Sari la conținut

new suzuki boulevard


moogoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

MOGGOO tot respectul pt creatura de pe rezervor.......ar trebui sati schimbi semnatura......ca daca tu numesti .....airbrush 4 fun ........asta ce faci tu este deja pasiune totala......te dedici nu gluma la tema airbrush.......

felicitarile mele pt lucrare........asteptam finalul

salut L&R

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De mult ma gandeam ca nu a incercat nimeni sa faca un custom cu tema H.R. Giger!

E un super artist in opinia mea. (Mint, am mai vazut demult un Fat-Boy inspirat de lucrarile lui - nu mai retin daca l-a lucrat chiar el. Daca mai gasesc pozele o sa le postez).

 

Revenind, e super faina lucratura! :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

acum citiva ani in urma in timisoara a facut cineva un airbrush pe un kawasaki exact pe o tema asemanatoare....era vorba de niste bebelusi legati prin niste tuburi ce aveau legatura cu o tipa desenata tot pe motor....tema superba pacat ca nu am poze....se intimpla cu vreo 6 ani in urma era un tip in tm ce facea airbrush :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o fi pentru Adorlith..le-o face în secret.. :grinbandit:

Nu din pacate :banana: . Nici n-am reusit sa-mi aduc motorul, francezii aia is batuti in cap. Vara asta oricum nu mai am bani pentru airbrush. Chiar ma gandeam la Giger, dar se pare ca cineva a fost mai rapid decat mine, asa ca pana la iarna trebuie sa ma gandesc la altceva :laugh:

 

btw, este cumva vreun boulevard (S, C) in tara ?

Editat de adorlith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lupule...Dup-aia ai schimbi suspensia pe spate! :banana: La cit a stat pe tusa, Renegade a mai pus ceva kile... :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va multumesc pentru amabilitati. Apreciez lupule oferta ta dar tocmai ce am vorbit cu moogoo si sper duminica sa le montez. Merge mai incet ca trebuie sa fiu cu bagare de seama. Asa ca la SMAEB ne vedem pe ... lupi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De data asta chiar o termin! Am sa-i dau lac la Adi, baiatul care a vopsit si Harley-ul lui Marcel (cine stie de cine vorbesc, stie) asa ca stau linistit. Am sa incep o colaborare cu el si o sa-mi fie mult mai usor, pina-mi creez oarece noi conditzii de lucru - deci, daca vretzi un vopsitor beton, datzi-mi de stire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...