Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Lasati-l fratilor daca i s-a urat cu viata. :cheers:

Nu mi-a placut niciodata in mod special :bigstar: Acu' putem discuta si alte subiecte, ca deja m-am plictisit :) ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu mi-a placut niciodata in mod special :) Acu' putem discuta si alte subiecte, ca deja m-am plictisit :cheers: ?

 

Inseamna ca n-ai stiut niciodata cum sa o traiesti

 

Si acum sa schimbam subiectul. 2 bancuri :

 

primul pentru Zuzu

La un proces plictisitor din cale-afara, cand toti aproape ca

adormisera, un betiv, foarte atent la discutii, exclama catre judecator:

- Sa ma pupi, ba, in fund!

- Afara!

- Nuuu! Aici, sa vada toata lumea!

 

al doilea pentru Cosmin

CUM GANDESTE UN GREIER

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la munca...Da`

cand am vazut JOI ca vine VINERI am zis ce dracu sa caut SAMBATA la

munca...cand DuMINICA e zi libera!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa observati cat de dusmanoasa este Buburuza cu Prodigy, a decis sa-i dedice bancuri.Urmeaza sa ne spuna poezia cu greierele si furnica.

Shinule trebuie sa-ti spun si tie ceva pt ca vad ca toata lumea iti face declarati de dragoste.....Sa vi cu armura pe tine dar inainte sa faci ceva antrenamente.... :cheers: :) pt ca multi vor sa te dragalasasca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa observati cat de dusmanoasa este Buburuza cu Prodigy, a decis sa-i dedice bancuri.Urmeaza sa ne spuna poezia cu greierele si furnica.

Shinule trebuie sa-ti spun si tie ceva pt ca vad ca toata lumea iti face declarati de dragoste.....Sa vi cu armura pe tine dar inainte sa faci ceva antrenamente.... :cheers: :bigstar: pt ca multi vor sa te dragalasasca.

 

Sa intelegem ca tu nu gandesti ca greierele ? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am baut 2 beri, o cafea... Ca toti oamenii :laugh:

LE: si i-am dat 180 pe autostrada :cheers:

 

 

shinule nu ai toate doagele la locul lor

 

 

Shinule zi`mi ordinea tata...nu d alta da` n`ai voie sa bei la ghidon, fara permis si cu o medie d 180km/h :bigstar:)

 

Ps: partea cu doagele...e d inteles :)

Editat de alexander_all4rap
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa stiu si eu care o fi ala de se da noaptea pe virtutii...si are "probleme cu toba"... imi plac mie mobrele da uneori mai vreau sa si dorm! :cheers: :) :bigstar: :laugh:

 

 

:P That wold be me :P

 

Nu ma dau p Virtutii...p akolo vin aksa :)

Incerc sa`l tin cat mai p silent noaptea... :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:laugh: That wold be me :bigstar:

 

Nu ma dau p Virtutii...p akolo vin aksa :clap:

Incerc sa`l tin cat mai p silent noaptea... :cheers:

nu cred ca esti tu daca zic ca numai treci...personajul despre care vorbesc face ture noaptea pe acolo :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu cred ca esti tu daca zic ca numai treci...personajul despre care vorbesc face ture noaptea pe acolo :)

 

Nope...ture nu dau aiurea...dar ca sa verifici poti arunca o galeata de apa knd mai trece individu` si dak racesc inseamna ca eu sunt :bigstar:

 

Eu am un Bandit negru...tobaless :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nope...ture nu dau aiurea...dar ca sa verifici poti arunca o galeata de apa knd mai trece individu` si dak racesc inseamna ca eu sunt :)

 

Eu am un Bandit negru...tobaless :cheers:

nu stau asa aproape de strada ca sa pot arunca o galeata cu apa..da poate fac o excursie intr-o noapte :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stau asa aproape de strada ca sa pot arunca o galeata cu apa..da poate fac o excursie intr-o noapte :bigstar:

 

:cheers:)...you little... :laugh:

 

Promit k makr eu knd trec sa nu fac mare galagie (asta doar seara...k ziua...lumea ar trebui sa fie la munca nu sa doarma aksa :) )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers:)...you little... :bigstar:

 

Promit k makr eu knd trec sa nu fac mare galagie (asta doar seara...k ziua...lumea ar trebui sa fie la munca nu sa doarma aksa :) )

pai eu de noapte vorbeam ca ziua nu-s acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si totusi 180?

pt shinu: macar erai numai tu pe motor?

Duuh, prietena mea inca nu-i satula de viata.. Da' pare cam satula de mine :)

Plus ca nu pot s-o iau pasager, mi-e greu cu pasager, astept sa implinesc 1000 km...

 

Shinule trebuie sa-ti spun si tie ceva pt ca vad ca toata lumea iti face declarati de dragoste.....Sa vi cu armura pe tine dar inainte sa faci ceva antrenamente.... :) :) pt ca multi vor sa te dragalasasca.

Si eu te iubesc nenea dar o vreme o sa chiulesc :P

 

Shinule zi`mi ordinea tata...nu d alta da` n`ai voie sa bei la ghidon, fara permis si cu o medie d 180km/h :clap:)

Ps: partea cu doagele...e d inteles :laugh:

Baut bere fara alcool mah :P Plasticu' n-are nici o utilitate, decat daca ma opreste pulitia! Daca se umfla tarata in mine, mor cu 10 permise in brate, baga-mi-as pXXa-n ele de plastice, ca nu te ajuta cu nimic, nu te salveaza de la pupat asfaltu si-n mortii lor, nu transmit puteri de alde Rossi etc :cheers: :bigstar:

 

Cat despre 180, ala nu fu media, media fu 120.. 180 a fost top speed pentru vre-o 20-30 de secunde dupa o depasire, in linie dreapta, vizibilitate excelenta, 0 masini in fata iar aia depasita ramanea mult in urma...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baut bere fara alcool mah :laugh: Plasticu' n-are nici o utilitate, decat daca ma opreste pulitia! Daca se umfla tarata in mine, mor cu 10 permise in brate, baga-mi-as pXXa-n ele de plastice, ca nu te ajuta cu nimic, nu te salveaza de la pupat asfaltu si-n mortii lor, nu transmit puteri de alde Rossi etc :cheers: :)

 

Cat despre 180, ala nu fu media, media fu 120.. 180 a fost top speed pentru vre-o 20-30 de secunde dupa o depasire, in linie dreapta, vizibilitate excelenta, 0 masini in fata iar aia depasita ramanea mult in urma...

 

True

 

Fiecare stie cat poate baga mana`n gaz asa k...enjoy :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ale naibii de plastice te scapa sa ramai tu toate membrele p-acasa...si functionale...cine vrea sa moara poa sa moara si cu si fara...cine vrea sa fie cat de cat intreg poarta plastice. VAzut si Facut sa stii...

Editat de aluar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

True

 

Fiecare stie cat poate baga mana`n gaz asa k...enjoy :P

Daca chiar crezi ce ai scris atunci thanks!! :clap: :bigstar: :) :laugh: :cheers:

 

Eu nu consider ca am mers exagerat de repede, mai ales ca motorul statea f bine pe sosea iar curbele parca le lua singur :) Plus ca... told you, vizibilitate excelenta! Cand am vazut un obstacol pe sosea, am franat de la 130 fara nici o greutate si fara sa fortez vreun pic.. Ask Prodigy ca era un pic mai in fata mea :P (bine, el are impresia ca am franat ca mi-o facut el semn, da' nu vreau sa-l dezamagesc spunandu-i ca vazusem de mult prostiile alea :))

 

Adevarat, sunt inconstient in partea cu pulitia... Am mai intrebat si eu asa, prin sondaj, cine a mai mers fara... Din toti cei care nu sunt pussyes sau prea pustani, 70% au mers. Unii au mers chiar ani buni!?!?? Aici gresesc enorm, da' incerc sa ma supun riscului asta de maxim inca 5 ori pana la carnet (aloo, am mobra si o iau razna daca merg pe jos!?!?)

 

Cat despre skills... Daca nu intra cineva in mine, eu n-o sa mor pe motor :) Asta-i a doua promisiune, Serban, pe 7 iulie te astept cu berea sa vezi cum se ia A-ul din prima cu minim 24 de puncte :) (totusi incerc 26)

 

ale naibii de plastice te scapa sa ramai tu toate membrele p-acasa...si functionale...cine vrea sa moara poa sa moara si cu si fara...cine vrea sa fie cat de cat intreg poarta plastice. VAzut si Facut sa stii...

Era vorba de carnet iubire, fara protectie nu plec :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca chiar crezi ce ai scris atunci thanks!! :clap: :bigstar: :) :laugh: :cheers:

 

Eu nu consider ca am mers exagerat de repede, mai ales ca motorul statea f bine pe sosea iar curbele parca le lua singur :) Plus ca... told you, vizibilitate excelenta! Cand am vazut un obstacol pe sosea, am franat de la 130 fara nici o greutate si fara sa fortez vreun pic.. Ask Prodigy ca era un pic mai in fata mea :P (bine, el are impresia ca am franat ca mi-o facut el semn, da' nu vreau sa-l dezamagesc spunandu-i ca vazusem de mult prostiile alea :))

 

Adevarat, sunt inconstient in partea cu pulitia... Am mai intrebat si eu asa, prin sondaj, cine a mai mers fara... Din toti cei care nu sunt pussyes sau prea pustani, 70% au mers. Unii au mers chiar ani buni!?!?? Aici gresesc enorm, da' incerc sa ma supun riscului asta de maxim inca 5 ori pana la carnet (aloo, am mobra si o iau razna daca merg pe jos!?!?)

 

Cat despre skills... Daca nu intra cineva in mine, eu n-o sa mor pe motor :P Asta-i a doua promisiune, Serban, pe 7 iulie te astept cu berea sa vezi cum se ia A-ul din prima cu minim 24 de puncte :) (totusi incerc 26)

 

 

Era vorba de carnet iubire, fara protectie nu plec :)

macar asa stiu ca e unu in minus care nu o sa ajunga in mainile mele !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: btw aluar, tu cine esti domnisoara :) ?

 

macar asa stiu ca e unu in minus care nu o sa ajunga in mainile mele !

Er... Esti dna doctor? Wanna play :cheers: ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LE: btw aluar, tu cine esti domnisoara :) ?

 

 

Er... Esti dna doctor? Wanna play :cheers: ?

eu ma joc la spital cu fiare..burghie..surubelnite..suruburi..pe care le pun pe oase...nu cerd ca ai vrea sa play cu mine :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu ma joc la spital cu fiare..burghie..surubelnite..suruburi..pe care le pun pe oase...nu cerd ca ai vrea sa play cu mine :bigstar:

Nu ma sperii :) Trec candva in vizita :cheers: ?

 

eu ma joc la spital cu fiare..burghie..surubelnite..suruburi..pe care le pun pe oase...nu cerd ca ai vrea sa play cu mine :laugh:

LE: apropos de semnatura ta - greu se mai obtine un date cu tine :clap:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma sperii :) Trec candva in vizita :cheers: ?

 

 

LE: apropos de semnatura ta - greu se mai obtine un date cu tine :laugh:

oh well...nu tre neaparat sa-ti rupi oasele ca sa obtii un date ...oricum ar trebui sa fie tare aprins ala care o sa-si rupa oasele ca sa obtina un date cu mine :clap: :bigstar:

Editat de aluar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oh well...nu tre neaparat sa-ti rupi oasele ca sa obtii un date ...oricum ar trebui sa fie tare aprins ala care o sa-si rupa oasele ca sa obtina un date cu mine :laugh: :cheers:

 

 

 

Se joaca dur.....i like it :)

 

Se joaca dur.....i like it :bigstar:

 

 

 

 

Care merge la o plimbare?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...