Sari la conținut

new suzuki boulevard


moogoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Am sa-i zic de oglinzi, dar mi-a ajuns ca am scrintit-o cind mi-am pus numarul de telefon pe aripa fatza linga semnatura fara sa-i spun, asa ca nu-i dau numele sau telefonul pe-aici ca ma bate sigur! - am sa-l intreb si va pun in legatura cumva... daca nu-l deranjeaza. Renegade il stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari sincere Moogoo ,imi place cum a iesit .Cat despre treaba cu nr. de telefon trecut pe motor afla ca eu pe toate lucrarile scriu ,bineinteles ca undeva mai discret si micut :KOFFA AIRBRUSH BAIA MARE 2005 TEL.0745222662 KOFFA_AIRBRUSH@YAHOO.COM ; si nimeni nu a avut nimic de comentat ,chiar nu vad ce ar avea de comentat. La inceput doar ma semnam ,asta pana i-am pictat la unu un motor acu vreo cativa ani si i-am lasat la pret cica imi va face publicitate .Toate bune numai ca am aflat ca boul cand era intrebat de motor zicea la toti ca e facut cu sticker nicidecum aerograf .Nu i-am cerut socoteala dar de atunci scriu tot ce am aratat mai sus iar daca clientului nui convine bage smirghelul in el :D .Am citit si postul tau de pe novogate si acolo zicea careva ca poti sati faci stickere pe care sa le lipesti pe lucrari dar un prieten si-a pictat un motor la AEROART in paris si aia siau lipit doua stickere pe motor si la vedere dupa care au dat lack peste asa ca nu puteai sa le scoti cum ziceau aia pe forumul olandez .Ce sa mai zic, LA NOI CA LA NIMENI ,oricum nu trebuie sa te simti prost pt ca ala a facut nazuri ,tineo tot asa ca pana la urma se obisnuiesc ei si la urma urmei e o afacere iar reclama este mama,tata ,bunicul si bunica afacerilor ........Tipul ala ar trebui sa fie mandru ca ai acceptat sai pictezi motorul ca imi imaginez ce falos ruleaza el cu 20 km la ora prin buricul targului sal vada toti ce opera de arta conduce ............Numa bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bre... ai dreptate pe undeva, dar mai bine e sa intrebi inainte de a face... E mai "fair"... eu am crezut ca merit si un numar de telefon la vedere, dar nu toata lumea e de acord cu asta, si "clientul nostru, stapinul nostru". De unde mai pui si faptul ca degeaba-mi fac reclama daca nu am timp de lucrari!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blackrider... am vorbit cu omul, zice ca oglinzile sint cumparate de el din Austria, de la o intilnire a bikerilor de-acolo... Asa ca... drum bun, daca vrei ceva similar... :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...