Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imi permit sa va dezvalui misterul care invaluieshte Militariul...Buburuza, dupa indelungi repetitzii pe nenumarate trasee, ne va delecta cu asa ceva:

 

Foarte tare! Dar oricat te-ai stradui sa te deghizezi in buburuza, sa stii ca tot cu tine semeni in imaginile alea :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare! Dar oricat te-ai stradui sa te deghizezi in buburuza, sa stii ca tot cu tine semeni in imaginile alea :blink:

was that a joke?

Macar bicicleta mea are motor si-tzi trebuie permis sa faci burnout :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea, poti sa-ti bagi in gat cate unghii vrei pentru ca nu esti invitata diseara. Mai pastreaza si pentru altadata pentru ca vor mai fi ocazii :)

 

Aaa...si sa nu uit...esti neinteresanta :D

Nici nu veneam ca am alte planuri in seara asta...si nu te mai stresa in general daca apar, ca are cine ma invita chiar daca nu vrei si iti sta in gat :D

P.S. Tu demult nu mai esti interesanta pt nimeni...inclusiv pt barbatzi :grinbandit:

 

Ne plictisesti.

Se pare ca nu pe toti...luatzi-va motoare si nu veti mai avea timp de plictiseala cu posturile mele intrigante!

 

continuatzi... imi place :hurt:

numai femeile te pot delecta cu un astfel de spectacol :D)

THE SHOW MUSH GO ON! yeah!!!

 

Nici nu veneam ca am alte planuri in seara asta...si nu te mai stresa in general daca apar, ca are cine ma invita chiar daca nu vrei si iti sta in gat :D

P.S. Tu demult nu mai esti interesanta pt nimeni...inclusiv pt barbatzi :blink:

 

 

Se pare ca nu pe toti...luatzi-va motoare si nu veti mai avea timp de plictiseala cu posturile mele intrigante!

 

 

THE SHOW MUST GO ON! yeah!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu veneam ca am alte planuri in seara asta...si nu te mai stresa in general daca apar, ca are cine ma invita chiar daca nu vrei si iti sta in gat :blink:

P.S. Tu demult nu mai esti interesanta pt nimeni...inclusiv pt barbatzi :grinbandit:

 

Stai tu linistita in privinta asta, daca asta te rodea, dar eu nu sunt expirata ca tine :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi permit sa va dezvalui misterul care invaluieshte Militariul...Buburuza, dupa indelungi repetitzii pe nenumarate trasee, ne va delecta cu asa ceva:

 

 

was that a joke?

Macar bicicleta mea are motor si-tzi trebuie permis sa faci burnout :grinbandit:

 

 

LATEST 2 WHEEL VEHICLE CUSTOM MADE FOR A LADYBUG SOMEWHERE IN ROMANIA!!! NO NEED FOR HELMETS, JUST BLONDES!

post-22113-1222095971_thumb.jpg

 

Salut , nu prea scriu pe aici , dar va cunosc pe multi dintre voi.. Totusi , ceva nu inteleg ... Barbie ? Who the F*#k is Barbie ? :) :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Carmen , pentru numarul de posturi care l-ai facut pe motociclism.ro iti dedic urmatoarea

 

 

ps: am aterizat p-aci din greseala asa ca nu ma intereseaza replica ta :grinbandit:

Editat de mih
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa editez, ca sa nu mai "adun" un post, dar a fost jordy mai rapid :blink:

 

Pe scurt: eventualele frustrari/nemultumiri/l.abe/*ui si altele de genul ar fi bine sa vi le serviti in privat. Nu suntem obligati sa va suportam, pentru simplul fapt ca nu ne puteti forta sa va dorim prezenta printre noi. :grinbandit:

 

Imi mai ies si eu din pepeni si uit de cei 7 ani de acasa, atunci cand vad atatea rautacisme din partea unora. Vba lui Musatescu, "numai dupa invidia celor din jur iti dai seama de propria valoare".

 

Acestea fiind spuse, pentru mih, cu dedicatie

 

Pentru Barbie nu e nevoie de dedicatie, face si singura :)

Editat de Kali
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voiam sa editez, ca sa nu mai "adun" un post, dar a fost jordy mai rapid :blink:

 

Pe scurt: eventualele frustrari/nemultumiri/l.abe/*ui si altele de genul ar fi bine sa vi le serviti in privat. Nu suntem obligati sa va suportam, pentru simplul fapt ca nu ne puteti forta sa va dorim prezenta printre noi. :grinbandit:

 

Imi mai ies si eu din pepeni si uit de cei 7 ani de acasa, atunci cand vad atatea rautacisme din partea unora. Vba lui Musatescu, "numai dupa invidia celor din jur iti dai seama de propria valoare".

 

Acestea fiind spuse, pentru mih, cu dedicatie

 

Pentru Barbie nu e nevoie de dedicatie, face si singura :)

kali nu tre sa te enervezi pt unii...........

vezi ca dedicatia nu merge :D

Editat de jordy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...