteora , vizitati Metsovo (Aminciu) si dupa posibilitati Samarina.

 

Io o sa vizitez zona aia in August.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am inteles inca de ce multi merg pe mizeria aia de sosea cu piatra cubica spre Arc. Eu dupa 2 incercari am renuntat, ca totusi imi mai trebuie rinichii o vreme :kiss:. Desi vin prin Victoriei, prefer sa ocolesc pe Mihalache > Averescu.

Pai eu ce ma chinui sa fac aici? :what:

Hai sa ne vedem in weekendul viitor in carciuma la Ursu in Bucuresti, ce parere aveti? Astept propuneri concrete de data/ora, eu as propune vineri 15 februarie ora 19....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

OK, dar as zice un 19.30 mai degraba. A, da, "la Ursu" e aia de pe Matei Voievod? :what:

Da, pe Matei Voievod. La 19.30 probabil mai bine ne facem rezervare la telefon macar de joi, ca daca e ziua cuiva cu multi prieteni nu stiu daca mai prindem locuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis cate un PM la cei care s-au arata interesati pana acum (sper ca n-am sarit pe nimeni), cu invitatia de a veni maine la 19.30 la Ursu sa stam de vorba. Desigur, lista nu este exclusiva, oricine mai vrea este binevenit.

@pmoldovan: daca stii pe cineva acolo, crezi ca poti sa strici tu un telefon?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pai mai intai trebuie sa ne hotaram exact care suntem care vrem cazare rezervata in avans :cheers:

Am gasit un alt grup care vrea sa mearga aproximativ pe acelasi traseu la http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...=1722&st=20

Propun sa mergem la intalnirea lor de "miercuri 12 martie la ora 19 la Jadoo dupa intalnirea traditionala de la Arc" sa vedem ce si cum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit un alt grup care vrea sa mearga aproximativ pe acelasi traseu la http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...=1722&st=20

Propun sa mergem la intalnirea lor de "miercuri 12 martie la ora 19 la Jadoo dupa intalnirea traditionala de la Arc" sa vedem ce si cum.

 

 

moldova,tot moldova_chiar daca sta in bucuresti_sunt curios sa vad parerea lui cristi vis-a-vis de propunerea ta_nenea iancule,esti ca in caragiale:"tradare,tradare,da' sa stim si noi"_cam asa,nu?_daca si acum mai ai ceva de zis,iti propun sa faci echipa cu IceLord-ul,ca nici acela nu tace de zici ca e pisica cu 7 vieti_si este si incepator ca si tine(toti am fost la randul nostru,dar parca voi sunteti mai incepatori decat incepatorii)_cu respect si fara suparare"MC"_

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...