Sari la conținut

new suzuki boulevard


moogoo
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 55
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai de pe ce planta vin lucrarile astea...nu teai gindit sa prezinti citeva motoare la o expozitie de airbrush in ungaria sau alte tari?????

respectele mele moogoo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Roby, mersi de idee, dar asta depinde destul de mult de proprietarii motoarelor... ar trebui sa le calareasca personal pina la astfel de expozitzii, ca eu sint cu volanul, nu cu ghidonul... si oricum nu cred ca mi-ar da nimeni motorul sa merg sa-l expun de nebun de unul singur... DAR ar fi o idee... trebuie sa ma mai agit si eu putzin, sa ma mai cunoasca lumea, sa mai adun lucrari, sa mai intru pe piatza... Si la urma-urmei, nu cred ca e de expozitzie deocamdata - inca nu am timpul necesar sa fac ceva demn de a sta in vitrina... Sint un perfectzionist si realizez ca lucrarile alea care cistiga premii sint facute pe multzi bani, intr-un timp lung. Eu n-am nici timp si clientzii mei nu ofera mai mult de 1000 EUR pe o lucrare care oricum face 3000 afara... Cam asa stau lucrurile... Mi-ar placea sa merg afara, macar in Ungaria unde am fost si stiu ca aia sint mult mai departe in toate cele comparativ cu noi... Pina la coada, banii n-au legatura cu talentul sau cu motorul! Eu fac asta de placere si din pacate nu am timp destul... iti dau lucrari pe mail sa ma promovezi acolo la tine si sa-mi devii impresar... ce zici? Hehe! :grinbandit: toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faza care este ai puta sati aduni patru baieti cu motoarele pictate de tine si la vara sa mergeti la o intilnire la unguri....chestia ce ai putea face ai puitea sa le platesti jumate din costul benzinei la fiecare si iti zic eu ca vor merge, tu mergi cu unul de pachet......si faci o gramada de fluturasi in engleza pe carei inparti la intilnire ....poate poate prinzi clienti ce vin pe motor in rominia stau vreo doua saptamini si le faci motorul......ar mai fii o idee sa testezi piata de la rusi care sunt destul de aproape si chiar merita sunt multi la ei care au bani destui si ai putea avea clienti .....

salut cit despre poze ar fii foarte interesant sa deschizi un topic si sa pui tot materialul ce il ai in topicul acela

te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna idee Roby! Am sa ma gindesc serios la asta. Am sa-mi fac si un site, devine necesar. Aseara am terminat Intruderul/Alien si azi am dat-o la lacuit. Am sa pun poze cind o sa am. in masura in care o sa pot sa ma deconectez de treburile mele zilnice, am sa ma gindesc la hobby-ul meu ca la o afacere si-am sa vad unde poate duce - poate impreuna cu altzi artisti pasionatzi ca mine vom putea incropi ceva coerent. Toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca nu ai supravirtui la noi dintr-o afacere exclusiv airbrush ,poate sa te combini cu cineva la tuning complet dar asta implica o investitie mare in hala ,utilaje si tot ce trebuie si sigur la inceput nu va merge prea stralucit .Eu am acuma o oferta din germania de la un atelier tuning si daca ma inteleg cu ei la un salariu decent ma tirez .Tu MooGoo mai poti cere cat de cat pret pe lucrari dar eu in provincie lucrez mai mult de dragul artei .Bafta in tot ce faceti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

respect baieti sper sa ajungeti departe! Sa facet cat mai mult, implicand prfitul cu hobby! ar fii frumos daca ati reusii sa faceti chiar ce va place si sa traiti ine din asta! Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pina la coada am facut-o! Am facut si o gafa de mare orgoliu: mi-am pus pe aripa si numarul de telefon, pe linga semnatura, fara sa cer voie - drept pentru care imi cer scuze in public... Am convenit sa-l sterg cu prima ocazie. Pina atunci, iata cum a iesit...

post-24-1113544205_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moogoo te felicit! Motorcicleta arata foarte bine! Se vede ca nu doar ca ai talent, faci asta si din placere!! Sper sa mai vedem in curand motoare customizate(cu aerografie) de tine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o singura chestie numi place...ca motocicleta are vopsit cu alb pe cauciuc marca cauciucului ....that sucks........in rest este superba lucrarea :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...