Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dar la ce ai crede tu ca ma gandesc ?... ne gandim amandoi la acelasi lucru , si daca este ok pentru amandoi , nu avem nimik de pierdut , este doar o aprofundare de cunostinte si invatare de capitole noi din viata , avem numai de castigat :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se poate, va rog, daca aveti ceva de impartit, sa va mutati (porcaiti) pe PM sau alte forme de comunicare mai private? Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ai ceva cu mine si nu inteleg de ce.

 

Eu nu am nimic cu nimeni :grinbandit:

Fac remarci in urma celor spuse pe forum.

 

Sunt la serviciu si fac niste rapoarte la care ma concentrez si cand am cate un blocaj mai dau refresh la forum :blink:

 

 

pup

Editat de paispe
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar macar sunt frumoasa.Napoleon spunea ca :frumosetea e dovedita, inteligenta trebuie probata.Cred ca ai ceva cu mine si nu inteleg de ce.

 

Loool. Ne dai si noua niste poze pentru a ne dovedi ca esti frumoasa? :grinbandit:

Multumim anticipat.

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar la ce ai crede tu ca ma gandesc ?... ne gandim amandoi la acelasi lucru , si daca este ok pentru amandoi , nu avem nimik de pierdut , este doar o aprofundare de cunostinte si invatare de capitole noi din viata , avem numai de castigat :)

Nu vreau sa mai comentez nimic.

 

Eu nu am nimic cu nimeni :D

Fac remarci in urma celor spuse pe forum.

 

Sunt la serviciu si fac niste rapoarte la care ma concentrez si cand am cate un blocaj mai dau refresh la forum :D

 

 

pup

Multumes si te rog sa ma ierti ca am gandit stramb.

 

Loool. Ne dai si noua niste poze pentru a ne dovedi ca esti frumoasa? :grinbandit:

Multumim anticipat.

 

:blink:

Noi fetele in loc sa fim unite ne paruim aici degeaba.Nu vrei sa fim mai bine prietene?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu inteleg de ce va certati atat.Sunt speriata ca atunci cand voi ateriza si eu acolo sa nu se paruiasca barbatii pt mine.

Dan Radu esti un nesimtit pt ce mi-ai propus pe PM si scriu asta sa vada toti.

 

 

Ce sa-ti povestesc...acum cauti prietenie....

 

stai linistita ca nu o sa se bata nimeni din cauza ta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am citit si eu ce s-a mai scris pe aici si imi pare rau ca au fost si alte persoane jignite din cauza ca o matracuca s-a luat de mine si eu n-am putut sa o ignor.

La inceput eram un grup restrans. Ne intelegeam cu totii bine, ieseam in fiecare seara. Asta pana au aparut anumite personaje in decor. Important e ca a ramas ceva. S-au legat niste prietenii. Eu, una, tin foarte mult la multi dintre voi (va stiti voi care) :grinbandit: . Cei care n-au ce cauta printre noi oricum la un moment dat vor disparea :)

 

Probabil ca vor mai fi rautati pe care am sa le ignor pentru ca n-am ce sa le cer acestor persoane. Mai mult de atat nu pot.

 

Avem mailuri si telefoane :D

 

:blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hello everybody

 

Iulia , privet

 

Al dracu Dan Radu cum o abordeaza el dis de dimineta in dulcele grai rusesc....

Nu inteleg de ce va certati atat.Sunt speriata ca atunci cand voi ateriza si eu acolo sa nu se paruiasca barbatii pt mine.

Dan Radu esti un nesimtit pt ce mi-ai propus pe PM si scriu asta sa vada toti.

 

Dane ai vrut sa-i arati Mistretul fetei?Hai Iulia te implor spune-mi nu sunt prieten cu suspansul....

Ce sa-ti povestesc...acum cauti prietenie....

 

Dane mai pune ceva....

Iulia pot sa ma paruiesc si eu pentru tine? Eu sunt lesbi

 

Bun venit in club.....

Iulia ..nesimtit este un cuvant dur folosit la adresa mea... eu ti-am propus o chestie pe care nu cred ca este cazul sa o discutam aici , daca te-a deranjat cer iertare , si ma voi revansa atuci cand ne vom vedea , promisiunea ramane promisiune .. cel putin din partea mea . Sper sa fim pe aceeasi lungime de unda si vom avea ambii de castigat . Ramane sa te hotarasti

 

Al dracu curtezan cum sade el la prietenie cu rusii,daca lucreaza la Luk.

Mi se pare ca nu asta gandesti,vrei un singur lucru de fapt.Cat despre lungimea de unda eu nu ascult radio.

Vrea sa te plimbe cu Mistretul....

 

Dar macar sunt frumoasa.Napoleon spunea ca :frumosetea e dovedita, inteligenta trebuie probata.Cred ca ai ceva cu mine si nu inteleg de ce.

Nu stiam ca un coniac poate graii.

 

Dar la ce ai crede tu ca ma gandesc ?... ne gandim amandoi la acelasi lucru , si daca este ok pentru amandoi , nu avem nimik de pierdut , este doar o aprofundare de cunostinte si invatare de capitole noi din viata , avem numai de castigat :D

 

Va rog sa vedeti cu cine avem de aface aici.Dan vrea sa o bage intr-o spirala....

Ba da pisi. :D

Incepe o noua telenovela?Doua pe ziua de azi...

 

Am citit si eu ce s-a mai scris pe aici si imi pare rau ca au fost si alte persoane jignite din cauza ca o matracuca s-a luat de mine si eu n-am putut sa o ignor.

La inceput eram un grup restrans. Ne intelegeam cu totii bine, ieseam in fiecare seara. Asta pana au aparut anumite personaje in decor. Important e ca a ramas ceva. S-au legat niste prietenii. Eu, una, tin foarte mult la multi dintre voi (va stiti voi care) . Cei care n-au ce cauta printre noi oricum la un moment dat vor disparea :blink:

 

Probabil ca vor mai fi rautati pe care am sa le ignor pentru ca n-am ce sa le cer acestor persoane. Mai mult de atat nu pot.

 

Avem mailuri si telefoane :)

Banii Buburuzo......Matracuca e inregistrat la OSIM de mine,te rog nu-mi jigni cuvantul.

La mine tine cel mai mult, stiti cu totii asta numai ea se fereste sa o spuna. :grinbandit:

Daca nu vrei nimic pt tine poti sa le ceri pt mine niste bistari pt niscaiva brichete...Nu vreau sa trec de partea cealalta a strazii pt a mai comenta anumite persoane orice ar spune pt ca, despre nimic nu poti spune nimic....De la baietel citire.

 

Atentie Baietelul a devenit guru si e supermembru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aseara n-ai mai ajuns...

Lasa ca facem o tabla intr-una din seri. :)

 

:blink:

 

 

n-am mai ajuns pen`ca ati sunat prea tarziu cand eram deja cu berea-n nas la meci!... cand s-au terminat meciurile am vazut ca m-ati sunat, si era deja prea tarziu. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa va trebuie daca n-ati mai jucat table! va certatzi :blink:

 

mie unu mi-e dor sa va vad! :grinbandit:

Sa-ti spun un secret,daia vb in soapta,nu vb de table daca e Dan Radu in preajma .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...