Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Si am mai manat de cateva ori ed atunci :laugh:

Am bomboane de la Boston si nu ma mai opresc :laugh:

Si am fost si la examen. Am facut tot. Sper sa iau 10 :laugh:

ce ai manat fata,vreun grup de negri mititei ,de mancat nu cred ca te abti tu,eu o a ramna slab si frumos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ia uite si miezu unde era,kido cred ca te-ai reorientat catre alcineva,pe minem-ai scos definitiv din viata ta.

am simtit cum te-ndepartezi de mine :laugh: te-am asteptat atata timp sa vii cu mandolina si sa-mi canti sub geam, dar tu nimic.

m-ai luat cu vrajeli ca ma iei de sotie, ca vrei sa-ti petreci restul zilelor alaturi de mine, ca sunt laleaua ta pt ca mai tarziu sa aflu ca ai luat-o de sotie pe alexutza...si eu care speram sa-mi fac si eu "harem" :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kido ar fi fost o relatie nepotrivita intre noi doi dar uite alexuza imi sopteste ca te primeste intre noi doi,doar pe tine,ced ca ii e urat cat sfora eu si nu poate sa doarma.......simt ca nu ma maiiubeste nici ea.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

kido ar fi fost o relatie nepotrivita intre noi doi dar uite alexuza imi sopteste ca te primeste intre noi doi,doar pe tine,ced ca ii e urat cat sfora eu si nu poate sa doarma.......simt ca nu ma maiiubeste nici ea.....

pai, ea ma iubeste pe mine, asa cum si eu o iubesc pe ea :laugh: si ca sa nu zici ca suntem rele, te iubim si pe tine

Editat de kidda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai, ea ma iubeste pe mine, asa cum si eu o iubesc pe ea /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/rolleyes.gif si ca sa nu zici ca suntem rele, te iubim si pe tine

asta e promisiune,iar oameii care nu se tin de promisiuni sunt neseriosi...Kido ai grija la ce-ti doresti ca s-ar putea sa se intample....

Cata dragoste frate /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/roflol.gif Nu va luati dupa Cosmin, promite ca va scoate la un suc si ajungeti pe Transfagarasan in turloaiele goale /public/style_emoticons/#EMO_DIR#/laugh.gif

Militariul e un fel de eden toata lumea iubeste pe toata lumea dar intr-un final baietelul e tot singurel ding bang.Bine a am baietii de elita pe langa mine.Rex doarme sub patul meu iar titi tot o alearga pe galbejita.....ce viata de caine avem toti....Gix eu vreau sa e prind in turloaiele goale i pat poate facem ceva miscari de samba in pat dar u vrea nicio crestina sa intre la me in parohie.

Mesaj completat

mai avem un pic si facem 1500 de pagini cred ca le scot a imprimanta

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vulcanii noroiosi poate. :laugh:

 

P.S: Tu de ce nu dormi la ora asta? :laugh:

am zis sa fiu copchil cuminte si sa ma culc la o ora decenta (21 juma) ca tot am inceput facultatea, dar m-am trezit la 1 ca nu mai aveam somn. tu de ce nu dormi, minorule?

 

Mesaj completat

 

cred ca nu mai am somn din cauza ca ma gandesc la sonea :laugh:

Editat de kidda
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Sonea, poti sa iti iei cate neveste vrei, ca nasi ai pentru fiecare.

 

O fata pentru Nanook sa gasim, sa fie toata lumea fericita.

Editat de BBL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai Sonea, poti sa iti iei cate neveste vrei, ca nasi ai pentru fiecare.

 

O fata pentru Nanook sa gasim, sa fie toata lumea fericita.

 

Am eu una pentru nanook , bine e mai in varsta si miniona dar cred ca o sa-i placa :laugh: o cheama ketty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine, sonea? da, adesea da din picioare...are somnu' mai agitat

Multumesc ca nu le-ai spus ca dimineata m-am dus cu cearceaful la baie pt ca avusesem vise umede....

 

Pai daca s-a lasat de bautura, se vad deja efectele nocive.

Da,primul efect e ca mi-am dat seama ca vreau sa ma lansez in muzica...Hai fetelor in baia careia cant.Am o voce de pleca apa calda pe teava innapoi s aanaorcn dusree..

 

Sonea da din picioare? Ce da din picioare?

Cosmin treb sa te confesezi mai des

Sonea este ca un lipitan,numai sa fie o femeie sa-i puna muzica si daq din picioare cu multa gratie.Daca ma i confesez e clar ca o sa ma rapeasca una sa ma tina doar pt ea.

 

Sau sa mearga la exorcist.

NU EU sa mearga femei ca in ele e dracu,lamine nu are tupeu sa se aventureza ca i-a spus cineva ca imi miros picioarele de ii se exfoliaza coarnele.

 

 

 

Mesaj completat

:laugh: nu-l mania pe Zeus ca dezlantuie furtunile si vulcanii si apoi iarasi dau astia vina pe incalzirea globala si pe 2012

 

Cel ma rau cand dezlantuie furia femeilor asupra ta,Toate te vor dezbraca si vor profita de tine ,ce ti-ar conveni sa fi o jucarie sexuala?

cred ca nu mai am somn din cauza ca ma gandesc la sonea

Alexutzo ai grija ca se pare ca din menage a trois asta al nostru face victime colaterale.

 

Bai Sonea, poti sa iti iei cate neveste vrei, ca nasi ai pentru fiecare.

O fata pentru Nanook sa gasim, sa fie toata lumea fericita.

Nasule sti ca sunt o buna codoasa,Ce zici de Negreuta,cam batrana dar are un libidou.

 

Am eu una pentru nanook , bine e mai in varsta si miniona dar cred ca o sa-i placa :laugh: o cheama ketty

Ia uite frate ce tare e claudiu cum are el femei de toate natiile si din toate speciile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alexutzzo ai grija ca se pare ca din menage a trois asta al nostru face victime colaterale.

 

 

Stai linistit ca nu face nici o victima .

In plus,cred ca stiai de la inceput ca noi venim la pachet.. O vrei pe alexutzza,te alegi si cu kidda :laugh: ,nu se poate altfel. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă se merge în Poli m-aÂş băga Âşi eu la un alergat :laugh:

 

Da , a inceput facultatea si Borris vrea sa alerge studente prin politehnica :laugh: ,eu recomand sa-l iei pe nanook sa ai mai mult succes :laugh:

 

Se pare ca borris a scris postul cu nr 15000 , felicitari

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...