Sari la conținut

Zona Militari


Kali
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 20k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • cosmin_sn

    1474

  • super_buburuza

    1294

  • claman

    1105

  • Kali

    928

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu avea permis, nu avea ce sa caute acolo.

nu mai conteaza ca avea viteza, ca era baut sau nu,

ca purta echipament, ca tipa nu i-a acordat prioritate,

pur si simplu el nu tb sa existe pe o strada publica.

PUNCT.

dar cred ca exista topic la accidente, si se dezbate acolo

 

I-auzi, roxano...:goodposting:

 

Cat de sexi esti, mandibula, cu kilotzeii aia rosii. Au-auuuuuuuuuuuuu! :agree:

 

mersi !

 

ma straduiesc si eu sa arat bine.

a se observa ca port casca chiar si la chiloti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nebunake, vorbesti prostii! Ce viteza crezi ca a avut Moga de 'i-a distrus viata' acelei soferite? O parte din vina ii apartine, NORMAL, dar hai sa nu uitam ca amica ta, cea care e cunoscuta de 70% din forumul asta, a trecut peste triunghiu ala desenat vizibil pe sosea fara sa se uite :goodposting:

 

LE: Tot citesc pe aici cum ca Moga ar fi fost baut, de unde ati scos-o pe asta frate?

 

offtopic...si imi cer scuze.

 

 

A trecut peste triunghiul ala desenat vizibil pe sosea...si de ce a trecut ea oare peste triunghiul ala...? aa hai sa iti spun pentru ca nu avea vizibilitate omule, (si sa asigurat stai linistit, asta bag eu mana in foc ca a facut chestia asta), deoarece erau masinile alea blestemate in stanga si in dreapta , ce vroiai sa faca sa coboare din masina sa se uite in stanga si in dreapta ? eu zic ca nu,eu trec zilnic pe acolo cu motoreta cand vin de la munca si crede-ma ca e foarte nasoala intersectia chiar daca sunt si cu moto, dar cu masina ce sa mai zic, si pe singura persoana pe care o acuz de acest incident este prietenul tau :agree: pentru ca, daca avea carnet iti spun eu era mult mai constient de consecinte si mergea mai incet. Recunosc si eu am mers (nebun@ke) fara carnet mult timp, da frate cand mergeam si plimbam persoane pe spate eram constient de ceea ce fac nu ii dadeam 130 km/h pe stradute, ori ma duceam pe autostrada ori in alta parte unde nu pot fii un pericol public. :kiss:, mai ales cu "animalul ala de motocicleta".

 

in fine noi sa fim sanatosi , si prietenii vostri sa se insanatoseasca cat mai repede, ca sa ne poate spuna si varianta lor, n-am nimc cu nimeni, dar asta e realitatea.

 

ps: faza cu bautura este din ziua cu accidentul, cand la un moment dat vorbeau unii exact acolo la locul nenorocirii ( nu stiu cine ) ca bause o bere la coltul strazii cu niste prieteni, si ca, la un moment dat sa certat cu ei si daia a plecat asa in tromba cu motoreta.

 

inca o data imi cer scuze de offtopic. "NEBUN@KE"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun o intamplare. Cand aveam scuter am fost lovit de o idioata care a trecut pe rosu ( cu martori ) si am fost scos vinovat eu . Gaborul atat m-a intrebat : CE SEMN AVEAI. Raspuns : CEDEAZA TRECEREA . GABORUL : ESTI VINOVAT. ASA CA NO COMMENT........ trageti singuri concluzia. Cat despre familia lui moga : nu face afirmatii aiurea. nici macar nu i cunosti

 

Daca omul avea permis o puneati toti la zid. Sa infunde puscaria ...... si alte expresii de genul asta. Fiti oameni in primul rand

 

Bai (cuvant jignitor), taratule, du-te-n puii mei la ciorile tale spalate ! ! ! :goodposting:

Ma siderezi cu inconstienta ta... Chiar nu te auzi cum vorbesti? :) CIOARA TA NU AVEA CARNET... DACA ZBURA NU SE SUPARA NIMENI PE EA. dar pe motor iti trebuie carnet ca sa mergi. nu ai, esti de vina ca faci accidentul. O fi scursura aia prietena ta, tineti-va de mina ca ati distrus o fata nevinovata...

vai ce dulce este tiganu', s-a suit pe motor fara permis ii da inainte cu 100 si noi ar trebui acum sa ii luam apararea ca era pe motor? mai ia si un pasager cu ea (cioara), asa ca sa omoare 2 ciori dintr-o lovitura si noi ar trebui sa ii facem un marsi n onoarea faptului ca o rupea pe stradutze cu 100?

vrei sa iti doresc sa te rupa in botul mertzanului o alta cioara fara permis care trece pe drumul cu prioritate cu 130? sa te vad daca scapi de mina lor cu dreptatea in mina! :agree:

referitor la politie! astia nu sunt in stare sa prinda hoti de buzunare si voi vreti sa apere cetatenii? bineinteles ca i-au spus fetei sa plece din sat, doar suntem in africa aici si guvernam cu legea pumnului! :kiss:

'ra-ti ai dracu' cu melcii vostri ! ! !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu vreau. Si mai am o saptamana. Unde mergem? :agree:

 

 

 

 

Mda...mancasem o litera

 

Asa e cu limba romana

Cand aude de plimbare hop si buburuza.

 

Eu vreau in Egipt sau la Paris :)

 

sa fac fata croaziera pe Nil sa vaza crocodilul////

Paris.... ..orasul Luminii ... da prefer sa mergem la Paris

 

Dan vrea sa o duca pe iulia in orasul indragostitilor....

eu am mers pe dromader de fapt, ma scuzati si am stat calare...nu-mi place intr-o parte

Tre sa mearga drept la tinta?Si pe dromadre il chema Vasile.

 

Mergem si pe la Bastilia :goodposting: , se spune ca sunt multe chestii interesante pe acolo.....

 

Dan se gandeste numai la catuse cu balnitza roz si la bici.

Eu tocmai am mai bagat o prajiturica ...cu greu...dar e prea buna si nu puteam sa o las acolo...mai sunt cateva

 

Buburuza va avea nevoie de roaba curand.

ciocolata, suc, un patutz, o paturica, un TV, un cont in euro de vreo 200.000de euro si cam atat...tipul il gasesc si singura!

SI eu te iubesc :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`neatza soldatzilor!

Ia uite la domnul Kavalin...Ne facu pe toti soldatii lui.....Sa traiasca dom generica...general....Cam matinal azi..

 

`neatza soldatzilor!

Sa traiti dom ginerica,pardon dom general....Pozitia drepti, mainile pe mandrina ne apucam de pas de defilare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

 

Stire de ultima ora:

 

Experimentul din Elvetia a esuat deoarece un grup de romi a furat 1,3 kilometri de tunel in care se aflau si cei 20 de protoni . Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost net superioara vitezei protonilor....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

 

Stire de ultima ora:

 

Experimentul din Elvetia a esuat deoarece un grup de romi a furat 1,3 kilometri de tunel in care se aflau si cei 20 de protoni . Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost net superioara vitezei protonilor....

 

 

:goodposting: :agree: :kiss: :)

 

Tare asta. Pai erau romi sau romani?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza !

...Miros de weekend :)

Numai la stat te gandesti...Lenea pamantului.......

 

Buna dimineata.

 

Stire de ultima ora:

 

Experimentul din Elvetia a esuat deoarece un grup de romi a furat 1,3 kilometri de tunel in care se aflau si cei 20 de protoni . Din pacate viteza cu care au actionat romanii a fost net superioara vitezei protonilor....

:goodposting: :agree: :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

WOW cica "kiss AAA LLL LLL" !!! deci e si pentru mine un kiss acolo!

 

pai cum ma cosmine sa nu fiu general la asa soldatzi care-mi trimit kiss-uri! :goodposting: si colonel si tot ar fi bine :agree:

 

pacat ca anii... zboara. mie mi-ar fi placut sa ramana :kiss:

 

Edit: nu stiu ce sa ma fac cu rechinu care strica detasamentul cu poza aia alb-roshu :)

 

... si lipseste buburuza de la apel!

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...