Sari la conținut

world biker


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Salut, am verificat inregistrarile de la World Biker Build-Off, sunt OK. O sa merg in seara asta sa imi iau blankuri si maine voi fi in targ (Vitan Barzesti) cam pe la ora 11. Cine doreste setul de 3 cd-uri, va rog sa imi dati un msg la 0721.407.514

 

Cu cei din Bucuresti as dori sa ma intalnesc la targ maine. Pt cei din provincie voi incerca sa trimit coletele luni, ramburs (sau daca aveti alte solutii sunt bucuros sa le ascult). Costul setului (blankuri Memorex / Samsung / Verbatim, depinde ce gasesc + carcase) este de 50.000 (5 RON :grinbandit:). Cei din provincie suporta si taxele postale.

 

PS: Imi cer scuze pt cei care mi-au trimis deja nr de tel pe mail sau private. Am sters mesajele ca fletzul si nu mai am nr voastre de tel.

Editat de RaveGSXR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pina in provinicia BARCELONA mi leai trimite si mie...????????

Bineinteles contra cost.....

Daca se poate iti trimit adresa........o intrebare cite ore au toate cele trei cduri???

SALUT :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pina in provinicia  BARCELONA  mi leai trimite si mie...????????

Bineinteles  contra cost.....

Daca se poate  iti trimit adresa........o intrebare  cite ore au toate  cele trei cduri???

 

Bineinteles ca se poate sa trimit si in Barcelona. O sa ma interesez de taxele postale, pot sa le pun pe toate 3 cd-urile intr-o singura carcasa, sa cantareasca mai putin :grinbandit:

Fiecare cd are aproximativ 46-47 min (am taiat publicitatile). Nu am inghesuit mai multe episoade pe un cd, ca sa pastrez calitatea.

 

Fisierele sunt codate cu xvid (pe primul cd exista si codecul), au rezolutie 720 x 576 pixeli si un bitrate de aprox 1900-2000. Sunt facute "pt mine" nu special pt vanzare :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pina in provinicia  BARCELONA  mi leai trimite si mie...????????

   Bineinteles  contra cost.....

Daca se poate  iti trimit adresa........o intrebare  cite ore au toate  cele trei cduri???

   SALUT :baldy:

uite cum se mai aduna inca o bere, mai roby!!!! :grinbandit: :banana: :laugh:

pana vii tu in romania, o sa fie o naveta!!!!

am vorbit cu Rave... shi iau un rand de cd-uri shi pentru tine!!! cum tzi le trimit: poshta clasica sau dhl?!?!?!

pe ce adresa le trimit!!!

GUDIU ROBERT

AV.RIO DE JANEIRO nr.114-3a1

CODIGO.08016

B A R C E L O N A

SPAIN

:laugh: tzi-am facut adersa publica, nu o sa mai scapi de noi acum :wave:

 

 

:ok: :ok: :ok:

Editat de dead_man_walking
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

EU poate am de dat o naveta...numai tie....dar citi au sami deie beri mie, sigur beau un an pe gratis :banana: :grinbandit:

poti sa trimiti si prin posta....sau cu DHL....numai problema cum rezolvam cu rambursul???

asta este adresa mea de aici

CIT DESPRE ADRESA nu ma deranjeaza ca ai facuto publica...oricare biker din tara este bine venit la mine.........

salut

:laugh: :ok: :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...