Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

nu cunosc foarte bine zona , am de cat doua luni de bucuresti , si inca nu m-am acomodat , oamenii sunt altfel , parca mai rai , si la facultate am observat asta ..toti au ceva impotriva noastra

 

 

Impotriva voastra? Cine sunteti voi? Extraterestrii aia de le construiesc ambasada acum?

De unde vii tu fiinta nevinovata?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Impotriva voastra? Cine sunteti voi? Extraterestrii aia de le construiesc ambasada acum?

De unde vii tu fiinta nevinovata?

Femeile sunt de pe Venus ,babatii sunt de pe Marte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si shonea din patut :P

 

Imi maresc patutzul sa primesc vreo crestina...

buna sa'ti fie inima larissa :)

A dracu pielea pe Balaur una nu scapa..........si merge direct la inima......

 

Larissa :unsure: ? Valeleu, ce-am mai chiulit :scratch:

Shinule te torn si iei si tu un pres de la usa vecinilor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iulia si Larisa va fac o marturisire....Toti de pe acest forum sunt insurati sau aproape ,tre sa va multumiti cu baietelul si dan......

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... vad ca tortul este mic.... multi pretendenti ... si o sa avem parte de niste felii micutze .... eu zic asa ...

prajiturica am sa o impart eu cu cosmin , si promitem sa va dezvaluim si voua gustul placut al prajiturii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai asteptat experiment stiintific al secolului: acceleratorul de particule care va recrea conditiile de dupa Big Bang

Cel mai mare accelerator de particule construit vreodata - Large Hadron Collider (LHC) - va fi pus in functiune miercuri, la frontiera franco-elvetiana, intr-o incercare de a recrea conditiile care au existat in momentul imediat urmator Big-Bang-ului, in urma cu 13,7 miliarde de ani, noteaza AFP. Militanti pentru protectia mediului cer interzicerea experimentului, care ar putea genera, in opinia lor, o gaura neagra care va distruge Pamantul.

 

Propun sa ne vedem diseara pentru ca s-ar putea sa fie pentru ultima oara :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pauza de publicitate in cadrul telenovelei...

Cel mai important lucru este sa stii INTOTDEAUNA sa ii raspunzi sefului la intrebarea "ce faci?" :)

 

Ce telenovela frate,pune niste bistari pe dreapta ca se insoara sone....

iote betonistul sef unde era. numai de turnat sta :unsure: ii e teama de concurenta :scratch:

Numele meu de scena e Anton.....Concurenta trebuie oprita din fasa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... vad ca tortul este mic.... multi pretendenti ... si o sa avem parte de niste felii micutze .... eu zic asa ...

prajiturica am sa o impart eu cu cosmin , si promitem sa va dezvaluim si voua gustul placut al prajiturii

eu sint toma necredinciosu: nu cred pina nu vad :scratch:

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo baieti daca vreti sa mai vorbim trebuie sa mi dati numerele de telefon sa va sun pe fiecare n parte ...ca nu cumva sa fiu "o inchipuire" de pe forum....am vazut ca asa se poarta la voi :) :unsure: :P :scratch:

acu vorbesti de rechinu :kiss: blonda noastra de serviciu :kiss:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

... vad ca tortul este mic.... multi pretendenti ... si o sa avem parte de niste felii micutze .... eu zic asa ...

prajiturica am sa o impart eu cu cosmin , si promitem sa va dezvaluim si voua gustul placut al prajiturii

 

Dan este fratele meu......pana la table....

Cel mai asteptat experiment stiintific al secolului: acceleratorul de particule care va recrea conditiile de dupa Big Bang

Cel mai mare accelerator de particule construit vreodata - Large Hadron Collider (LHC) - va fi pus in functiune miercuri, la frontiera franco-elvetiana, intr-o incercare de a recrea conditiile care au existat in momentul imediat urmator Big-Bang-ului, in urma cu 13,7 miliarde de ani, noteaza AFP. Militanti pentru protectia mediului cer interzicerea experimentului, care ar putea genera, in opinia lor, o gaura neagra care va distruge Pamantul.

 

Propun sa ne vedem diseara pentru ca s-ar putea sa fie pentru ultima oara :P

Pe mine ma chemi , :scratch: :) de fapt...... :unsure:

 

Nu ii este teama...doar el este cel mai frumos :kiss: :kiss: :huh: si ii place sa o auda des

Imi mai place sa fiu mangaiat si eu sa ma gudur....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...