Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

Daca e ceva ce nu stiu, invat si tot nu ma bate nimeni :cheers:

 

haha , te-am prins ,,,sa vezi ce bataie iti dau la ping-pong , cu o mana joc cu tine :hug:

 

cand o sa termin cu tine o sa fii o simpla "buburuza" superbuburuza va fi un mit

Editat de claman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

haha , te-am prins ,,,sa vezi ce bataie iti dau la ping-pong , cu o mana joc cu tine :cheers:

 

cand o sa termin cu tine o sa fii o simpla "buburuza" superbuburuza va fi un mit

 

:cheers: ti-ai doriiii

Super Buburuza nu se lasa invinsa asa cu una cu doua. Au mai fost care au incercat sa termine cu ea si n-au reusit. N-ai vazut inregistrarea? :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre acejtia, ce-i debandada asta acilisha? :cheers:

 

 

 

dkw-u' la butonetzi! :hug:

Editat de mironalexa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

haha , te-am prins ,,,sa vezi ce bataie iti dau la ping-pong , cu o mana joc cu tine :cheers:

 

cand o sa termin cu tine o sa fii o simpla "buburuza" superbuburuza va fi un mit

pai ce a claudiule tu crezi ca e sah sa se joce cu 2 maini?Borisake ea oricum nu bate pe nimeni nici la table...Vai insemna ca recunosc ca sunt un nimeni...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

neata , auziti nu va legati de Buburuza la table ... in weekend am trait un cosmar.... singura mea alinare a fost sa ma gandesc la Sonea..... la toamna trecuta si de ce nu si anul asta :hug: , Cami in weekend mi-a administrat un un scor sec.... apropiat de cel facut de Romania cu Serbia :cheers: ... ( explicatia mea .. am jucat in deplasare .. si nu cunosteam terenul ... + bulanul avut de Buburuza...) . hai sa ne apucam de tenis poate este vreo sansa .... Sau mai este varianta la table..... sa jucam in echipa.. noi in gasca si Cami singura .. poate avem vreo sansa :cheers: .

 

o zi buna la toata lumea .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi ce bataie iti dau ! :hug:

Unde ai umblat aseara? N-ai venit sa bei un ceai cu noi ... :cheers:

 

 

Ati baut ceai pe furis :P

Mesaj completat

neata , auziti nu va legati de Buburuza la table ... in weekend am trait un cosmar.... singura mea alinare a fost sa ma gandesc la Sonea..... la toamna trecuta si de ce nu si anul asta :blink: , Cami in weekend mi-a administrat un un scor sec.... apropiat de cel facut de Romania cu Serbia :cheers: ... ( explicatia mea .. am jucat in deplasare .. si nu cunosteam terenul ... + bulanul avut de Buburuza...) .

o zi buna la toata lumea .

 

Buburuza are zarurile ei masluite , d-asta castiga mereu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziua de azi promite,chiar daca o sa fie racoare,asa ca io diseara role..de la 18.30 in herastrau.

care mai doreste,care mai pofteste..

 

 

promite promite. Eu m-am aventurat cu motorul azi si as veni si la rolarit :cheers:. Auzi da tu la cat termini treaba de pui MR numai la 6 jumate? Io asear al a6 jumate am plecat de la berou. sper sa fiu mai rapida azi ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ati baut ceai pe furis :hug:

Mesaj completat

 

 

Buburuza are zarurile ei masluite , d-asta castiga mereu

nope..si-au dat intalnire de ceai pe topicul de role. :cheers:

 

..iar cu buburuza..ce sa zic..nu stiu cum o sa joace ping pong cu zarurile alea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promite promite. Eu m-am aventurat cu motorul azi si as veni si la rolarit :cheers:. Auzi da tu la cat termini treaba de pui MR numai la 6 jumate? Io asear al a6 jumate am plecat de la berou. sper sa fiu mai rapida azi ....

 

Daca termini tu prima primesti si bonus :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:cheers: :hug:

 

blondo,voi fi si la 19.00 tot acolo. :blink:

eu termin (munca) functie de ora de role. :cheers: ...pot sa termin la 5.30 dar si la 11 noaptea...azi voi termina la 6.

Editat de raducu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

blondo,voi fi si la 19.00 tot acolo. :P

eu termin (munca) functie de ora de role. :cheers: ...pot sa termin la 5.30 dar si la 11 noaptea...azi voi termina la 6.

bun asa. In principiu si eu...dar in ultima vreme mi-am incalcat principiul asta si am stat ca negresa pe plantatie :cheers:

problemul e ca treb sa ajung home sa iau rolele ca de schimbat nu ma schimb, raman cu echipamentu' moto pe mine, abia nu ma mai bushesc cand cad cu rolele :hug: ...ca ultima data am facut buba :blink:.

si mai e zici ca ne vedem la plimbare? moooam' si daca ploaie? Io tot nu am paltoloni de iarna .....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bun asa. In principiu si eu...dar in ultima vreme mi-am incalcat principiul asta si am stat ca negresa pe plantatie :hug:

problemul e ca treb sa ajung home sa iau rolele ca de schimbat nu ma schimb, raman cu echipamentu' moto pe mine, abia nu ma mai bushesc cand cad cu rolele :cheers: ...ca ultima data am facut buba :blink:.

si mai e zici ca ne vedem la plimbare? moooam' si daca ploaie? Io tot nu am paltoloni de iarna .....

daca mai cobesti iei bonusul. :cheers:

 

PS: si io imi astept izmenele si nu mai vin odata..plm.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

promite promite. Eu m-am aventurat cu motorul azi si as veni si la rolarit :cheers:. Auzi da tu la cat termini treaba de pui MR numai la 6 jumate? Io asear al a6 jumate am plecat de la berou. sper sa fiu mai rapida azi ....

 

 

te-am zarit de dimineata pe uverturii :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu s-au dezghetat degetelele? :cheers:

 

 

:hug: nu au inghetat ca am manusi de iarna. pantaloni nu am da am manusi :cheers:

Scriam intr-un document cu caps si am ramas asa :blink:

auzi da vrei sa vii la D5 ca nu aminteles exact?

io maine o sa ma duc sa iau belete

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

auzi da vrei sa vii la D5 ca nu aminteles exact?

io maine o sa ma duc sa iau belete

nu..ca nu mai canta si "Indianka"

m-as duce la un concert la aia cu "..esti soarele meu!...esti viata mea!.." :cheers:

Mesaj completat

@ERU..am un bun prieten care se ocupa de mobrele noastre din r4f(consumabile,garare iarna,accesorii,echipament,tuning,service,busheli)...are aparat de dejantat nou nout. uite numarul: Musta(Catalin) 0742.997.755 ..ii spui din partea cui si e ok.

El nu centreaza,dar daca nu arde,se duce el...este foarte atent cu mobrele. :hug:

Preturi ok...poti apela cu incredere si cu altele.

 

last news: in cateva zile ii vine si masinaria de echilibrat.

 

PS: e in zona Razoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...