Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Printre atatea intrigi si mistere, intervin si eu cu o propunere de ...?! :scratch: ......... pliiimbaaareeeeee. :)

Asadar, care se mai baga Sambata la o tura pe Cheia, spre Poiana sau Siriu? Cica nu se "alearga" ci va fi o plimbare cu viteza de croaziera( +/- ceva fractiuni de km/h in functie de corabia fiecaruia si de gradul ei de incarcare :unsure: )

Detaliile le putem stabili pana Vineri seara. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Printre atatea intrigi si mistere, intervin si eu cu o propunere de ...?! :scratch: ......... pliiimbaaareeeeee. :)

Asadar, care se mai baga Sambata la o tura pe Cheia, spre Poiana sau Siriu? Cica nu se "alearga" ci va fi o plimbare cu viteza de croaziera( +/- ceva fractiuni de km/h in functie de corabia fiecaruia si de gradul ei de incarcare :unsure: )

Detaliile le putem stabili pana Vineri seara. :kiss:

 

Eu cred ca ma bag... cu corabia mea pt. ca frumusetzea aia de gixxer nu mai e in posesia mea... :P

Editat de Borris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa le lasam pe fetitele astea sa se mai coaca si sa ne gandim ce am face maine daca intr-adevar ar fi sfarsitul lumii... :scratch:

 

ce intrebare..... am scrie 1000 de pagini pe acest subiect ..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no comment :kiss:

 

 

eu nu stiu nimik , care ? ce ? si unde ?

Dumanos de secretos e asta.

 

Dane eu cred ca tu iar stii cine e persoana si noua nu vrei sa ne spui :)

 

Cosmin, amandoi suntem exclusi. Ce am facut sa meritam asta? Poti sa plangi pe umarul meu..

As face asta dar imi curg si mucii cand plang si nu vreau sa-ti murdaresc bluza...... :unsure: :P :kiss: ce scarbos sunt....scuze...

 

Nu mai apare, dar este Iulia care nu mai zice nimic :)

 

Mama ce te mananca,eu zic sa le dam Ignore la amandoua.

Dau o bere lu' nenea Admin, daca sterge clonele :P Si un pupic, desigur :scratch:

O pasa cat de darnic esti........

 

Gresesti! Sigur ca acceptam noi veniti. Intotdeauna am acceptat. Cred ca te-am si invitat la terasa :huh:

 

Dar vedeti ca tre sa treceti de initiere....

Nu este adevarat! Oricine este primit in gasca noastra si acceptat! Nu stiu de unde ai dedus tu asta, gandeste te ca toti am fost nou veniti! Noi am postat si locul nostru de intalnire pe forum- sa vina cine vrea , nimeni nu primeste invitatie speciala! Incearca sa nu mai iei totul atat de personal, ai sa vezi ca este mai distractiv asa! :hug:

 

Si nu mai face pe victima, ca noi mereu facem misto si ne distram unul pe seama altuia! Asta nu inseamna ca facem misto unul de altul...ci impreuna! :hug:

S-a starnit piticul razboinic.......Avem nevoie de voi sa va bagam in spirala...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Printre atatea intrigi si mistere, intervin si eu cu o propunere de ...?! :scratch: ......... pliiimbaaareeeeee. :)

Asadar, care se mai baga Sambata la o tura pe Cheia, spre Poiana sau Siriu? Cica nu se "alearga" ci va fi o plimbare cu viteza de croaziera( +/- ceva fractiuni de km/h in functie de corabia fiecaruia si de gradul ei de incarcare :unsure: )

Detaliile le putem stabili pana Vineri seara. :P

cum o sa fie vremea in weekend?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum o sa fie vremea in weekend?

 

Nu am verificat dar nici nu stiu daca ne putem baza pe o predictie de acum, probabil cea mai credibila va fi cea de Vineri, asa ca o sa vedem atunci... daca o sa ploua Sambata, amanam pe Duminica.. n-o fi urat in ambele zile.. eu oricum am combinezon de ploaie si il iau cu mine. :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu , nu sunt genul de fata care sa se sperie asa usor , numai ca nu sunt obisnuita cu ritmul vostru de viata

Chiar mi-ar face placere sa ies cu voi

si cine te impiedica :scratch:

nu dam bilete de intrare la intilniri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am verificat dar nici nu stiu daca ne putem baza pe o predictie de acum, probabil cea mai credibila va fi cea de Vineri, asa ca o sa vedem atunci... daca o sa ploua Sambata, amanam pe Duminica.. n-o fi urat in ambele zile.. eu oricum am combinezon de ploaie si il iau cu mine. :scratch:

da se duce tot farmecul pe ploaie. chiar daca nu te uda nu mai poti merge cum trebuie :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu , nu sunt genul de fata care sa se sperie asa usor , numai ca nu sunt obisnuita cu ritmul vostru de viata

Chiar mi-ar face placere sa ies cu voi

 

 

cred ca stii la ce sa te astepti ...... daca pe forum sunt asa .... la intalnire or sa muste toti din carnitza ta :scratch: precum hienele

 

cred ca tii la glume, nu ?

Editat de danradu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iulia...te iau io sub carena mea protectoare...nu pleca urechea la ce se spune...lumea e hain? aici... mai ales sarpele ala...satana aia de cosmin..:scratch:

Editat de laurbalaurcbr
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa le lasam pe fetitele astea sa se mai coaca si sa ne gandim ce am face maine daca intr-adevar ar fi sfarsitul lumii... :)

 

BUburuzo sa inteleg ca o iei pe una in spirala ta

 

Nikolas stie multe...dar tace! Se lasa asteptata, poate te razgandesti si mergi cu pasager! Chiar dc locul este deja ocupat si rezervat! :scratch:

De ce e dan fericit....ai vreo idee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...